Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bartucc


bartucc
addikt

Nem semmi a srác...
Ezért hogy-hogy nem büntetik egyébként?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2) harry


harry
veterán

Hmm egész jól bírta a védelem ennyi ideig, bár ha meg más pár hét alatt feltörte, akkor neki jár a grat :R
Felmerül bennem a kérdés, hogy mennyi pénz ment el a védelem kifejlesztésére, és mennyi pénz jött be azoktól az emberektől, akik azután feltörik a rendszert (avagy eddig csak azért vették, mert nem volt tört, de ha már a 'kezdetektől' lett volna, akkor úgy használják).
Gondolok itt arra, hogy megért-e annyi pénzt a védelem, ahogy az ennyi idő alatt megtérült volna - vagy jobb lett volna arra nem költeni, ám így biztos lett volna némi nyereségkiesés is.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3) Vicë válasza bartucc (#1) üzenetére


Vicë
tag

büntetni vkit azért mert okos?

nem származik belőle haszna, szóval mi lenne a vád?

"A szemet-szemért vakítja meg az egész világot." - Mahátma Gandhi

(#4) Blaise


Blaise
veterán

ügyes :C

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Én a helyében jó sok pénzért befoltoznám a Sony-nak a réseket. :D

(#6) Narxis


Narxis
nagyúr

Nem semmi, lehet ajánl egy jó állást neki a Sony. :D

Thanos was right.

(#7) szabomihaly2 válasza Vicë (#3) üzenetére


szabomihaly2
csendes tag

Nem kell ahhoz haszon, hogy valami törvénysértő legyen. Gondatlan emberölésben sincs haszon, vád már annál inkább...

(#8) P00By válasza hemaka (#5) üzenetére


P00By
nagyúr

Naná! :D :DD

(#9) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Én is az ő munkájának gyümölcsét használom az Iphone készülékemen :D

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#10) nepszter1


nepszter1
addikt

Mindig is tiszteltem a Hackereket :)

(#11) bartucc válasza Vicë (#3) üzenetére


bartucc
addikt

Hát haszna származik, de főleg a Sony-nak kára :DDD
Xbox mod mióta van, nem tudja vki? :F

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12) ArchElf


ArchElf
addikt

George Hоtz said...

Ok, I figured out how to make iso loader. It will be ready in two hours.
January 26, 2010 9:24 AM

:Y

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#13) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Na, most már lehet ps3-at venni :D.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#14) Ari18


Ari18
őstag

1 hónap múlva meg olvassuk a hírt, hogy nagy számban megnőttek a ps3 eladások :DDD

(#15) Mr.Csizmás válasza Ari18 (#14) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aztán zodiak, meg janoska26 már nem bírja az iramot, annyi zárnivaló flashelt ps3 hirdetés lesz :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) huszar90 válasza ArchElf (#12) üzenetére


huszar90
aktív tag

csak nem adom el a ps-m :C

(#17) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Sajnálnám, ha megszaporodnának a PS3 eladások egy lehetséges törés miatt, ugyanis a Sony-nak vesztesége van a gépen, míg a játékeladások valószínűleg visszaesnének. Talán annyi remény van, hogy az eddigi hűséges vásárlók nem pártolnának el, legalábbis én biztos nem állnék neki iso-kat töltögetni, elveszi a játék örömének egy részét (várakozás, beszerzés, kibontás, gyűjteménybe helyezés a polcra, stb.). Nyílván ezt egy átlag magyar gamer fel sem tudja fogni ép ésszel.

(#18) ArchElf válasza Alvin_ti4200 (#17) üzenetére


ArchElf
addikt

Nyilván :DDD

De legalább a sony nem 2 év múlva fog kiadni egy új konzolt, hanem 5 év múlva, és még 10 év múlva is lesznek játszható PS3 játékok. Nem a "felesleges" fejlesztésre fog gyúrni, hanem a költségcsökkentésre.
Amúgy a kiadáskor még veszteséges volt a gép, de szerintem mára már (slim) nem az.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#19) P00By válasza Alvin_ti4200 (#17) üzenetére


P00By
nagyúr

:) Igen, a magyarok nem...

(#20) Steven


Steven
addikt

én azt nem értem , hogy hogy nincs feljelentés vagy miért nem kapják el ezért büntetik akármi? Egyáltalán lehet tudni milyen nemzetiségű?

Egy biztos a srác zseni....

Az, hogy más nem törte fel az szerintem egyet jelent, eddig senki nem foglalkozott vele srácról is írták ,hogy csak az utóbbi időben kezdett el vele foglalkozni..

