Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#312) Z10N válasza Baliga Tamás (#108) üzenetére


Z10N
veterán

Ne "kis erzekeny lelkezzel", mert szemelyeskedesert megint csak piheno jar.

"bár ettől sztem még borzasztó messze állok"
Szerinted. A topikban mindenki mas az ellenkezojet gondolja.

"a hangtecnika és a minőség kérdése mindenkinek teljesen mást és más-más szinteket jelent"
Tevedes. A szintek adottak, mar csak az igenyesseg donti el, hogy melyik kategoriat valasztod.

"ugyanis nincs arra sem szabály, sem semmilyen kötelezvény - hogy bárkinek ugyan az legyen az áhított prémium minőség - mint neki/nekem vagy fordítva..!"
Igy van, ha megelegszel a bazarival akkor az a sajat dolgod. Ettol fuggetlenul a teljes palettat figyelembe veve ez belepo kategoria kozep szintjen van es nem premium.

"Lehet itt köpködni/vagdalkozni/mutogatni ki mire esküszik - csak éppen teljesen felesleges"
Diohejban leirtad, hogy mit csinalsz es meg ki is nyilatkozod utana, hogy teljesen felesleges. Akkor minek csinalod?

"mert egy két gyökér ilyen fórumokon éli ki a "majd én megmondom" fétisét"
Pontosan ezt csinalod, de ugy latszik nem tunik fel.

"és van aki felfogja és értelmezi egy-egy termék hovatartozását és szerepét a palettán..!"
Mert aztan marha okosnak hiszed magad, hogy ezt partolod. A topikban sokan meg ezt szova merik tenni, hogy nem er ennyit.

"Tehát bocs - de mivel vélemény és szólásszabadság van - nincs miből visszavegyek"
A velemeny es szolasszabadsagot osszekevered a bunkossaggal. Es ezt eszre se veszed a "nincs mibol visszavegyek" kijelentesbol itelve.

"akinek fáj az igazság"
Hogy micsoda? :DDD Az igazsag az, hogy ennyi penzert sokkal jobbat veszel.

"lehet lapozni..!"
Tipukus fellengzos tereles.

Es akkor meg odairod a vegere, hogy "Peace". Vicc!

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.