Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) Pete55555 válasza lezso6 (#1) üzenetére


Pete55555
addikt

Ez a következménye, ha egy óvodás IQ-jával rendelkező személy lesz a világ legnagyobb hatalmának a feje...

...Szeretem leracsniztatni...

(#3) Depression


Depression
veterán

Jó, hát én rákerestem, de még mindig fogalmam sincs, hogy pontosan mit gyártanak, és miben fellelhető.
Az, hogy ez minket miben fog érinteni, meg végképp rejtély.

Ha az USA kitilt egy ilyen céget, az gondolom itt is áremelkedéssel jár, mert mi Kínából csak usán keresztül szerzünk be mindent. Mint a válság is, amihez semmi közünk nem volt, de mi ittunk meg a levét.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#4) rii válasza lezso6 (#1) üzenetére


rii
nagyúr

j3lc1n-2

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#5) lezso6 válasza Depression (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

[link]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) Depression válasza lezso6 (#5) üzenetére


Depression
veterán

Ja vagy úgy. Tényleg fog minket érinteni, azaz a memóriát mi is bannoljuk a készletből, vagy ez csak az óperenciás tengeren túl lesz gond?
Azóta, mintha lett volna olyan hír, hogy a zamzung csökkenteni fogja a gyártást, nehogy a memória olcsóbb legyen, mint egy processzor. [link]

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7) pilóta válasza Pete55555 (#2) üzenetére


pilóta
nagyúr

Van benne valami, de ennek ellenére én úgy gondolom, hogy ideje volt már kínának a körmére nézni kicsit ilyen szempontból, mert tényleg szemérmetlen, amit csinálnak technológialopás terén...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) lezso6 válasza Depression (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha tengeren túlról jön a végtermék, akkor nyilván mi is szopunk. Szerintem ez a lépés csak szimplán arra jó, hogy nehogy már az új kínai cégek feljöjjenek és megszűnjön a kartell.

Trump egyébként csak annyit csinál, hogy bezárja az USA-t, s védi a saját gazdaságát. Tehát nem hülye, hanem az usák cégek bábja.

Mottó: Usák seggbe usák lófaszt.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9) Geller72


Geller72
veterán

Az aggodalmat (ha valós) valahol megértem.. :U

(#10) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Az ugye megvan hogy egy kicseszett EMI filtert mutat a bloomberg kémchipnek, illetve mindenki szembement vele azota hogy hulyeségeket irtak?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11) Gyuri27 válasza lezso6 (#8) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL
Nem kellett volna minden gyártást, gyárat, technikát stb-stb kinába vinni.
Persze akkor az extra profit jó volt herkára, ribikre, repcsikre. Aztán most meg kina izombol lenyom mindenkit.
Ha csak a belpiacot nézzük az már maga embertelen. Aztán mint látjuk terjeszkednek igen sikeresen.
Jó reggelt kivánok.
Ennek már annyi. lehet kinával emberkedni. Csak most már teljesen felesleges.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12) doooo válasza Geller72 (#9) üzenetére


doooo
veterán

.. de attól még mindig bolond az amerikai vezetőség.
(Csak kipótoltam a magam nevében a gondolatot... :B )

(#13) lezso6 válasza Gyuri27 (#11) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem az nem baj, ha Kínában gyártanak. Az a lényeg, hogy ne kínai cég legyen. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Trump 4 prezident, wait wat... ♥

[ Szerkesztve ]

(#15) Béééla


Béééla
őstag

>Kitiltják a Kasperskyt mert orosz
Igen, mocskos Putyin, megérdemlik! Biztos kémkednek, noha bizonyíték, az nincs, de nem is kell mert oroszhekkerek!
>Kitiltják a Jiunglang Mittoménmit egy amúgy kétes ügy miatti vizsgálat után és mert kínai
Rohadék dilettáns barom! Monnyonle!

Bélabá

(#16) Sinesol válasza Pete55555 (#2) üzenetére


Sinesol
veterán

Ezt azért te sem hiszed el, nyilvánvalóan nem egy buta ember, bárhogy is erőlködik a liberális propaganda.

