Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) freeknight


freeknight
őstag

Ritkán mondok ilyet, de szerintem a fehér szebb :))

(#2) Richard! válasza freeknight (#1) üzenetére


Richard!
addikt

a kék meg még szebb :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#3) tupacamaru


tupacamaru
veterán

"hogy a kék és fekete változat után....." egy kis hiba. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4) Remiel


Remiel
őstag

...gyakorlatilag nyílt titok volt, hogy a kék és fekete változat után idővel egy fekete variáns is kiadásra kerül...

javítsátok :D

Egyébként ha azt a gusztustalan krómhatású műanyag keretet valami matt fémszínre cserélnék egész jól nézne ki, de arrafelé a csillogást nem tudják nélkülözni, mert az biztos olyan szép meg elegáns, hogy csak na...

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#5) Beri78


Beri78
őstag

hát a kék még mindig a legszebb :DD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#6) dani993


dani993
senior tag

Csak nekem nem tetszik ez a teló egyik színben sem?

(#7) osztraksajt válasza dani993 (#6) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nem. :DDD

(#8) Bailey


Bailey
senior tag

Az amerikai változatban eddig is 2GB ram volt, az európai meg nem hiszem hogy több ramot kap, mert ebból nem kicsi felháborodás lenne azok részéről akik már megvették az 1 gigásat.

(#9) Cyberpunk válasza dani993 (#6) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem vagy egyedül, mert nekem sem. :)

Bailey: inkább az a felháborító, hogy ott van 2GB-os verzió, a többinek meg jó lesz ez alapon. :(((

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) kaller1 válasza Cyberpunk (#9) üzenetére


kaller1
veterán

a többinek meg jó lesz ez alapon.

n+1-edik ilyen eset, lásd az itt ki nem adott qwerty-s készülékeit.

.::> <::.

(#11) Cyberpunk válasza kaller1 (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja én is erre gondoltam, mikkor ez a részt írtam, de hát az USA az más dimenzió ugyebár.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) Bailey válasza Cyberpunk (#9) üzenetére


Bailey
senior tag

Persze az is felháborító, de az az elejétől fogva tudott volt hogy az ottaniakban 2 magos S4 és 2GB ram van az itteni meg 4 magos 1GB rammal. Tehát ezt mindenki tudta mikor itthon megvette.

(#13) onetri


onetri
tag

se kékben,se fehérben, se feketében nem tetszik a teló :DDD

(#14) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Még ilyen "elegáns" színben is nagyon gagyi hatást kelt. Ilyen kinézettel a középkategóriában talán versenyképes lehetne, de ott is inkább nem. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#15) Peterson_


Peterson_
addikt

Hű... :U :N

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#16) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Na, azért Androidnál a több RAM sosem felesleges. :N Az üzemidőt meg olyan elenyésző mértékben befolyásolná ilyen gyenge akkuk mellett (értsd: este úgyis töltőre kell rakni, még 50%-os töltöttséggel is), hogy inkább legyen 20-30 perccel rövidebb, de fusson aktívan akár egy tucat program is gond nélkül a háttérben.
Amúgy nagyon nem értem eddig miért nem volt fekete. Milyen megfontolásból variálnak a színekkel? Mennyivel lehet drágább egyik szín a másiknál? Felteszem az eleve hatalmas árrés miatt tökéletesen elhanyagolható a különbözet.

(#14) Oppenheimer: nos ez abszolút szubjektív vélemény, de egyetértek vele.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#17) bigmasterg


bigmasterg
addikt

A hátulja nagyon szappantartó / lavor utánérzést kelt. :)

(#18) Bailey válasza Rickazoid (#16) üzenetére


Bailey
senior tag

Azért nem volt eddig fekete mert azok a férfiak akik kéket vettek mert azt tartották férfiasabbnak azok most vegyék meg a feketét is a kék helyett. Ugyanilyen megfontolásból szerintem hamarosan jön a rózsaszín is, illetve már létezik a piros verzió is.

(#19) hemaka


hemaka
nagyúr

Tök mindegy milyen színű, elég gagyi kinézete van, a felhasznált anyagokról meg inkább ne is beszéljünk... :D

(#20) elpatkorado válasza hemaka (#19) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

+1 :DDD

(#21) Angel1981


Angel1981
veterán

Ez a fényes fekete, huhh!
Egy napig ilyen szép, aztán jönnek a karchegyek!