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#21) joey04


joey04
titán

Na akkor lassan foglalkozhatna megint az iPhonenal. Ott is lenne még meló.
na meg ha jön a 4.0 is... :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Dr. Romano válasza P00By (#19) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem feltétlen...

Steven
Nah... megint kezdődik war. Majd szóljatok ha vége :o :U

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#23) Steven válasza Alvin_ti4200 (#17) üzenetére


Steven
addikt

18 ezer ft os árra gondolsz ami 10 óra játék élményt ad? jó vannak kivételek de a 18 ezer ft kicsit irreális....

Jó lenne ha végre megtalálnák az arany közép utat lsd. steam ...ő kezd bele jönni a jó árazásba....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#25) domi007


domi007
őstag

Tud a srac az biztos...szepen visszfejtette...hacker=varrono, midnent visszafejt :DDD :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#26) Steven válasza Kalandor (#24) üzenetére


Steven
addikt

ez k#rv@ jó :C

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#27) Blaise válasza Alvin_ti4200 (#17) üzenetére


Blaise
veterán

Én is sajnálom a Sony-t...tényleg....tiszta szívemből :)

(#28) Steven válasza Dr. Romano (#22) üzenetére


Steven
addikt

Nem háború hanem ... Azt hiszem pont itt ph-n volt egy cikk steamről , hogy amióta nagy ár engedmények vannak többet adnak el, forgalom növekedés miatt több a haszon...

Gondolom nem puszta véletlen... xbox is miért fogy? (ugy hogy a fele gyári hibás)

mert fele áron van mint a ps3 (nyilván nem a hackelő tösdle inkább magyar társadalomról beszélünk)

(én mondjuk gow sorozat és a halo sorozat miatt vettem egyébként mindig is psm volt)

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#29) fricz19 válasza Kalandor (#24) üzenetére


fricz19
őstag

ez milyen igaz...
az ilyen ifjú zseninek már be van biztosítva a jövője...

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#30) P00By válasza Dr. Romano (#22) üzenetére


P00By
nagyúr

Ironikusan írtam :)

(#31) Alvin_ti4200 válasza Steven (#23) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

a vadi új játékok a konzolos boltokban 11-13 ezer forint között kelletik magukat, és pár jobb cím is viszonylag hamar bemegy a 10 ezer forintos "határ" alá. Vannak külföldön akciós termékek, amelyet bagóért postáznak ide, plusz tekintettel arra, hogy nincs warez, az összes bolt foglalkozik csere-berélgetéssel, így ha valami nem jött be annyira, hogy megtartsd, 2-3 ezer forinttal kevesebbért beszámolják egy másikba.

#28: a 120 gigás X360 Elite és PS3 Slim pontosan egy árban van (65 ezer HUF), nem tudom hol és mi kerül fele annyiba. Az Arcade-ot józan ember nem veszi meg, mert gyorsan többe fog kerülni a leves, mint a hús. Ráadásul még az is 45 ezer forint.

[ Szerkesztve ]

(#32) VaniliásRönk válasza Alvin_ti4200 (#17) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

"...várakozás, beszerzés, kibontás, gyűjteménybe helyezés a polcra, stb.). Nyílván ezt egy átlag magyar gamer fel sem tudja fogni ép ésszel."

Attól, hogy ez valakinek nem okoz örömet, még nem kevesebb nálad. ;)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#33) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Ehez hardware is kel, nem simán lekapod az ISOt és jáccasz. Valószínüleg megkerül valamilyen hardwares kulcsot.

(#34) Alvin_ti4200 válasza VaniliásRönk (#32) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Akiben nem alakul ki egy hasonló mentalitás/gondolkodásmód, az soha nem is fogja megérteni miért jó egy eredeti játék, amiért súlyos ezreket fizetünk. Azt pedig nehogy bárki elhiggye, hogyha olcsóbbak lennének a játékok, akkor sokkal többet adnának el belőle itthon. A magyarok (tisztelet a kivételnek) nullával és eggyel képesek számolni: van, ami ingyen megszerezhető és van, amiért fizetni kell. Amíg az előbbi járható út, a második teljesen lényegtelen. Az én meglátásom szerint akkor változna drasztikusan a helyzet, ha egy új játék ára nem sokkal lenne több, mint az üres nyersanyagé, amire az internetről letöltött image-eket kiírják. Sőt, legtöbben már ki sem írják, hanem virtuális meghajtóról futtatják. Nagyon kivételes alkotásnak kell lennie valaminek, hogy itthon pénzt adjanak érte. Legközelebb meg fogom kérdezni a kedvenc boltosomat, hogy hány példányt adott el a Gears of War második részéből a premier első heteiben és mennyit azóta, hogy lement az ára. Leginkább azzal van gond, hogy a tört verziók gyorsabban jönnek, mint az eredeti, és tekintettel arra, hogy az emberek türelmetlenek, azt szerzik be, amelyiket gyorsabban, könnyebben és olcsóbban megtehetik.

