Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bartucc


bartucc
addikt

Tetszik a teszt, én most jutottam hozzá egy Logitech Wingman Formula GP-hez, (Force Fedback nélküli Force EX.) nagyon jutányos áron. (~1k)

Már egy gagyi Trust-hoz képest is sokkal jobb a minősége, és szimulátoros korszakom kezdetén elégedett vagyok vele. Meglátjuk mennyire fog meg a dolog, aztán lehet egy MOMO-ra továbblépek. Egyenlőre sokkal rosszabb időket megyek vele, mint ha külső nézetből, vagy bill-el nyomnám, de sokkal élvezetesebb, az biztos. Napról napra jobban megy, csak meg kell szokni, hogy nem látsz mindent, tudni kell merre vannak az "ellenfelek". :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2) pointer4


pointer4
tag

:C
Tuti ismertető, jó írás!
:R

Majd a Fanatec H-váltóra leszek kíváncsi, ha megjelenik.

(#3) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Bakker, ez másfél garnitúra gumi a motoromra, vagy 1 fényezés sőt majdnem kijön belőle egy új benzinpumpa. :D

Gratula a szerzeményhez, biztosan nagyon élvezetes vele játszani!

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#4) DesertDog


DesertDog
tag

Nekem még az előző verzió van, de ahogy elnézem a pillangó váltó dizájnján kívül nincs semmi különbség. Ha instabilnak érzed rendelj hozzá egy "Table clamp"-et, az nagyon jól meg fogja tartani, és nem egy nagy összeg.

[ Szerkesztve ]

(#5) Isee


Isee
senior tag

Egyszóba öntve: Elfogadnám :DDD

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#6) themebuilder


themebuilder
senior tag

Még nem olvastam el, de nagyon korrekt cikknek tűnik elsőre.

:R

Itt a logouton hiánycikk az ilyen cikk ;)

Köszönjük :R

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#7) themebuilder


themebuilder
senior tag

Pár helyesírási hiba:

léptkben
léptkben
redeti

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#8) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nagyon átfogó teszt lett, egy gyönyörű kormányról. Én most tartok a listád 2. helyén, ezek szerint én is itt fogok kikötni? :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) Gude


Gude
senior tag

Nagyon részleter írás.Sok ilyent!! :C :U

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#10) DiVaD


DiVaD
senior tag

Köszi az írást.
Igazából nem vagyok szimulátor fan, de egy ilyen kormányról akkor is jól esett olvasni. :)

(#11) lakisoft


lakisoft
veterán

Jó írás frankó kormány :) :C :Y

(#13) PsySpace


PsySpace
csendes tag

Köszönöm a jókívánságokat! :R
Örülök, hogy nem volt hiába való a teszt megírása, vagyis pontosabban a szubjektív véleményem megosztása :K

Tunyingolni jó!:)

(#14) PsySpace válasza themebuilder (#7) üzenetére


PsySpace
csendes tag

Köszönöm! :R
Javítottam.

Tunyingolni jó!:)

(#15) ZooLee19..


ZooLee19..
tag

Helo, nagyon jó ki írás, de

"Világítás? Pipát neki! Persze, nem világít semmi. Az egy másik modell. Viszont nem szabad bekapcsolni! Később elmondom miért."

Csak én nem találom erre a "választ"?: D

(#16) Silent77


Silent77
veterán

Grat a cikkhez! :R
Elfogadnám. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#17) Enton válasza ZooLee19.. (#15) üzenetére


Enton
addikt

"Már szinte habzott a szám a dühtől, amikor a délelőtt futott időmtől, délután majdnem öt körül még mindig le voltam maradva 1mp-el, mikor is a profilerben kivettem a pipát a wheel illumination négyzetből és csodák csodája ismét jött a már megfutott eredmény."

Valami ilyesmi amit te keresel.
Viszont tényleges ok-okozati meghatározást nem kaptunk, hogy miért is nem jó, csak tapasztalatit. De nem is másról szól a cikk. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#18) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Állati ez a kormány.:Y:Y

(#19) LackoMester


LackoMester
addikt

Piha, ez nagyon komoly, hát az ára, az is...
Jó írás, grat a kormányhoz. :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20) Napfénysüti

Jó kis szett, árban többre számítottam. :)

Més que un club!

(#21) PsySpace válasza Enton (#17) üzenetére


PsySpace
csendes tag

Valóban ez a válasz ZooLee kérdésére. Köszi! :R

"Viszont tényleges ok-okozati meghatározást nem kaptunk, hogy miért is nem jó, csak tapasztalatit. De nem is másról szól a cikk. "

Ez pedig jogos felvetés. :K Már máshol is megkaptam, ahová betettem a lénygét kiemelve, úgyhogy ki is egészítettem egy kicsit.

Köszönet minden észrevételért!

Tunyingolni jó!:)

(#22) papírzacskó


papírzacskó
tag

Csak átfutottam a cikket, de ezt Mo-n meglehet venni valahol?

[ Szerkesztve ]

TDU2: PapirzacskoHUN

(#23) PsySpace válasza papírzacskó (#22) üzenetére


PsySpace
csendes tag

Csak Németországból lehet rendelni. Ha csak nem találsz valakit aki megrendelte és nem jött be neki, és eldja. De, ha ilyet találnál arra figyelj, hogy csak a V2-t vedd meg, mert az első verzió tele van hibákkal és gyerekbetegségekkel amik ki is jönnek becsülettel! A [GTR-Masters fórumán ] még olvashattok az előző kiadásról kialakult véleményekről, és egyre borúsabb hangulatban...

