Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ejjha, az elmúlt 30 napban, már majdnem átlépte az 1000 fős aktív játékosszámot. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) sagem


sagem
addikt

Teljesen halott a játék, nincs 2 ezer aktív játékosa sem, ami egy online fps-nél elég nagy baj. Lehet, hogy az ingyenes hétvégére kicsit felpörög, de lényegében elhalt ez az early access projekt.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

engem anynira érdekel csak, hogy menynire hozza vissza az általam nagyra tartott BF3-at...
ha hozza, akkor lehet róla szó.. otherwise.. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) laceszgamer válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


laceszgamer
addikt

Szerintem a BF3-al többen játszanak ebben a pillanatban is. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) oriic válasza laceszgamer (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

KB pont 2 ezren. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) laceszgamer válasza oriic (#5) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem is rossz egy lassan 8 éves játéktól. :) Lenne több is lehet, csak szerintem a 4-re tértek át sokan illetve ott maradtak meg többen.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) wjbhbdux válasza sagem (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

> nincs 2 ezer aktív játékosa sem, ami egy online fps-nél elég nagy baj

kicsit elszálltak az elvárások a PUBG meg a Fortnite sikere óta.. régen milyen jól elvolt egy multi játék 2000 emberrel.

/s

(#8) sagem válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


sagem
addikt

Nem szálltak el, a 2 ezer aktív játékos nem azt jelenti, hogy egy időben ennyien vannak mindig, hanem hogy összesen ennyien néznek rá egyáltalán, így pedig egyszerűen nem talál meccset mindig. régen is sokkal többen voltak a sikeres multi játékokban, lásd az alább linkelt Bf3-at pl. amit még most is többen játszanak, mint ezt.. :)

+ez egy early acces game, képzelhetjük, hogy mekkora lelkesedéssel fejlesztik így, hogy bedőlt..nincs nagy jövőképe :(

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#9) pandras83


pandras83
senior tag

Az itt a játékot temetők közül játszik valaki egyáltalán vele? Unatkozó véleményvezérekkel van tele az összes kommentszekció, ahol szóba kerül az ingyenes ww3 próbalehetőség. Töltsétek le, tegyetek bele legalább két órát utána nyugodtan temethetitek, de addig tegyétek félre az ásót, mert a ww3 a z early access mivolta és a hibái ellenére is egy nagyon jó taktikai lövölde. Vannak szerverek, feloldható fegyverek és kiegek tucatjai, járművek stb.

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#10) v!ct0y válasza pandras83 (#9) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát én ki is próbálom az tuti. 2000 játékos pont jó.

(#11) SwaZy1337 válasza pandras83 (#9) üzenetére


SwaZy1337
tag

Ezzel egyet kell értenem, én is fogok tenni vele egy próbát mindenképp. :)

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#12) laceszgamer válasza pandras83 (#9) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csak hiába jó egy multis játék ha nincs hozzá ember... És ez a van ember nem azt jelenti, hogy az alap játékmódokra találni, minden másra meg hétvégente este se biztos.

Szerintem ezt ott tolták el, hogy egyrészt reklámja alig volt, na meg a témaválasztás is olyan ami a " nagyok által " ezerszer lerágott csont, és az emberek nagy része is megunta.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Majdnem megvettem még októberben, de akkor ezek szerint nem is baj, hogy nem. Free to play modell talán megmentheti még.

(#14) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Na lássuk mennyit változott zárt béta óta! :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15) pandras83 válasza laceszgamer (#12) üzenetére


pandras83
senior tag

Szerintem meg te sem játszol vele. De véleményed azért nyilván lehet, csak hát tapasztalat híján mit sem ér. Én 5200 forintért vettem októberben kulcsot, egyáltalán nem bántam meg. Atmoszférája van, és ezt a tulajdonságot a BF sorozat már nem tudja produkálni, mert mindenki k#rvájává váltak.

Cyberfuck Patchrunner

(#16) Fitzgerald válasza pandras83 (#15) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"De véleményed azért nyilván lehet, csak hát tapasztalat híján mit sem ér."