[ Szerkesztve ]

(#35) Penge_4 válasza Alvin_ti4200 (#34) üzenetére


Penge_4
veterán

"Azt pedig nehogy bárki elhiggye, hogyha olcsóbbak lennének a játékok, akkor sokkal többet adnának el belőle itthon. A magyarok (tisztelet a kivételnek) nullával és eggyel képesek számolni: van, ami ingyen megszerezhető és van, amiért fizetni kell.

Majd ha a magyarok olyan magas fizetéseket kapnak, mint nyugatabbra és csak annyit adóznak belőle, mint nyugatabbra, és nem fizetnek horribilis "védelmipénzt" a warezmaffiának (aka. Artisjus, BSA, ASVA és társai), akkor majd ők is átveszik ezt a "nyugati kultúrát", amíg ez nem így van, addig sajnos mi már csak ilyen mocskos tolvajok maradunk... ;]

"Amíg az előbbi járható út, a második teljesen lényegtelen."

Utóbbi is, csak ha magadnak töltöd le xy játékot és írod ki, azzal senki nem foglalkozik, ha a kiló kenyeret lopod el a Tesco-ból azzal már annál inkább. :D Akkor melyik oldalon célszerűbb megfogni a pénzt?

Oké, elismerem hogy nem etikus és a Sony sem tehet róla, főleg hogy nyilván ott is azokon vasalják be a kiesést, akik ténylegesen dolgoztak a játékkal, nem pedig a nagyfejesek fogják meghúzni a nadrágszíjat, de sajnos ezt okozza a pénztelenség. És csakis a pénztelenség, mert ha megnézed minél gazdagabb egy ország, annál alacsonyabb a warezolás minden téren.

(#36) smkb


smkb
őstag

Nem törvényszerű, hogy essenek a játékeladások. Ne feldjük, itt ráadásul BD lemezeket kell írni, azért az nincs minden háztartásban, és az alapanyag sem olcsó.

Az, hogy az eladásokre milyen hatással lehet az xbox 360 tudná igazolni. Hiába van szinte kezdetek óta törve a X360, az egy gépre jutó jáékeladások nem kisebbek, sőt árnyalatnyival nagyobbak mint a PS3-ra, és mondom nem összesen, hanem 1 gépre, ami meg független attól, hogy mennyit adtak el belőle.

Vagyis, ha a fentit X360 eladásokat figyelembe vesszük, valamint a Bluray írható diskek árát, a BD író árát, és azt, hogy ha itt elcseszek egy lemezt nem 3-400 ft bánja mint egy 2 rétegű dvd-nél, akkor nem hiszem, hogy befolyásolná a legális játékeladásokat.

(#37) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

hogy lehet ezt így megcsinálni, hogy feltörnek valamit mit tanúlhatott, hogy ilyen ügyesen feltör mindent? Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mit tanúlt vagy csinált, hogy ilyen zseni lett(csaknem így született?)

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#38) adalbert1 válasza Steven (#23) üzenetére


adalbert1
veterán

Azért Steamen se a 0 day játékokat kapod olcsón, tehát ilyen szempontból rossz példa...
Oké, vannak jó akciók, sőt a karácsonyi akció-sorozat kifejezetten jó volt, viszont egy új AAA játékot még sokszor drágábban kapsz meg mint itthon boltban...

