Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babkukta


babkukta
senior tag

Na, kíváncsi vagyok, a tulajok mennyire veszik észre azt az igyekezetet. Nem is értem, hogy nem vették észre ezt, mielőtt kiadták?? Kb fél perc után látni a rendellenes működést

Üdvözlettel, Tibi

(#2) C$abi


C$abi
aktív tag

Végre sikerült mobilnetkapcsolót is beletenni a rolóba. Mellesleg relatíve gyorsak voltak, mégha elsőre is így kellett volna kiadni a telefont. Egyébként melyik új ország(ok)ban lett elérhető a Cortana?

(#1) babkukta:

Én sem értem, hiszen általában mielőtt gyártásba küldik, azelőtt kötelező kicsit "nyomkodni", hogy a user ne fost kapjon, ami kezelhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#3) Graphics válasza babkukta (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Piac diktált, gondolom karácsony előtt ki szerették volna adni a készüléket :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Béééla válasza babkukta (#1) üzenetére


Béééla
őstag

Én inkább gyanítom, hogy rohadtul beépített hiba volt az hírverés miatt. Ki lehet ennyi idő alatt javítani (vagy már dolgoztak rajta) de lehet csak az ingyen reklám kellett nekik a "negatív reklám is reklám" néven.

Bélabá

(#5) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Nnna...ez alap....
még jóhogynemmá' tojnak az ember fejére.
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#6) Zolik válasza Béééla (#4) üzenetére


Zolik
senior tag

ilyen alapon az apple is direkt rakja tele az ios frissítéseit hibákkal, amit 2 nap múlva javítanak, ugye?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#7) HarleyCustom válasza Zolik (#6) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:K :R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Szerintem ezért nem jár piros pont. Kiadtak egy olyan hibával egy készüléket, amit csak az nem vesz észre, aki nem akarja észrevenni. Hogy a lehető leghamarabb kiadták a javítást, alap dolog (kéne legyen).

Nyugodj békében Integra!

(#9) Duree


Duree
veterán

Na végre ez jó hír,talán megint el lehetne gondolkodni egy ilyen teló vásárlásán.

duree54

(#10) Béééla válasza Zolik (#6) üzenetére


Béééla
őstag

Nem, viszont kötve hiszem hogy egy készüléket érintőteszt nélkül adnának ki, és azt sem hiszem hogy radikálisan más érintőpanel került volna bele, tehát gondolom új drivert se kellett hozzá nagyon hegeszteni. Mindenesetre felettéb érdekes.

Bélabá

(#11) HaJózsi válasza Szatyor95 (#8) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Nem fontos.

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#12) fateless


fateless
veterán

Van olyan itt, aki nem csak szövegel, hanem ki is próbálta a frissítést?
Az valahogy informatívabb lenne...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#13) Plazmacucci válasza fateless (#12) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ugyan már. Itt csak bulvár megy meg némi TV-s parádé :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) kolosanyi válasza fateless (#12) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen, ez engem is érdekelne. És ezzel most én is csak szövegelek. ;]

(#15) Zolik válasza Béééla (#10) üzenetére


Zolik
senior tag

Az egyik ios frissítéssel napokig nem lehetett telefonálni i4s-el. Ugye te se gondolod komolyan, hogy az apple nem tesztelte le előtte? Akkor hogy maradt benne a hiba? Na ugye hogy ugye.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#16) Fancy-boy válasza babkukta (#1) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ezt a kérdést én is feltettem már, amikor kiderült a hiba.
Egy hivatalos válaszra kíváncsi lettem volna.

(#17) Amacs


Amacs
aktív tag

Akkor most már csak a kezdőárnak kell realizálódni, és hódíthatja magának a teret. Legalább is a WP pár %-án belül valószínű.

(#18) mekker válasza Béééla (#4) üzenetére


mekker
őstag

A márkaromboló hír nem az az előnyös fajta...

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#19) Béééla válasza Zolik (#15) üzenetére


Béééla
őstag

Sajnos a telefonos-hibát nem ismerem, de komplexebbnek tűnik a probléma mint az egyszerű érintő. Gondolom teszteltél már szoftvert, hogy ennyire biztos vagy a mikéntjében.

@mekker:
Tényleg rossz, a márkarombolás elég kapkodás és fejetlenség lenne. (ha az én marketingesem csinálna ilyet, tuti aznap este lógna)

[ Szerkesztve ]

Bélabá

(#20) m1lan válasza Szatyor95 (#8) üzenetére


m1lan
őstag

De jár. A Sony 2x ilyen drága telefonjaival sokkal több szoftveres gond van, és sz@rnak rá.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#21) sefan67 válasza Zolik (#15) üzenetére


sefan67
aktív tag

na akkor kukkants erre vagy erre a videóra.

