Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#286) ibruno26


ibruno26
újonc

Sziasztok!

Én eddig nem ismertem őket, ismerős ajánlotta, sajnos vakon megbíztam. Hát nem kellett volna, mostmár tudom, hogy a szutyok eMAG csoport tagja, velük már nem egy több hónapos hisztiköröm volt.
De lényeg a lényeg, itt a sztorim, ami eddig történt:
Elküldtem nekik két telefont (egy éves Mi 11 Lite, 2 éves 10T Pro), előbbit hibátlannak (gyári fólia es tok rajta, második telefon volt), utóbbit enyhén használtnak (sajnos a tok alatt a por miatt vannak apró felületi csúnyaságok, de semmi mély karc). A 10T szerintünk erősen kopott (a leírás szerint ez "számos és mely, könnyen észrevehető karcolás), a 11 intenzív használat nyomai (könnyen észrevehető karcolások), valamint elvileg mindkettőnek le van válva a hátlap, újra kell ragasztani. Na ez egy kurva jó vicc, érdekes módon mikor eladás előtt körbenéztem, mindkettőnek tökéletesen állt. Ráadásul érdekes módon mindkettőnek pont ugyan az a baja... 😂
Így mindkettőre kaptam egy röhejes, 30e forint közeli ajánlatot, amit természetesen nem fogadtam el, annyiért inkább odaadom valakinek ingyen, minthogy ez a lehúzós suttyó brigád eladja 3x haszonnal.
Amint visszaérkezik, jelentkezem újra, de nagyon remélem, hogy ugyan olyan állapotban kapom vissza, ahogy küldtem, de eMAGtól sajnos már semmi nem lepne meg...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.