Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) YASKATIR válasza Pötyi (#35) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

"Szerintem te átmentél az összeesküvés-elméletek síkjára,"

Haaa persze. Mond ezt meg az USA-nak is.

"Ugyanakkora az esélye annak, hogy a Kaspersky télleg kémkedett, mint annak, hogy piacvédelmi szempontból az USA kormánya alaptalanul megvádol ilyesmivel egy külföldi céget"

Ezt ugy allitod be, mintha a kaspersky valami hihetetlen, oriai gigaceg lenne :DDD Hany vedelmi szoftvere van az amcsiknak? Par szaz? Es hany az oroszoknak? Egy? Errol ennyit.

"csak azért, hogy amcsi cégeket hozzon pozícióba a vírusvédelem területén"

Ez mar akkor megtortent, amikor a Windows 10 lett a legelterjedtebb. A neve "Defender".

"Mondjuk az én programjaimat én fordítom magamnak, szabad forráskódból, amit előtte át lehet nézni..."

Aztan at is nezed es meg is erted a tobb ezer sort 100%-ban. Hat persze.

"Jééé, nézd csak"

Jeee nezd csak.. ez nem a kaspersky forraskodja, ez az amirol a kaspersky allitja, hogy ez a forraskod, mivel a kaspersky nem nyilt forraskodu.

"de egyszerűen nincs kedvem egy ilyen elvakult emberrel

Szerintem te vagy az elvakult, aki egy alomvilagban el, szoval win-win szituacio, hogy nincs kedved tovabb "beszelgetni".

"akit nem lehet észérvekkel se meggyőzni."

Egyetlen "eszervet" sem hoztal fel. Te csak siman okosabbnak kepzeled magad, mint az USA (es Izrael jelenleg) XY vedelmi szervezetei, mert mint tudjuk a ruszkik mindig artatlanok. Pont mint a toronyora fanatikus, homokos turistak eseteben is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.