Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Jók a tapasztalataim a Samsung notikkal,itt egy lényeges dolog az ár lemaradt...

Wasabi...

(#2) socialkiller válasza Kronos3000 (#1) üzenetére


socialkiller
tag

Pont ezt akartam írni,hogy lemaradt az ár.... :DD Gyorsabb voltál :R

Üdv, Patrik

(#3) aram01 válasza Kronos3000 (#1) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet jobb is hogy lemaradt,pedig ez az s9 ez nagyon durva cucc

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jók ezek az új samu notik, de valahogy mindig félni fogok ettől a márkától..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#5) aram01 válasza kiskaktusz (#4) üzenetére


aram01
nagyúr

miért? annyi tönkre ment már nálad?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) kiskaktusz válasza aram01 (#5) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Notiból nem. De winyóból, memóriából, mikróból, tv-ből, ami a családomban volt, az nagyon hamar tönkrement.. így notit is félve vennék tőlük. Persze tudom, hogy pont szerencsétlen választások voltak, meg más gyárban is előfordulnak hibák, de ez eléggé befolyásol.. Jaa, meg volt egy régi kagylótelefonom is tőlük. Na az sem ment sokáig..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#7) aram01 válasza kiskaktusz (#6) üzenetére


aram01
nagyúr

érdekes,nekem is voltak ilyen cuccaim és frankó volt mind,akkor neked tényleg nem szabad ilyet venni,én nem csalódtam

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) kiskaktusz válasza aram01 (#7) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem véletlen tart ott a samsung, ahol tart. Biztos jó cuccaik vannak, csak én-mi a családdal pont a rosszabbikat fogtuk meg a polcon, ennyi. Minden gyárban vannak hibás darabok...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#9) kissdanca


kissdanca
tag

Nekünk a családban két Samsung tévé megy lassan 10 éve :R viszont már muszáj cserélni őket mert elavultak, egyébként teljesen korrekt cuccok :K

(#10) chapo


chapo
tag

Most készülök samsung notit venni, tetszenek, főleg a 15ös s9, az igen bejövős.
Ellenben a telefonjaikat rühellem...

(#11) blck1 válasza chapo (#10) üzenetére


blck1
tag

én is... igaz most egy IGT 9001-m van pár hónapja, de újra és újra megtanulom, hogy hiába bízok más véleményében, amikor megveszek pár terméket, amit mások nagyon hú de jónak mondanak (sokan)... mert épp szükségem lenne egy telefonra/tvre, akkor nagyon sokszor elmegy a kedvem tőle, mert kiábrándulok

én h*lye, sokszor más véleményére jobban oda figyelek, mint a saját megérzéseimre

egyébként tetszenek a laptopok, de árak nélkül... ;]

(#12) Remington


Remington
őstag

usb 3.0 van-e a legkisebben?

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#13) TheCif válasza Remington (#12) üzenetére


TheCif
tag

Ha az NP300E-re gondolsz, azon nincs usb 3.0.

(#14) Prof


Prof
addikt

Egy hete vettem egy NP350V5C-t. Aránylag könnyű, játékra is alkalmas matt képernyős noti kellett. NP550-et vettem volna ha GT650-el adják nálunk, de 630-al 50k-ért többért köszönöm nem.

Kicsit hangosnak érzem a 12"-os elitebookomhoz képest, bár igaz abban csak 1.86 ghz-es low voltage proci van. Gondolom majd megszokom.

Az AMD switchable graphics-al kis problémába futottam. (látszólag valami furcsa módon van behackelve a Win7 rendszerbe. Nem tudom, hogy fogok AMD drivert frissíteni, mintha nem is lenne feltelepítve semmi catalyst stb. mégis fent van)

Ha a Powerplay be van kapcsolva a driverben (ez a default), akkor 5 sec után lekapcoslja magát egy hiba miatt a PC ha bármilyen játkot indítok, már a menüben. Nem melegszik túl valami más hiba, ezért kikapcsoltam a Powerplay-t.

Valamint a konfiguráltható videokártya valamiért hiába állítom be hogy a High performance kártyán (AMD) menjen, akkor megy az intel Hd4000-en.
Bár minden elísmerés az intelnek elég sok új játék még játszogatható a hd4000-el is.

Ami furcsa hogy pl. aida is csak az Intel HD4000-et látja az AMD karit nem, meg a GPU-Z is valahogy belezavarodik a 2 VGA-ba azt mutata a logja mintha az AMD-t használná fullra (10-12 fps) de valójában az intelen megy a játék.

Érdekes módon meg power saver beálíltással meg 2.5x-eződik az fps és gondolom akkor áll át az AMD VGA-ra.

[ Szerkesztve ]

(#15) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Samsung kezdi komolyan venni ezt a laptop témát, én más téren meg vagyok elégedve velük.
TV, hűtő...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.