(#39) VaniliásRönk válasza Alvin_ti4200 (#34) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Legfeljebb azt nem érti meg, hogy te mit érzel. Én is kirakom az eredeti játékokat, volt amit vártam is, de régen rossz, ha egy játékban ez a legjobb, magának a játéknak kell jónak, maradandónak lennie, ha valakinek ez sokkal inkább számít, az még nem jelenti azt, hogy egy igénytelen csórólelkű paraszt.
Amit leírsz az jellemző Magyarországon, de nem kéne beszólnod mindenkinek, pláne azért nem, mert esetleg nem egészen úgy viszonyulnak egy játékhoz, mint te. Én pl. egy hardware-hez sokkal inkább így közelítek, de nem kezdem el fikázni azokat, akik egyszerűen használják őket.
Egyébként meg annak is jelentős szerepe van a PC-s játékok mélyrepülésében, hogy a többségnek nulla a játékélménye, semmi kreativitás, semmi újító szellem, nehogy a tizenéves "progamerek" (alias Stevy Blood) elpártoljanak a brandtől. (pl. CoD-okban valószínűleg ugyanezen megfontolás miatt a cheat ellen sem tesznek semmit) Évek óta az a helyzet, hogy azt az 1-2 játékot, amivel lehet kezdeni valamit, azt megveszem, a többit viszont még csak le se töltöm. (ugye sokszor nincs is más mód arra, hogy kipróbáld, mert demót sem adnak ki, nehogy kiderüljön vásárlás előtt, mennyire pocsék az "alkotás")
A korai tört verziókkal rendszerint szívás van, szóval ha pár nap, hét múlva megjelenik az eredeti, akkor ez nem sok vizet zavar, akiben a legkisebb szándék is megvolt a vásárlásra, az meg fogja venni. De pl. amit az egyik orosz csapat csinál, hogy otthon fel évvel korábban jelenik meg... hát akkor ne csodálkozzanak, hogy a hivatalos angol verzió megjelenésére már rég végigtolta mindenki a törtet házibarkács fordítással.

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#40) VaniliásRönk válasza Penge_4 (#35) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Speciel ismerek olyat, aki bőven megengedhetné magának az eredeti játékokat, mégis chipelt konzolon tört játékokkal játszik, szóval nem csak pénztelenségről van szó, de akkor sem kéne mindenkinek beszólni, hogy különbnek érezhesse magát.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#41) eXodus válasza bartucc (#1) üzenetére


eXodus
őstag

Elvileg a ps3 sw visszafejtése nem törvénytelen, persze nem árulhatja, és csak a szükséges részeket nyerheti ki egy másik sw-rel(sajátja) való együttműködés céljából.
Arra külön törvény vonatkozik amikor otthon az user felteszi a gépére a tört sw-t. De ez már a készítőt nem érdekli. :DDD

(#42) Marked


Marked
tag

Szerintem nem fog ebből semmi különös lenni. Más oldalon olvastam, hogy még nem tette fel netre. Gondolom a SONY majd lefizeti, meg kap egy állást és máris nem fog kiszivárogni a módszer. Könnyen lehet, hogy a kiváncsiságon kívül ezért is csinálta...

(#43) Peat;) válasza Penge_4 (#35) üzenetére


Peat;)
veterán

"Majd ha a magyarok olyan magas fizetéseket kapnak, mint nyugatabbra és csak annyit adóznak belőle, mint nyugatabbra, és nem fizetnek horribilis "védelmipénzt" a warezmaffiának (aka. Artisjus, BSA, ASVA és társai), akkor majd ők is átveszik ezt a "nyugati kultúrát", amíg ez nem így van, addig sajnos mi már csak ilyen mocskos tolvajok maradunk... ;]"

Ezt ki kéne rakni valami címlapra a mai tudatlanság állapota címmel. A lényeg hogy ha valaki afrikai szegény országban él az akkor már téged is leszúrhat egy ezresért mert ő szegény és kész? Primitív :) Mi ez hogy Nyugat bakker miért nem Kelettel hasonlítgatsz? Pl. Kína. Miért nem? Az nem ország és ott nem olyan emberek élnek mint te? Te nyugatinak érzed magad? Kína lesz a gazdasági hatalom akkor nosza.

Úgy gondolod csak itthon van Artisjus és társai?

Úgy gondolod nyugatabbra nem kell dolgozni és töredékét fizetik be a közösbe adók címszaván?

Erre: akkor mi a fenéért vagy itt? Jobb kinnt szerintem? Sok helyen jobb. Többet keresel jobban élhetsz? Ja! Mégis miért van ennyi ország és nemzet és nem csak az a pár darab életminőségben (gazdaságilag éppen csúsznak vissza) magas, miért nem oda megy mindenki? Tudod hogy világviszonylatban, életminőségben hol helyezkedik el Magyarország az összes országhoz képest?

Kívánom hogy teljesüljenek az álmaid itthon is, de előbb keltess ki magadban egy kis racionalitást. :P

[ Szerkesztve ]

(#44) Peat;) válasza Alvin_ti4200 (#17) üzenetére


Peat;)
veterán

"A hackelés után Hotznak egyébként sikerült régebbi PS2-es játékokat futtatni a konzolon, ez a Sony két évvel ezelőtti hardverkiszerelős manővere óta csak erős korlátozásokkal volt lehetséges."