Nézd végig, és meglátod hogy a kis kínai 'teszter' alszik az iphone-ok mellett, mert nem bírja a napi 16 óra munkát.

Ezekután érted már hogy miért adnak ki telefonokat ilyen hibákkal?

Jóreggelt a valóságban. :R

[ Szerkesztve ]

(#22) Luck Dragon

Ez jó hír hogy a saját hibájukat ilyen gyorsan kijavították,már csak az a nagy kérdés hogy milyen jól javították, és nem azzal próbálják a kedves tulajt megtéveszteni hogy a javító csomag mellékelt kis apróságokat bújja. majd a valós felhasználok vissza jelzését várom igazán ,mert ha ott pozitív a vissza jelzés akkor minden rendben van:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) badfear3


badfear3
csendes tag

Mint 535 tulajdonos jelentem, hogy nincs semmi probléma. Sunyiba jött le a frissítés, nemis kellett csinálnom vele semmit, észrevettem, hogy fenn van. De annyira nem érzékelte az ujjamat, hogy a billentyűzárral is gondjaim akadtak. Egyszerűen nem akarta érzékelni, hogy húzogatom az ujjam, teljesen kiakadtam. Aztán egyik napról a másikra (nem tudom, hogy még egy frissítés jött-e le, vagy hasonló) teljesen normálisan működik. Nem túl érzékeny, se az ellentéte.

(#24) Devas válasza C$abi (#2) üzenetére


Devas
őstag

Nekem nincs mobilnetkapcsolóm még a rolóban. Mondjuk nem is 535-ösöm van.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#25) KovátsAti válasza Szatyor95 (#8) üzenetére


KovátsAti
csendes tag

Mondj egy gyártót aki hamarabb kijavít egy hibát

(#26) Szatyor95 válasza KovátsAti (#25) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Xiaomi.

Nyugodj békében Integra!

(#27) fateless válasza Szatyor95 (#26) üzenetére


fateless
veterán

A Xiaomi tényleg gyorsan javít általában, de a 24-es rommal megvett Hongmi 1s még rengeteg problémával küzdött, és nagy többségét csak a 36-osra sikerült kijavítani, szóval ott is akadtak hatalmas csúszások.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#28) Szatyor95 válasza fateless (#27) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Ott valószínűleg nagyobb gondok lehettek, amit csak így sikerült javítani. Persze ettől még Ők sem hibátlanok, de legalább látszik, hogy igyekeznek legtöbbször.

Nyugodj békében Integra!

(#29) Graphics válasza sefan67 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy egész szériát érintő hibát nem az összeszerelő fog megállapítani neked. Ha alszik mellette, ha nem :)

Ezt így küldték ki, ennyi. Ha szoftverrel javult, akkor ennyi, kalibrálással volt baj

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A lényeg, hogy lejött a frissítés, bár nem tudom, ezt hogy nem vették észre :) (Bár más gyártók se szoktak alapvető hibákat észrevenni)

Finn the human

(#31) zorzy4 válasza Graphics (#3) üzenetére


zorzy4
őstag

Szerették volna de, mégsem sikerült. Legalább is Mon. nem. (most a sufni gsm verziókat ne vegyük figyelembe)

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#32) Swami


Swami
senior tag

Ha valaki felhomalyositana, azt megkoszonnem. Vegfelhasznalo vagyok s bar kovetem a mobilpiac hireit, a fejleszteseket, annyira azert nem vagyok kepben, hogy ertsem miert nem jon le a frissites egy olyan telora, ami a franciaktol jott es amit a nemeteknel hasznalok, s az a Microsoft oldala szerint mindket orszagban elerheto. Koszi!

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#33) zorzy4


zorzy4
őstag

Tegnapelőtt vettem a telefont. Az érintő nálam sem az igazi, pedig rátettem egyből a frissítéseket. Hol tudom megnézni, hogy ez is lejött e?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#34) Luiapp


Luiapp
újonc

Először is üdvözlök mindenkit újoncként!

Mivel most akarok váltani androidról Wp-re és lumia 535-öt néztem ki szeretném megkérdezni,hogy
valaki vett-e a Telenornál és még fenn áll e a kijelző probléma?

(#35) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Érezhetően javult az érzékenység? Kategóriában a többi telefonhoz képest most már nincs lemaradva ebben?
Vásárlás előtt állok, nagyon érdekel a dolog.

(#36) Fecc000


Fecc000
csendes újonc

Sziasztok!
Nekem még mindig nem javult meg, valaki tudna segíteni?
Elvittem már szervízbe is, de ott hibátlannak találták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.