(#22) CalcioPoli


CalcioPoli
csendes tag

Szerintem így még rondább ez a hátlap , kék színben a legszebb és abban a színben is csak egy átlagos kinézetű gép ... :C :)

(#23) FragMaster válasza hemaka (#19) üzenetére


FragMaster
addikt

Már a polikarbonát is xar? :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#24) Kanczy


Kanczy
veterán

Nem szép ez a teló :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#26) floatr válasza FragMaster (#23) üzenetére


floatr
veterán

Meg a karcálló bizgera...
Nemtom ki hogy van vele, de amikor megtaperoltam a boltban, nehezen tudtam letenni.

(#27) Danny750 válasza FragMaster (#23) üzenetére


Danny750
őstag

Sokak szerint nem is polikarbonát! Erről nem foglalok állást!
Egyik színben sem kellene.....középkategóriában is sokkal pofásabb készülékek vannak!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#28) Danny750 válasza FragMaster (#23) üzenetére


Danny750
őstag

Sokak szerint nem is polikarbonát! Erről nem foglalok állást!
Egyik színben sem kellene.....középkategóriában is sokkal pofásabb készülékek vannak!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#29) Danny750 válasza FragMaster (#23) üzenetére


Danny750
őstag

Sokak szerint nem is polikarbonát! Erről nem foglalok állást!
Egyik színben sem kellene.....középkategóriában is sokkal pofásabb készülékek vannak!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#30) joey04 válasza hemaka (#19) üzenetére


joey04
titán

na igen, nem elég, hogy a többség szerint csúnya, de igencsak könnyen karcolódik, repedezik a beszámolók alapján. reméljük a gs4 nem küzd majd ilyen problémákkal.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) csaabz


csaabz
őstag

A szappantartó forma továbbr sem tetszik, de a szin nem rossz... :))

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#32) FragMaster válasza Danny750 (#27) üzenetére


FragMaster
addikt

Leszedték (az amúgy valóban nem túl szép és felesleges) lakkot és mikroszkóp alatt megnézték? :) Keress rá, hivatalos közlemény szerint az.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#33) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ez a készüléknek iszonyat ocsmány a formája, mindegy milyenre színezik. Elszomorít, hogy ez a förmedvény a jelenleg kapható legjobb okostelefon. Inkább koppintottak volna (megint?) almáékról. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34) floatr válasza joey04 (#30) üzenetére


floatr
veterán

Ezt a "többség"-et hogyan mérted le? A fórumra beírogatások alapján?

(#35) Jim-Y


Jim-Y
veterán

ejj de csúf szegény ... :(

(#36) Tibee86


Tibee86
veterán

Ebben a színben is ugyanolyan gáz, na sebaj, majd talán ha lesz belőle neonzöld. ;]

[ Szerkesztve ]

(#37) Danny750 válasza FragMaster (#32) üzenetére


Danny750
őstag

Na igen hivatalos közlemény szerint az..........Mégis kritikán aluli minőség! Egy 170000k-s készüléktől nem azt várnád/várnám hogy repedezzen/kopjon/karcolódjon a hátlap.......
Ezek pont nem nagyon jellemzőek a polikarbonátra! (talán a kis mértékű kopás)
Szted miért vannak tele az aukciós oldalak/boltok jó minőségű GSIII alumínium borítású hátlappal?

Amúgy sztem a világ összes színében csúnya lenne a készülék.......(talán átlátszóban lenne elfogadható, de az meg nem szín :DDD )
A formaterve kritikán aluli ,szokásos szappansamu!
Az S2 legalább már nyitott a szögletesség felé! :K (win-es, bada-s samuknál vmi más tervezőosztag lehet?)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#38) FragMaster válasza Danny750 (#37) üzenetére


FragMaster
addikt

Az már a silány lakk, nem a hátlap műanyag alapja reped szét.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#39) Danny750 válasza FragMaster (#38) üzenetére


Danny750
őstag

Akkor a silány lakk ...De mindezt 170k-ért?? (+ugye a papírvékony gorilla a kijelzőn, ami ha rászáll egy nagyobb légy már bereped?+ a kijelző is nagyon gyenge főleg fényerőben..)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#40) NeRo28 válasza sing1ep1ayer (#33) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Sajnálom h neked nem tetszik pedig szerintem nagyon szép telefon!Élőben sokkal jobban mutat mint a képeken és a "műanyag ház sem olyan vészes".Egy hónapja vettem kéket de még mindig nem tudok betelni vele!Ha nem tetszik akkor legfeljebb veszel mást!Ennyi....