[ Szerkesztve ]

(#17) doooo válasza Sinesol (#16) üzenetére


doooo
veterán

Liberális propaganda? Nyilvánvalóan?
Ha így kijelented, akkor nyilván te vagy a buta ember. Vagyis te is. Mert ő is az. Mert ha ő nem az, akkor senki nem az a világon.
(Pedig nem nehéz ám bizonyítani, hogy mennyire buta, sőt bolond. Elég egy szokásosan telő napját megnézni. De erre nyilván nincs lehetőséged, hisz csak a populista, szélsőséges orgánumokat követed, ott meg ő szent.)

(#18) lezso6 válasza doooo (#17) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tehát aki szerint nem hülye Trump, az hülye, mivel Trump is hülye. :DD

Trump nagyon nem buta, mármint nem szenved intelligencia hiányában, sőt szerintem egy zseniális troll, aki mónikashow színvonalú viselkedésével a médián és bulváron keresztül meg tudta választani magát elnöknek, hogy a hozzá hasonló üzletemberek érdekeit képviselje. Az embereknek meg ad egy kis cirkuszt, azok meg tapsolnak neki.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Mit lehet ellopni hagyjuk már inkább ez az óvodás felfogás titok meg állam titok meg any...k pí....

Aki feltalál valamit azt egyértelműen díjazni kell de a sok fogyatékos majom aki ebből akar meggazdagodni az menjen el dolgozni és az ovis stipi stopi rendszert már rég megszüntethetnék már végre meg licensz meg minden kur.. any...jukat aki jobban olcsóbban tudja gyártani gyártsa ennyi.

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#20) Cifu válasza lezso6 (#8) üzenetére


Cifu
nagyúr

Trump egyébként csak annyit csinál, hogy bezárja az USA-t, s védi a saját gazdaságát. Tehát nem hülye, hanem az usák cégek bábja.

Teszi mindezt az az ország, amelynek gazdasága a legtöbbet profitált a globalizációból. :)

Ha bezárja a gazdaságát, akkor az egyben azt is jelenti, hogy a válaszlépések miatt az amerikai cégek exportlehetőségeit is korlátozza, hiszen a piacnyitás is kölcsönös elveken működhet (normális esetben), így ha bezárod a gazdaságodat, akkor annak is lesznek következményei...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#21) kikikirly válasza doooo (#17) üzenetére


kikikirly
senior tag

Igazán toleráns vagy.
Itt egy kis összefoglaló Obama gazdaságpolitikájáról(közérthetően Pogitól):
[link]

Róla is csupa jót hallottunk, pl Obama Care.Szó se róla tényleg király ötlet,azonban én akkor tartanám hiteles programnak,ha a finanszírozásához szükséges összeget is előállítja sikeres gazdaság politikával.Ez a hitelre csinálok kánaánt, besöpröm a népszerűséget,a szart meg majd más takarítja fel utánam(Főleg USA-nkába,legfeljebb 8 évig lehetsz elnök).De emlithetném a bevándorlást is,annál se történt még jobb dolog Európával....Nem akarok relativizálni, kormány oldali média 1000x rosszabb mint a valamelyest liberális befolyás alatt lévő másik oldal(Választások idején hát az nem volt piskóta,de a hétköznapokba is egyre durvábban nyomják a Bullshitet).A lényeg hogy amit Sinesol kolléga leírt, van alapja.És nem azt állította hogy ami a liberális médiából kijön mind hazugság.Egyszerűen nem 1 bites a gondolkodás módja.

[ Szerkesztve ]

(#22) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Az USA legnagyobb ellensége saját maga. Még az is benne van a pakliban,hogy amerikai szervezetek/cégek loptak amerikai technológiát és amerikai tōkébōl gyártatták le Kínában :)

Life, Uh, Finds A Way

(#23) zetor2000 válasza Béééla (#15) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azért a Kasperskyre volt elég alapos indok... Az izraeliek szóltak nekik (az amerikaiaknak), amikor az izraeli szolgálat nézegette, mit csinálnak az oroszok, és látták, hogy az amerikaiakat kémlelik... ez gondolom, elég ürügy volt, hogy ezt a "szolgáltatást" mellőzik.
forrás

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#24) Skyline15 válasza Béééla (#15) üzenetére


Skyline15
tag

Azért bennem is lenne kétely, hogy egy Orosz "hacker", egy vírusírtón keresztül tör fel egy gépet (ami orosz fejlesztés). De persze nem mondom azt hogy kaspersky tudott róla.. elvégre nem véletlen próbál meg kaspersky Svájcban létrehozni egy új HQ-t.

