Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robb202


Robb202
tag

Hát kár hogy van 5 gépes telepítési limit. Ez így Shit.

Ráadásul legalább a magyar feliratos verzió lenne fent. Nem értem hogy mitől függ ,hogy van-e vagy sincs. Hiszen a steamnek érdeke lenne minden lokalizált nyelvhez elérhetővé tenni a gammát.

[ Szerkesztve ]

(#2) Raymond válasza Robb202 (#1) üzenetére


Raymond
félisten

Bocs de ezt komolyan nem ertem. Hany gepen akarod jatszani?

Az eredeti FC meger egy 5-ost, igaz nekem mar megvan. Anno 7-ert vettem :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#3) UnSkilleD válasza Robb202 (#1) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

de steamen milyen telepítésről beszélsz? ott csak letölti a fájlokat és jáccasz, nincs is telepítés...

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#4) bpx válasza UnSkilleD (#3) üzenetére


bpx
őstag

aktiválás

egyébként meg boltban Far Cry 890 Ft, Far Cry 2 2990 Ft
mondjuk ott nincs DLC benne^^

[ Szerkesztve ]

(#5) Robb202 válasza UnSkilleD (#3) üzenetére


Robb202
tag

Jó akkor letöltés nem telepítés. Bocsi!

És ha ellőtted az 5 gépaktiválási korlátot? Ugyan már ne akard megmondani hogy ez a fajta DRM olyan jó?

GTA 4-nél ki tudták hagyni az idegesítő DRM-et itt is meg lehetett volna oldani?
Ilyen fajta védelmek nélkül van szívás az eredeti játékokkal. Bocs de ez akkor is egy vicc. Ráadásul rájöttek már régen hogy ez nem volt jó megoldás. Akkor miért nem tudtak kiadni egy patch-et ami ezt leüti?

(#6) labrat válasza Robb202 (#1) üzenetére


labrat
csendes tag

En nem tudok semmilyen limitrol Steamen, szerintem akarhanyszor fel lehet telepiteni a gamet. Ha arra gondolsz, hogy egyszerre nem lehet fent 5-nel tobb gepen, az csak extrem esetben lehet problema :)

Szerk.: na latom megeloztel :) tenyleg van ilyen limit, hogy max 5-szor lehet letolteni aztan sanyi? akkor jobb rogton az elso utan backupolni, aztan nem kell tobbet letolteni...

[ Szerkesztve ]

(#7) ollie válasza labrat (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem letöltés, hanem aktíválás. És hiába backupolod. Ott van egyébként az FC2 Steam-es oldalán az info.

De amúgy ha lefogy az öt alkalom, még mindig lehet supporton keresztül aktíválni.

***

(#8) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Nekem a második rész egy fillért nem ér az első meg 5CD-s változatban van meg!

(#9) Blaise


Blaise
veterán

20 Euróért nem akció, hanem lehúzás :)

(#10) Raymond válasza Misi 007 (#8) üzenetére


Raymond
félisten

"Nekem a második rész egy fillért nem ér..."

Mondjuk ez is igaz. Hosszu ido utan megint egyszer a hypenak engedve megvettem az elso napon €40-ert. Talan ha 3 orat jatszottam vele osszesen :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#11) labrat válasza ollie (#7) üzenetére


labrat
csendes tag

Kosz, ertem mar, szoval ez nem Steam limit, hanem a SecuROM faszsaga, tehat nem minden cuccnal van ilyen.

(#12) iSonic


iSonic
addikt

FarCry 2-vel rendesen befürdött az Ubi és hát sajnos valahogy el kell passzolni a terméket, így a steam marad nekik, mint utolsó mentsvár...

(#13) BalaNce87 válasza Blaise (#9) üzenetére


BalaNce87
addikt

Something like that :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.