[ Szerkesztve ]

Tunyingolni jó!:)

(#24) Bathorypeti


Bathorypeti
tag

Egész jó ismertető,gratulálok hozzá

(#25) themebuilder válasza PsySpace (#14) üzenetére


themebuilder
senior tag

:R

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#26) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

Hasznos ismertető, köszi!

1., Kár, hogy magasabban van a kormány, mint G25, általában azonos síkon van a monitor, mint a kormány, nekem a G25 "teteje" is zavar néha, LFS-nél kitakar pár fontos infót a műszerfalon... bár lehet, hogy nem kellene hanyattfekve szimulátorozni. :) De mondjuk egy 24 órás MOE futamon nem árt. :))

2., A kábelek elvezetésére is odafigyelhettek volna, nem túl szerencsés, hogy keresztültekereg oldalt az asztalon, majd elmegy hátra. Egyrészt nem esztétikus, másrészt a tekergő vezetékek előbb-utóbb elszakadnak.

3., Ránézésre a pedálsor brutális strapabíróságot és minőséget sugall, kormány nem... sok a műanyag, elszíneződhet, megreped, mittomén. A bőr borítás újonnan valóban szebb, mint a G25-ön, de kiváncsi volnék, hogy egy évad után hogyan fog kinézni a fogáspontoknál. :)

4., a harmadik pont azért is fontos, mert nekem állandóan fel van szerelve a kormány és egy "elzsírosodott" kormánynak a nagyszobában iszonyatosan nem örülne a barátosném... :)

[ Szerkesztve ]

Öntörvényű Sünmalac

(#27) nbg


nbg
senior tag

Jo iras lett, koszonom!

Egy aprosag: az alcantara nem bor, hanem egy textilia.

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#28) {Zodiac} válasza nbg (#27) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

pláne hogyan fog kinézni...

Öntörvényű Sünmalac

(#29) PsySpace válasza {Zodiac} (#26) üzenetére


PsySpace
csendes tag

" A bőr borítás újonnan valóban szebb, mint a G25-ön, de kiváncsi volnék, hogy egy évad után hogyan fog kinézni a fogáspontoknál. "

Ezen már én is elgondolkodtam...Persze az ember igyekszik mindig tiszta kézzel odaülni hozzá, de a tenyér akkor is izzad. Főképp egy hosszabb kiélezett futamon. Abban bízhatok egyedül, hogy egy igazi Porsce-ban nem valószínű, hogy olyan anyagot használnának, amit nem lehet tisztítani és 1-2 éven belül rontaná a nagyon sokmilliós autó esztétikai élményét. Egyszerűen nem engedhetik meg maguknak. De minden bizonnyal tisztítást fog igényelni. Azzal még nem foglalkoztam, hogy mivel és mennyibe fog kerülni...ezen majd ráérek akkor elszörnyülködni, amikor tényleg szükség lesz rá. :U

Tunyingolni jó!:)

(#30) pointer4 válasza PsySpace (#29) üzenetére


pointer4
tag

Ezért marad szép, nem mert az anyag tisztítható, :O vagy sokat kibíró lenne. :(

(#31) PsySpace válasza pointer4 (#30) üzenetére


PsySpace
csendes tag

Ez volt a másik irány, amin elindultunk, amikor a haverral vesézgettük az anyagát...
De azért csak van más megoldás is. Pl.: alkantara tisztító hab ;)
Persze, hogy az emberi kéz által okozott zsíros foltot mennyire szedi ki, azt ki kell próbálni...

[ Szerkesztve ]

Tunyingolni jó!:)

(#32) PsySpace válasza nbg (#27) üzenetére


PsySpace
csendes tag

"Egy aprosag: az alcantara nem bor, hanem egy textilia"

Ezt én sem tudtam :B
Aki érdekel itt le vagyon írva...

[ Szerkesztve ]

Tunyingolni jó!:)

(#33) ZooLee19.. válasza Enton (#17) üzenetére


ZooLee19..
tag

Ez eddig ok, csak én azt kerestem, hol van elmagyarázva, hogy ez miért rossz.: D

(#34) Enton válasza ZooLee19.. (#33) üzenetére


Enton
addikt

Mint irtam is meg a szerző is irta nincs rá olyan tényleges magyarázat.
Utána kell olvasni mit is csinál igazából ez a világító berendezés.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#35) goyo206 válasza Enton (#34) üzenetére


goyo206
aktív tag

Esetleg v.ki tudja, a V1-nél hogyan tudom azt kikapcsolni? Szürke és sajna be van pipálva...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#36) m3ss


m3ss
veterán

hello
szeretnek vasarolni fanatec gt3 rs kormanyt, clubsport pedallal. viszont jo lenne elotte kiprobalni, legyen vmi osszehasonlitasi alap szijas vs fogaskerekes kormanyok kozott, mielott kiadok ra 120ezret..
valaki lenne olyan jo fej bp-en, es megmutatna egy negyed ora erejeig, azt nagyon megkoszonnem.
ty

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#37) ЯΞD válasza m3ss (#36) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Üdv szeretnék venni egy Porsche 911 GT3 RS V2 technikát és a webshopjukban nem igazodok el. Mégpedig, hogy 260€-ért adnak CSR Elite Edition-ont amihez nem jár ugye váltó viszont elite pedált adnak. 280€-ért CSR pedals CSR 6+1 h-pattern shifter (knob fully made of metal) CSR Sequential shifter Nem igazán tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem milyen különbség van a 2 pedál között?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.