"- Nagyapa, Te hős voltál a háborúban?. - Nem de örülök hogy hősökkel szolgálhattam."

(#25) YASKATIR válasza Béééla (#15) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Ezzel csak az a problema, hogy a kaspersky bizonyitottan kemkedik, kemkedett mivel elkuld minden szart a kozpontba, amihez pedig (ruszki torvenykezes szerint) hozzafer a kgb akarom mondani fszb. Errol egyebkent izraelnek bizonyiteka is van amit be is mutatott, de a tenyek ne zavarjanak ossze.

(#16) Sinesol : Kihagytad, hogy SOROS!

[ Szerkesztve ]

(#26) Cifu válasza YASKATIR (#25) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ezzel csak az a problema, hogy a kaspersky bizonyitottan kemkedik, kemkedett mivel elkuld minden szart a kozpontba,

Ezt a Windows és az Android is megteszi, mégse tiltják be őket. :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#27) kikikirly válasza YASKATIR (#25) üzenetére


kikikirly
senior tag

"Kihagytad, hogy SOROS!,,

Köszönjük Emese. :P

(#28) YASKATIR válasza Cifu (#26) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Nem egeszen a masik pedig az, hogy az a ketto amerikai ceg, mig a kaspersky ruszki, a ruszkik meg nem epp szovetsegesek. Se az amcsiknak, se a magyaroknak se a fejlett vilagnak. Illetve az mar csak extra, hogy az amcsiknal meg mindig jogrendszer van (pont ezert lett balhe az NSA dolog), mig a ruszkiknal soha a budos eletben nem volt jogrendszer.

[ Szerkesztve ]

(#29) Pötyi válasza YASKATIR (#28) üzenetére


Pötyi
őstag

Tehát ha egy ország (papíron/névleg) demokratikusnak nevezi magát, akkor joga van kémkedni? Annak az országnak meg - akit (a többiek) nem neveznek úgy - annak nincs?

:DDD

Kiegészítés:

Nekem úgy rémlik, mintha Oroszországban is lennének törvények. Szerintem ott is van jogrendszer.

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#30) dabadab válasza kikikirly (#21) üzenetére


dabadab
titán

Tehát Trump azért okos, mert Pogátsa Zoltán nem ért egyet Obama gazdaságpolitikájával.

Brilliáns érvelés!

DRM is theft

(#31) YASKATIR válasza Pötyi (#29) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Problemaid vannak a szovegertessel? Egy szoval sem mondtam, hogy joga van kemkedni en azt mondtam, hogy ezerszer inkabb egy USA szintu orszag, mint 1 ruszkilandia. Mondjuk ez eleg paradox dolog, mivel a kemkedes pont arrol szol, hogy jogtalan az egyik orszagban. Pontosan ezert kemkedes.

"Nekem úgy rémlik, mintha Oroszországban is lennének törvények. Szerintem ott is van jogrendszer."

Szerintem akkor itt be is fejezhetjuk a beszelgetest :))

[ Szerkesztve ]

(#32) Pötyi válasza YASKATIR (#25) üzenetére


Pötyi
őstag

Ja, meg egyáltalán nincs bizonyítva, hogy a Kaspersky kémkedett volna. Az volt bizonyítva, hogy volt adatforgalom a HQ felé. Na és tudod, mit küldött haza a progi? A vírusgyanús fájlokat, további vizsgálatra. De ez sem volt titok, mert le volt írva az végfelhasználói licensz-szerződésben, hogy van ilyen fícsör. De ezt a felhasználók elfogadták a vírusvédelem telepítésekor. Most az, hogy egy XY vírus pont egy amcsi top secret dossziét fertőzött meg és a progi pont azt küldte haza az oroszoknak, hát erre azt tudom mondani, hogy pechük volt az amcsiknak. De ez így _nem_ nevezhető kémkedésnek, ha fejre állsz, akkor se.