Én ezt nem értem, egy mostani konzolt hackelt és az több ps2-es címet visz, mint alapállapotban? Gondolom fordítási hiba, ha nem akkor a sony vagy pirul vagy megszüntet pár osztályt és alkalmazza helyettük ezt az egy emberkét egy hétre.

(#45) raver válasza Peat;) (#43) üzenetére


raver
aktív tag

Általánosságban írt szerintem. Leírták előtte is azt hiszem hogy külföldről olcsón hozzá lehet jutni játékokhoz, még a postával együtt is. Abban megegyezhetünk azt hiszem hogy tőlünk nyugatra magasabb az átlagkereset. Ha ehhez hozzátesszük hogy a játék is olcsóbb (még postával együtt is) van némi alapja annak amit mond.

Ha egy szegény afrikai országban leszúrnának egy ezresért, valószínűleg a kutya sem törődne vele...

Kínához képest pedig szvsz nálunk kevesebb a warez.

(#46) Alvin_ti4200 válasza Peat;) (#44) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

a 20 és 60 GB-oson kívül egyik PS3 sem tud lejátszani DVD-ről PS2-es játékokat. Elképzelhető, hogy PSN-ről le lehet tölteni valamit, bár én csak PSX gammákról tudok, szóval szerintem ezzel a mondattal valóban nem kerek valami, persze lehet, hogy az én tudásom hiányos.

(#47) wwenigma válasza Alvin_ti4200 (#17) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nyílván ezt egy átlag magyar gamer fel sem tudja fogni ép ésszel.

Nyilván hogy ha nem aranybányának használnák a magyar irreálisan alulfizetett és túladóztatott munkavállalókat, akik között van jó pár gamer, akkor biza megvennék, megvenném. Mielőtt megpróbálsz bealázni, tájékoztatásul közlöm, hogy most vettem steamen COD6ot és L4D2-t accal, egyszeruen azert mert a 2 6e volt együtt... annyit ki tudok és ki is fizetek érte.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#48) Peat;) válasza raver (#45) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem tudom ki akadályozza akkor hogy külföldről rendeljen játékot. Külföldön azért olcsóbb mert nagyobb konzolboltok kínálják a terméket, ahol naponta adnak el annyi játékot mint itt egy nagyobb boltban egy év alatt, méghozzá online terjesztéssel. Elég könnyű kikövetkeztetni hogy miért olcsóbb.

Az afrikai esetben azt hittem túloztam, te megmutattad hogy nem.

Egyébként nem egy esetben a gép amiről megy a rinya nagyobb értékű mint az én konzolom, gépem és az összes pénz amit eddig játékra költöttem. Most szerencsére nem, illetve a másik egyénnél nincs kiírva.

Mint írtam, minden jót. Ha mindenben a szart látjátok szó szerint(te magad írtad hogy külföldről olcsóbb...magad ismered el hogy ez a jelenség=nem probléma) ez nehéz lesz.

[ Szerkesztve ]

(#49) Peat;) válasza wwenigma (#47) üzenetére


Peat;)
veterán

Akkor most mi a probléma? Van steamed, ha az megy, akkor nem nagy erőlködés fizikailag sem beszerezni a játékokat külföldről, rendeléssel. A nem akciós játék ára a steamen egyébként hogyan viszonyul a magyar árakhoz? Én pl mass effect2-őt 10-esért látom a nagy lenyúlós boltokban. Steamen mennyi a mai árfolyamon?
Vagy egy külföldi boltban?

Szeretnék konkrét példákat látni, nem csak azokat a kiemelt akciókat amik a méretgazdaságosság beteljesültének velejárói. Félre értés ne essék az is fontos. Az egy itthon elérhető, szinte bárki számára rendelkezésre álló rendszerben tapasztalható, így bár megint nem értem mi a probléma de ez már az én gondom.

[ Szerkesztve ]

(#50) Thome válasza Alvin_ti4200 (#34) üzenetére


Thome
addikt

Valóban jó érzés, mióta elgatterolt az Xbox360-am (3LED, okosított verzió...), aztán úgy volt hogy veszek egy másikat, és csak eredetivel játszom. De nem. Nem veszek másikat, hanem a gépre veszek játékokat. És tudod mit? Jó érzés eredeti szoftverekkel virgonckodni. :)

De sajna még így sem tudok mindent megvenni.
Jön AVP, BC2, tehetek félre asszem pénzt, vagy eladom a Modern várfer 2-t... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.