Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TunerJoe


TunerJoe
senior tag

Bizonyára nagyon sok értelme van a dupla előlapi kamerának... :(((
Ha a csúcsmodellben nincs, akkor ebben miért lesz?
Egyébként ha jóval a Mi Note 10 Lite alatt adnák, akkor még egy megérős telefon is lehetne, de hát ilyenről gondolom felesleges álmodozni.

instagram.com/albert__gyorgy

(#2) Ixion77 válasza TunerJoe (#1) üzenetére


Ixion77
őstag

Főleg, hogy az egyik kemény 2 megapixeles. Olyan ez mint a hátlapon az elvileg négy, gyakorlatilag 2 (használható) szenzor. De legalább bele lehet írni a marketinganyagba, hogy 6 kamera!

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#3) Segal válasza TunerJoe (#1) üzenetére


Segal
veterán

Főleg úgy hogy idén megérkeznek az első kijelzőbe integrált kamerás telefonok is... :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) rdt89


rdt89
addikt

A Lenovo nem tudja mihez kezdjen a Motorola-val. :(

(#5) ghiottone válasza rdt89 (#4) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az első pillanattól kezdve nem tudta, tologatták össze-vissza. A telefonokat ontják ki magukból, a szoftveres támogatás viszont lassan a nullához közelít. A 400 eurós Zoom és a 300 eurós Hyper alig kapott frissítést: [link]

Itt nem értem a sima Edge mellett minek kell ez? Az még rendben van, hogy nem 64 megapixel, hanem csak 48 + 1-2 apróság, de van egy telefon 600 euróért, amit nem vesznek ezért legyen egy Lite 400-ért, amit tuti versenybe lehet küldeni ebben az ársávban.
És ott van a One Fusion +, ami nálunk 300 euró nfc nélkül, de 64 mpx és amúgy rendben van (persze Indiában csak 69ezer), de mivel 400 euróért nincs semmi legyen már ott is egy telefon.

Jelenleg van vagy 3 fajta E6, 7db G8 verzió, egy rakat One (a sima Fusion is jön nemsokára) és 3db Edge. - Totális káosz amit csinálnak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) rdt89 válasza ghiottone (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Szomorú, mert azért tudnának ők ha akanának. nekem a Lenovo is a Vibe Z2 Pro-val tette le a névjegyét az asztalra, de ott is olyan szar volt a terméktámogatás, hogy az már félelmetes, de cserébe jól optimalizálva adták ki a rendszert, de ez akkor se mentség. Ez a hozzáállás akkor azóta se változott, pedig a Motorola brand-ben is lenne szufla csak hát így, hogy Lenovo nem gyárt telefont a saját neve alatt, ezért vette a Motorola-t, erre fel meg van, hogy a Motorola készülékeinek állít riválist Lenovo márkanév alatt. Hihetetlen a fejetlenség sajnos, pedig a Lenovo Legion-ra is kivácsi leszek.

(#7) Phoenixy válasza ghiottone (#5) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Egyetértek, hogy alig van támogatás, de annál azért több van, mint amit a Motorola ír. :DDD
Májusi security patch van a Hyperemre (februárt írnak), márciusin van a G8, és a Zoom (januárt írnak).
A Fusion+ viszont Indiában lehet siker lesz, már milliónyi YouTube videó is kint van indiaiaktól (és 730G-t kaptak sima 730 helyett).

Motorola Edge 20 Pro

(#8) Schuler888 válasza rdt89 (#6) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igen. A Vibe Z2 Pro-val elerte anno a csucsot a lenovo amit azota se es valszeg mar sosem fog megkozeliteni.. :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#9) Phoenixy válasza Phoenixy (#7) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Megjött a májusi a Zoomra. A vicc csak az, hogy még mindig Android 9.

Motorola Edge 20 Pro

(#10) ghiottone válasza Phoenixy (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az nem vicc, hanem elkeserítő. A 150 eurón kezdett G7 Playre is hamarabb adják ki az Android 10-et, mint a 450-es Zoomra. Ez volt a Force-nál is.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) vdavid33


vdavid33
csendes tag

Szerintem a lenovo p2 volt az ász

(#12) Schuler888 válasza vdavid33 (#11) üzenetére


Schuler888
senior tag

Sztem 10et sem adtunk el anno de 5 visszajott :/

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#13) vdavid33 válasza Schuler888 (#12) üzenetére


vdavid33
csendes tag

Akkor nekem baromi szerencsém van mert 17 áprilisában vettem és azóta is elégedett vagyok vele! 1 kezemen meg tudnám számolni hányszor fagyott le vagy hagyott cserben!
Az akku verhetetlen volt az elején! most pedig az NFC is remek, és nem találok most igazán olyan telefont talán csak az Xmi note 10 amire szívesen cserélném.
Kár hogy ezt a vonalat nem tudta tovább vinni a lenovo , vagy ide e motorolába exportálni!

(#14) PpenoO válasza ghiottone (#5) üzenetére


PpenoO
őstag

One Hyperre nekem most jött May 1st security patch OTAn keresztül. Előtte is volt April és March is. Javításról nem szólt a change log de nincs is nagyon mit javítani. Hiányolom a VOLTEt meg naptár ikonon szereplő dátum nem frissül.

Szerk.: Látom már más is jelezte, fene se gondolta volna, hogy van másnak is Hypere itthon. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) ghiottone válasza PpenoO (#14) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kevesen vagytok akik kitartotok még a Motorola mellett. :R

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#16) PpenoO válasza ghiottone (#15) üzenetére


PpenoO
őstag

Engem a cég akinek dolgozom kényszerített rá, hogy visszatérjek a Motorolához. A kínai brandes telefonokat nem támogatja biztonsági okokból és amióta Trump összerúgta a port a Huaweiel már az is tiltólistás lett. A50 Samsung után Samsungot soha de soha többet nem veszek, LG/Sony fasorba sincs ebben a 90e forintos ársávban, így maradt a régi szerelem és az akciós Hyper.

[ Szerkesztve ]

(#17) Phoenixy válasza PpenoO (#14) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Oh, akkor már hárman is vagyunk, így már kevésbé "exkluzív az érzés". :DD Szerk.: Nekem 3 hónapnyi rémálom volt beszerezni a Hypert, a világot megmozgattam érte, ghiottone aztán tudja. :)
"de nincs is nagyon mit javítani"
Amúgy ja, mindenki úgy odavan a frissítésekért (én is), de hogy miért... Security update idővel úgyis jön, nagy update meg lényegtelen (nem Android 2.0-nál járunk már).
Teljesen off most aztán már: Lőttem ma egy fotót 64MP-el (eddig max. egyszer kipróbáltam, de mindenki azt mondja, hogy azt sosem érdemes használni). Hát a 16MP-el a Budapart építkezései, meg a földmunkák az Atlétikai Stadion elkőkészítésnél csak egy 1px-es folt volt, itt meg tökéletesen kivehetőek, így helyettesítette a fényképezőm 10x-es optikai zoomját. https://fototrend.hu/foto/phoenixy/img_20200623_183846982.html

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#18) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Érkezik a One Fusion+ az Alzába 109 190 Ft-ért.

Motorola Edge 20 Pro

(#19) Schuler888 válasza PpenoO (#16) üzenetére


Schuler888
senior tag

" A kínai brandes telefonokat nem támogatja biztonsági okokból és amióta Trump összerúgta a port a Huaweiel már az is tiltólistás lett. "
Erdekes indoklas, mivel mind a moto mind a huawei is szinten kinai brand :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.