Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ferensz


ferensz
senior tag

Jelenj meg!

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#2) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Nem.
Szegény BKV pálya, miket meg nem él... :(

Mentalita'

(#3) ferensz válasza nincsisbéla (#2) üzenetére


ferensz
senior tag

Szegény BKV pálya azt élte meg, hogy úgy tele volt, hogy a meccs kezdete után 5-10 perccel a pálya szélére engedték be az embereket, mert annyian jöttek el. Ja igen, lehet hogy furcsa, egy amcsifoci meccsre nyugodtan be lehet engedni az embereket a pálya szélére, nem fognak galibát okozni.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#4) nincsisbéla válasza ferensz (#3) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Ha te mondod... :D

Örülök, hogy nem voltak "huligánok" akik galibát okozzanak! (bezzeg a jó öreg B.O.R.T. [BKV Előre "ultra" csoportja volt, azt rövidíti asszem' hogy barbár retardált ordibálók társasága, és komcsik voltak] )

Mentalita'

(#5) ferensz válasza nincsisbéla (#4) üzenetére


ferensz
senior tag

A gyönyörű meleg időnek köszönhetően rengetegen voltak kint családdal együtt, láttam pár mezbe öltözött terhes anyukát is, vagy apukát az 5-6 éves forma fiával.

Szerencsére azt át sikerült emelni a sport külföldi mentalitásából, hogy értelmes körülmények között szurkolunk a csapatoknak, és nem hőzöngünk, petárdázunk, robbangatunk. A pályán is ellenfelekként viselkednek a játékosok, nem ellenségként. Egymást felsegítik a földről úgy, hogy előtte 5 másodperccel még ő döngölte bele.

Egyébként meg is lepődtem rajta, hogy mennyien kíváncsiak voltak rá, nagyon jó volt a hangulat, és a társaság is. Bárcsak az "európai foci" meccseken is ilyen lenne a hangulat.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#6) nincsisbéla válasza ferensz (#5) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Képet esetleg tudsz dobni?
Amúgy jó pár nb1-es meccs nézőszáma volt jóval magasabb! Szóval azért az európai foci még mindíg toronymagas favorit hazánkban! :K

Mentalita'

(#7) ferensz válasza nincsisbéla (#6) üzenetére


ferensz
senior tag

Képem sajna nincs, annyit tudok, hogy sportgéza szerint 3000 ember volt kint, illetve egy ilyen cikket találtam.

Persze, hogy torony magasan favorit, de egyrészről nagyon meglepett, hogy ennyien voltunk, másrészről pedig azért ilyen sok ember csak a nagyobb meccseken van szerintem.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.