:DDD

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#33) Pötyi válasza YASKATIR (#31) üzenetére


Pötyi
őstag

Én meg úgy gondolom, hogy alapértelmezésben utánam ne kémkedjen senki. Ezt a nézőpontot nevezném egészségesnek. Nincs olyan, hogy el kellene fogadnom, hogy inkább az egyik ország kémkedjen utánam, mintsem egy akármilyen szempont szerint osztályozott másik ország. Nem! Egyik se!

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#34) YASKATIR válasza Pötyi (#32) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

"A vírusgyanús fájlokat, további vizsgálatra."

Tevedsz. A kaspersky minden olyan fajlt hazakuldott az fszb-nek, amit az fszb kert. Pont ezert lettek kitiltva.

"De ezt a felhasználók elfogadták a vírusvédelem telepítésekor. "

Nem, errol szo sem volt es senki sem fogadta el.

"De ez így _nem_ nevezhető kémkedésnek, ha fejre állsz, akkor se."

Rohadtul nem erdekel senkit, hogy szerinted mi a kemkedes es mi nem az, mivel itt az USA-rol van szo es szerintuk (szerintem is) ez kemkedes. Itt pont nem szamit az, hogy szerinted nem volt az. Mondjuk ha nem lett volna az, akkor nem ertem, hogy a' kaspersky miert kezdett el azonnal vergodni, hogy "joakkormegyeksvajcbaottnincskgb"

"Én meg úgy gondolom, hogy alapértelmezésben utánam ne kémkedjen senki. "

Akkor ird meg a sajat oprendszered, csinalj egy sajat routert es gepet illetve alapits egy sajat ISP-t. Mondjuk az sem arthat, ha sajat orszagot alapitasz. Sok szerencset. Az emberek azota kemkednek, amiota vannak emberek.

"Nem! Egyik se!"

Van egy jo hely szamodra. A neve: barlang a hegyekben.

[ Szerkesztve ]

(#35) Pötyi válasza YASKATIR (#34) üzenetére


Pötyi
őstag

Szerintem te átmentél az összeesküvés-elméletek síkjára, mert amit írsz, az nincs bizonyítva. Ugyanakkora az esélye annak, hogy a Kaspersky télleg kémkedett, mint annak, hogy piacvédelmi szempontból az USA kormánya alaptalanul megvádol ilyesmivel egy külföldi céget csak azért, hogy amcsi cégeket hozzon pozícióba a vírusvédelem területén. Fifti-fifti. Vagy igen, vagy nem.

Mondjuk az én programjaimat én fordítom magamnak, szabad forráskódból, amit előtte át lehet nézni...

Jééé, nézd csak: a Kaspersky vírusirtójának is át lehet nézni a forráskódját !

Na mindegy. Ne haragudj, de egyszerűen nincs kedvem egy ilyen elvakult emberrel vitatkozni, akit nem lehet észérvekkel se meggyőzni.

QNX is cool!

(#36) YASKATIR válasza Pötyi (#35) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

"Szerintem te átmentél az összeesküvés-elméletek síkjára,"

Haaa persze. Mond ezt meg az USA-nak is.

"Ugyanakkora az esélye annak, hogy a Kaspersky télleg kémkedett, mint annak, hogy piacvédelmi szempontból az USA kormánya alaptalanul megvádol ilyesmivel egy külföldi céget"

Ezt ugy allitod be, mintha a kaspersky valami hihetetlen, oriai gigaceg lenne :DDD Hany vedelmi szoftvere van az amcsiknak? Par szaz? Es hany az oroszoknak? Egy? Errol ennyit.

"csak azért, hogy amcsi cégeket hozzon pozícióba a vírusvédelem területén"

Ez mar akkor megtortent, amikor a Windows 10 lett a legelterjedtebb. A neve "Defender".

