Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akom


akom
senior tag

Pont a DP-t sikerült lehagyni? :(((

(#2) snecy20


snecy20
veterán

Nem kicsit fapad...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

... és a Zotac is: ZOTAC GAMING GeForce GTX 1650 Low Profile (ZT-T16500H-10L)

(#1) akom
Ja, pedig azon keresztül működik az AdaptiveSync... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Televan74 válasza AxBattler (#3) üzenetére


Televan74
nagyúr

Zotac -on ráadásul van DP port is. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) AxBattler válasza Televan74 (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Viszont elég szűk a hely a DP és a HDMI között, ütközés lehet a csatikkal.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) thomasa


thomasa
senior tag

Talán az áron is meglátszik majd.

(#7) SP4C3 válasza thomasa (#6) üzenetére


SP4C3
veterán

Neeeeem, szokás szerint értelmetlenül magas áron lesz, mert új kártya, majd 5 év után meg rohad a polcokon, de addigra megint kint lesz az új sorozat, ezeket max a számtech analfabéták veszik, mert az eladó azt mondta, ez jó lesz. :((

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#8) AAAgold válasza akom (#1) üzenetére


AAAgold
senior tag

ha tv-s htpc-hez szánják, akkor csak egy felesleges költségelem a dp csati :)

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#9) gbors válasza AAAgold (#8) üzenetére


gbors
nagyúr

Viszont akkor a komplett 3D pipeline is felesleges...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#10) Andras.Imre


Andras.Imre
csendes tag

Biztos az a 60mm? A 1050ti is csak 2x50mm ventit kapott... Mindenesetre örülnék neki.

(#11) awexco


awexco
őstag

Reklámozni lehetne : szart , szarért :D

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#12) thedioda


thedioda
tag

Enne aztán rettentő sok haszna van. Csináltak volna inkább 1 slotosat.

"A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait."

(#13) HagymásBabPW


HagymásBabPW
csendes tag

Nekem pl. nem is lenne rossz a HP ProDesk 400 G1-be, csak gondolom ugyanúgy horror ára lesz mint az 1050 ill. 1050 TI variánsoknak

(#14) pachito


pachito
őstag

Azért ez így elég puritán 2020 felé száguldva :B

(#15) -Skylake- válasza thedioda (#12) üzenetére


-Skylake-
addikt

Elmondjam , hogy miért nem egy slot-os lp a kártya vagy magadtól is meg tudod fejteni ? Komolyan, gondolkodtál ezen a hszen mielőtt leírtad ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#16) sb válasza -Skylake- (#15) üzenetére


sb
veterán

Nem írta, hogy egy slotost ÉS low profile-t akar egyszerre.

(#17) -Skylake- válasza sb (#16) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ez mondjuk igaz.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#18) Duree


Duree
veterán

Ez pont jó lenne a fekvő dell gépembe, de gyanítom , hogy olyan ára lesz amitöl el fogok szaladni.

duree54

(#19) MMSZoli válasza -Skylake- (#15) üzenetére


MMSZoli
tag

Dell és lenovo SFF gépek többségé a HDD bracket miatt (és mivel a PCI-E x1 slot pont rossz helyre került) csak egy slot-os LP kártya fér bele.
Ez annak ellenére igaz, hogy némelyik az i3 vagy i5 processzorával meg tudná hajtani egy erősebb videókátyát is.

Én kiszedtem a HDD bracket-et, és az SSD+HDD kombót az adapterével beraktam a kártyaolvasó helyére és így pont beférNE a 1050Ti LP, másrészt hűvösebb lett a PC is mert szellősebb lett a belseje, a HDD blokkolta a széláramot.
Ha lesz olcsón, megveszem használtan, mert egy új 1050Ti LP videókari áráért komplett i5/8GB/SSD márkás használt PC-t lehet venni. Amihez persze kell egy videókártya is :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.