Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) max-pain


max-pain
senior tag

Nekem az nem tetszett, hogy a QuickTime telepitesevel egyutt az Apple Software Update mindenkepp felkerult a gepre, holott az install kozben kiszedtem a bejelolest mellole amikor rakerdezett erre :) Igy minek kerdezi meg? :D

(#2) Narxis


Narxis
nagyúr

Az iTunes-t is így terjesztik, hogy a rák egye meg őket... :W Ha csak a QuickTime-ot teszi fel az ember(azt is muszájból) akkor a köv. Update-ben már jön az iTunes is.

Thanos was right.

(#3) moonman


moonman
titán

engem már az meglep, hogy ez valakinek egyáltalán szemet szúrt. emlékezetes, milyen balhé volt az IE7-ből, pedig az valóban biztonsági frissítésnek minősül.

remélem megbasszák őket, bár ha az Apple kerül szóba, valahogy a büntetőmániás törvényhozók is elkezdenek "másképp" gondolkodni.

(#4) Gabás válasza Narxis (#2) üzenetére


Gabás
addikt

megoldás: quicktime altenative

(#5) karnokd


karnokd
tag

A vicces nálam az volt, hogy én akartam frissíteni a Safarimat, amihez letöltötte a frissítést, de el is dobta, mert nem tetszett neki. Kénytelen voltam kézzel frissíteni.

Cf550W + E6600 @ 2,4 + 4GB 800MHz Kingston 5-5-5-18 + Asus P5B Deluxe + 2 x 320GB + 1TB +SB Xtreme +Nec18x + GF250GTS 1 GB Twint Frozr

(#6) Wolverine válasza Narxis (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezért van nálam QuickTime Alternative fent :) Kell a fenének az iTunes.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) Narxis


Narxis
nagyúr

Igen, erről utólag hallottam, de nem tudom, hogy működött volna, mert egy oktatóprogram miatt is kellett(QuickTime-ra épült). Mindegy, már egy jó ideje iTunes, QuickTime mentes a gépem. :)

Thanos was right.

(#8) orbano válasza Wolverine (#6) üzenetére


orbano
félisten

Nekem még soha semmi nem került fel a quicktime mellé. lehet mert kikapcsolom a frissítéseket? mondjuk ember legyen a talpán aki minden pipát megtalál és kiiktat telepítés közben :D
és szerintem tényleg undorító, amit az apple művel szoftvertelepítés címén, akár a konkurrens cég mondott most róla véleményt, akár nem... :(((

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) joghurt válasza orbano (#8) üzenetére


joghurt
addikt

QuickTime kell a francnak. Akinek meg igen, az megérdemli a Safarit. Aki a Fradi B-középbe beül lila pulóverben, az viselje a következményeit.

Az ismerősöket hamar le lehet szoktatni a .mov-ok használatáról. Fontos irományokat csakis .ods-ben (OpenOffice), zenéket csakis .ogg-ban szabad küldeni nekik. ;]

A tej élet, erő, egészség.

(#10) #16820480 válasza joghurt (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

és hogy szoktassam le őket a pps/ppt használatáról? :U a legtöbben egy pár válogatott képet is képesek powerpointként küldeni...

(#11) orbano válasza joghurt (#9) üzenetére


orbano
félisten

jó, ha megkérlek átkonvertálgatod nekem a hardwired-es MOV trailereket más formátumba? :) nekem semmi bajom a QT playerrel. wininstallkor felteszem,kikapcsolom az updatet meg mindent és kész. soha nem volt még vele problémám. enni nem kér, a movokat meg lejátsza jól...

A vér nem válik VAZZE!™

(#12) joghurt válasza #16820480 (#10) üzenetére


joghurt
addikt

Én már visszasírom azokat az időket, amikor kb. 5 idézetet vagy 3 fényképet egy PowerPoint file-ba kellett berakni. Manapság ugyanebből videót csinálnak, és felrakják a YouTube-ra. :W

A szőke titkárnői vénával rendelkező ismerősöknek meg lehet mondani, hogy a .ppt-jét kiszűrte a vírusellenőrzés. ;] Ha akar küldeni valamit neked, küldjön szöveget és képeket.

A tej élet, erő, egészség.

(#13) joghurt válasza orbano (#11) üzenetére


joghurt
addikt

Movot le tud játszani egy csomó free player is, meg van .mov codec is.

A tej élet, erő, egészség.

(#14) doc


doc
nagyúr

jól értem, hogy rákérdez az update, hogy felrakhatja-e a Safarit?
mert ez így max. megkérdőjelezhető, de semmiképp nem érdemesít fejlövésre
mondjuk engem nem érint, nincs qt a gépeimen (mplayer rulz ;))...

(#15) orbano válasza joghurt (#13) üzenetére


orbano
félisten

felraktam klite-ot, nem jáccotta le. felraktam qt-t, lejácca. semmi bajom vele. hepiend. :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#16) troller


troller
senior tag

Csak én nem találom, vagy tényleg nem táblás böngésző a Safari? Egyébként tényleg elég gyorsnak tűnik pedig én Operát szoktam használni

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#17) joghurt válasza doc (#14) üzenetére


joghurt
addikt

A legtöbb trójai is rákérdez...

A tej élet, erő, egészség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.