"Mondjuk az én programjaimat én fordítom magamnak, szabad forráskódból, amit előtte át lehet nézni..."

Aztan at is nezed es meg is erted a tobb ezer sort 100%-ban. Hat persze.

"Jééé, nézd csak"

Jeee nezd csak.. ez nem a kaspersky forraskodja, ez az amirol a kaspersky allitja, hogy ez a forraskod, mivel a kaspersky nem nyilt forraskodu.

"de egyszerűen nincs kedvem egy ilyen elvakult emberrel

Szerintem te vagy az elvakult, aki egy alomvilagban el, szoval win-win szituacio, hogy nincs kedved tovabb "beszelgetni".

"akit nem lehet észérvekkel se meggyőzni."

Egyetlen "eszervet" sem hoztal fel. Te csak siman okosabbnak kepzeled magad, mint az USA (es Izrael jelenleg) XY vedelmi szervezetei, mert mint tudjuk a ruszkik mindig artatlanok. Pont mint a toronyora fanatikus, homokos turistak eseteben is.

[ Szerkesztve ]

(#37) sh4d0w válasza YASKATIR (#34) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Fájdalmasan sok fasságot tudsz osszehordani semmi idő alatt...

https://www.coreinfinity.tech

(#38) Pötyi válasza YASKATIR (#36) üzenetére


Pötyi
őstag

Ott váltál szakmailag hiteltelenné, amikor a Defendert képes voltál vírusvédelemnek nevezni.

Én még elraktam azt a fényképet, amiben a magyar állam tett közzé egy felhvást 2002-2004. környékén, amiben önkénteseket kerestek az XP forráskódjának átnézéséhez, hogy nem tartalmaz-e a nemzetbiztonságilag kényes kódot. Valamelyik régi vinyómon talán még megvan. A ringyóz se nyílt forráskódú, de ha egy állam kéri el hivatalosan, akkor bizonyos feltételek mellett a M$ kiadja. Vagy nem a végleges kódot? Hm! Who knows? Lehet, hogy csak egy olyan kódot kaptak meg, amiről a M$ azt állítja, hogy az a forráskód? Ja, hogy ezzel azt idéztem, amit te mondtál a Kaspersky forráskódjáról, csak az alanyt változtattam meg a mondatban? Mik vannak! Namármost megint ott vagyunk, hogy ha a mi kutyánk kölke kémkedik/hazudik, az jó, de ha a szomszédé, akkor az rossz...

Látom, kölcsönösen nem tudjuk egymást meggyőzni, részemről offolom a témát.

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#39) doooo válasza lezso6 (#18) üzenetére


doooo
veterán

Túl sokat látsz bele. Túl sokat. Nagyon szép lenne, ha így lenne, és trollkodni is valóban szokott (sz@rul, de szokott), de annál evidensebb dolog nincs perpillanat, hogy mennyire buta és tanulatlan ember. Na meg hát kell egy kemény mag is, akiknek így is ő az isten. Olyanokat meg nem nehéz egy annyira problémás helyen találni, mint az USA középső tájai.

kikikirly: "Igazán toleráns vagy.
Itt egy kis összefoglaló Obama gazdaságpolitikájáról"

Igazán toleráns vagyok. De az amerikai elnöki poszt nem olyan embert kíván, akivel toleránsnak kell lenni. Nem gyermekeket, szeniliseket, vagy bármilyen mentális problémákkal küzdőket kell választani egy ekkora posztra, és akkor nem kell toleránsnak lenni. Egyébként is... toleranciát említeni olyanoknál akik mindenkit kiiktatnának aki nem fehér, keresztény és férfi... A képmutatás csúcsa.
És ahogy írták felettem... annyira irreleváns és lényegtelen most Obama gazdaságpolitikája, hogy az hihetetlen. De még ha nem is lenne az, egyértelműen nyugodtabb és hasznosabb volt, mint a mostani. Mindenki számára. Ja nem... az olajvállalatok számára annyira nem, nekik meg sajnos nagy a szavuk (még).
Trump valóban jó egyvalamire, bábnak.