(#41) sing1ep1ayer válasza NeRo28 (#40) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

És mivel nem tudsz betelni? A sok samsung alkalmazással, a kitűnő kezelhetőséggel, a gördülékenységével, esetleg azzal hogy fel lehet vágni vele a kollégák / haverok előtt, hogy élvezet rajta a játéktól kezdve a videózáson át a netezésig minden - vagy pedig a külső ejtett rabul?

Szerintem formára ez egy női telefon, bár annak meg picit nagy lett. Férfiembernek ilyennel mászkálni maximum azért nem ciki, mert jelenleg nincs nála erősebb. De egy fél év múlva... :U

(Persze mindez a magánvéleményem, nem másokat képviselek. :) )

(#42) GALARDO válasza hemaka (#19) üzenetére


GALARDO
addikt

+1

A hírhez meg csak ennyit:link

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#43) knyitogato


knyitogato
őstag

S2-m utóda lesz.

(#44) NeRo28 válasza sing1ep1ayer (#41) üzenetére


NeRo28
aktív tag

A kinézetére gondoltam!Az meg h felvágni a telefonnal... most erre mit reagáljak?!Ha neked ilyen lenne akkor tuti h menőzésre használnád az előző kommentedből ítélve,de mivel gondolom nem ilyen készüléked van így szimplán az irigység vagy a butaság beszélt belőled!Most majd jön a szöveg h neked ilyen ingyen sem kéne stb...!Nem gond,lelked rajta csak ne minősítsd már azt akinek van!

(#45) Rickazoid válasza FragMaster (#32) üzenetére


Rickazoid
addikt

És mit is igazol, hogy polikarbonát? Mindent el lehet szúrni, ha spórolnak az előállításnál.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#46) FragMaster válasza Rickazoid (#45) üzenetére


FragMaster
addikt

A felhasznált anyagokról volt szó és nem maga a hátlap reped.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#47) Captor


Captor
tag

Most már értem miért nem volt fekete a kezdetektől.

(#48) zfor


zfor
csendes tag

Ideje volt. Habár inkább fogniuk kellett volna az egyik badás telójukat (mondjuk a wave 3-at) és belenyomni ezt a hardvert aztán mehet rá az android. Úgy már instant get :)

A pohár nem félig üres, vagy félig teli. Inkább kétszer akkora, mint amekkorának lennie kéne. Microsoft: "You've got questions. We've got dancing paperclips."

(#49) sing1ep1ayer válasza NeRo28 (#44) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem minősítettelek, csak egy kérdést tettem fel. És ingyen kellene a készülék, sőt, még olcsón is. Drágán viszont már nem, mert csúnya. :)

Hogy irígy vagyok-e? Nem igazán, legalábbis a telóra biztosan nem, maximum arra, hogy megengedhetted magadnak a beszerzését. Nem az az osztály vagyok, aki ennyit költ mobilra (de ha nem haragszol, ettől még van nekem is véleményem), mindenesetre ha tehetném, akkor sem ezt venném ennyi pénzért, mert nem tetszik. Persze más is gyárt ronda telefonokat, de a csúcsmodell dizájnjára azért ügyelni szoktak. Mondjuk jobban belegondolva nem tudom mit vártam a Samsungtól, mert egyetlen igazán szép androidos telefonjuk sincs.

(#50) FragMaster


FragMaster
addikt

Ám remélem, hogy nem ilyen sima zongoralakk fekete lesz, hanem inkább olyan szálcsiszolt-hatású (mint a kék esetén), mint ami az Angol samsung fb oldalon fent volt.
Ha a hátlap a visszatartó erő valakinek, akkor remek kevlár vagy akár bőrbevonatú hátlapokat kapni rá olcsón. Fémeset nem érdemes venni, mert bukó az NFC (tapasztalta aki vett s3 topicban).

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.