(#40) YASKATIR válasza Pötyi (#38) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

(#37) sh4d0w: Ha te mondod, akkor biztos igy van. Foleg akkor, ha random beugatsz es semmit sem cafolsz

(#38) Pötyi: "Ott váltál szakmailag hiteltelenné, amikor a Defendert képes voltál vírusvédelemnek nevezni."

Akkor ennek a beszelgetesnek itt tenyleg vege is van, mivel a Defender a Windows 10 ota az egyik legjobb virusirto, az osszes fuggetlen teszt szerint.

[ Szerkesztve ]

(#41) hombre[EU] válasza YASKATIR (#36) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Vicces olvasmányt hoztál össze,de én még emlékszem erre
Elképzelhetetlen,hogy újra találtak valamit?

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#42) MSI.Navi


MSI.Navi
tag

Csak szólok hogy Trump a legnépszerűbb elnök aki eddig vezette Amerikát, az obamaki meg Nóbel díjat kapott amiért szétverette Szíriát.

(#43) Angel1981 válasza dabadab (#30) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ha egyszer nem lehet mindenki olyan okos, mint Te....... ;)

(#44) Sinesol válasza doooo (#17) üzenetére


Sinesol
veterán

Szóval jön a személyeskedés, nyilvánvalóan mindenki buta, aki nem azt gondolja mint te, mindenki túl sokat lát bele, csak te tudod az abszolút igazságot.

A gazdaságról meg csak annyit, hogy rég nem voltak ilyen jó mutatók, az adócsökkentések miatt rég nem látott ütemben növekszik a gazdaság, rengeteg új munkahely jön létre, lassan az 1969-es értékhez közelít a munkanélküliek aránya. Nekem nem úgy tűnik, mintha olyan óriási probléma lenne, a népszerűségi mutatói is növekednek, igazából pár talkshowban már azon viccelődnek, hogy ha gyorsan nem lesz valami világválság, akkor kb. lehetetlen lesz nyernie a másik oldalnak.

[ Szerkesztve ]

(#45) Sinesol válasza doooo (#17) üzenetére


Sinesol
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#46) zetor2000 válasza Pötyi (#32) üzenetére


zetor2000
senior tag

"Ja, meg egyáltalán nincs bizonyítva, hogy a Kaspersky kémkedett volna. Az volt bizonyítva, hogy volt adatforgalom a HQ felé. Na és tudod, mit küldött haza a progi? A vírusgyanús fájlokat, további vizsgálatra."

Ne legyél naiv ennyire.
Eugén Kaspersky a KGB iskola technikai fakultásán szerzett végzettséget, szerintem pont a "vírusgyanús fájlok" érdeklik, további analízis végett... Az egyik hírszerző iskola végzett növendékét biztos a "vírusgyanús" fájlok érdeklik. Érdeklik hát, meg mindenféle "hasznos információ" is érdekli, amit igen egyszerű elküldeni egy szerverre "további analízis végett"...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#47) wwenigma válasza zetor2000 (#46) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Közvetett "bizonyitekokon" kivul barmi mas van?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#48) kikikirly válasza dabadab (#30) üzenetére


kikikirly
senior tag

Mondtam egy szóval is hogy Trump rendbe tette az Amcsi gazdaságot?Lófact mondtam.
Nem kéne kiforgatni a másik szavait,csak azért hogy belerúghass. Ez már szándékos félreértés kategóriája. :K

(#49) dabadab válasza kikikirly (#48) üzenetére


dabadab
titán

Arról volt szó, hogy Trump hülye-e, te meg ebbe a szálba belerángatod Pogátsa Obama-kritikáját minden további magyarázat nélkül. Tudom, én vagyok a hülye, hogy ebből nem találom ki, hogy mi mást akarhatsz mondani ezzel a látszólagos mondandódon kívül, elnézést is kérek.

DRM is theft

(#50) zetor2000 válasza wwenigma (#47) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ami ilyen esetekben megismerhető, és ami a híradásokba bekerült, szerintem elég. Meg a Kaspersky oldalán a nyafogás... Lehet, hogy nem csináltak semmit, de a "kabátlopásos" ügyek már csak ilyenek.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.