Kedvenc analógiámmal élve: a szart sem kell megkóstolnod ahhoz, hogy tudd, hogy szar íze van.
Ha ez a játék annyira jó lenne mint amennyire tolod itt, akkor valószínűleg nem kétezren játszanának vele.
Nem egy rétegműfajról van szó. Lehet hogy marketingre nem jutott elég pénz, de azért felbukkant nem egy influencer YouTube csatornáján a játék, ami már önmagában reklámértékű dolog (lehet, ha valóban jó játékról van szó).
De elég abba belegondolni, hogy sokszor kétezren vették meg a játékot, valahogy mégis alig van köztük aktív játékos. A te logikád mentén haladva ez önmagában egy valid véleménynyilvánítás, mert hát ők megvették, feltehetőleg ki is próbálták a játékot. A többség mégsem játszik vele, vagyis nem találják elég jónak, elég szórakoztatónak. Te jelenleg a hangos kisebbséget reprezentálod ebben a dologban. Ezzel nincs baj amúgy, az a jó, a mi számodra jó.

Én sem próbáltam egyébként, pedig érdekelt. De ha ennyire nem játszanak vele az számomra nem jó jel. Nem akarok perceket várni matchmakingre az az igazság. De ha te jól szórakozol vele, az egy tökjó dolog.
Én is tudok olyan játékot mondani, aminek a műfajának popularitása ellenére nem igazán sikerült szélesebb közönségekkel rezonálnia, én mégis kurvajól elvagyok vele.

(#17) yozsee11 válasza sagem (#8) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Ráadásul ha megnézi az ember a statisztikákat (steamdb, steamcharts) ott már rögtön jobban letisztult képet kap. Pl itt is, hogy jól hangzik a 2 ezer aktív játékos, de ebben a hónapban ha jól látom három alkalommal lépte át az 500 főt az egy időben játszó játékosok száma. Az is megállapítható, hogy délután 2-3 között is van egy "mini csúcs" ami ázsiai országok esti ideje, tehát az ekkor játszó játékosok nagy része valószínűleg ebből a régióból van, így nagy eséllyel ebben az időpontban várni kell, hogy találjon meccset az EU régióban (vagy ha bedob az ázsiaiak közé, akkor lesz ott 'lagfest' rendesen).

A kezdeti szerver problémák miatt sajnos annó letettem a vásárlásról, utána meg feledésbe is merült, de majd most meglátjuk mire jutottak.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#18) pandras83 válasza Fitzgerald (#16) üzenetére


pandras83
senior tag

Sajnos továbbra is hidegen hagy a "nem próbáltam, de szar íze van a szarnak blabla". Go play Mario... A világ legismertebb címében garantáltan nem csalódsz. A TÖBBSÉG imádja a mai napig. Nézegess statisztikákat, amelyek igazolják a tapasztalatot nélkülöző véleményed. A BF sorozat pont ennek a birkaösztönnek köszönhetően lett egy popkulturális f#shalmaz. Javaslom, hogy kerüld el a ww3-at a hétvégén, innentől úgyis csak a hibáit fogod keresni. Pacsi!

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#19) wjbhbdux válasza yozsee11 (#17) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A beta indulásakor nem volt olyan állapotban hogy tömegeket tartson meg, ha rendberakják most vagy a későbbi megjelenésre, akkor majd visszatér a nép. Lásd a CoD vonalon hasonlóan régi játékmenetet visszahozó Battalion esetét, amivel az Early Accessben már szinte senki se játszott aztán a megjelenéskori patch visszarántotta és azóta is jól tartja magát. Csak a fejlesztőkön múlik itt is ez. Ahogy elnézem Steamen a 60+ hír bejegyzést a kezdeti szerver problémák óta, foglalkoznak vele rendesen ami mindig jó jel.

/s

(#20) laceszgamer válasza pandras83 (#15) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem játszok vele, de szerintem az is egyértelmű volt miért. Sok értelmét nem látom annak, hogy még ha tetszene is maga a játék, mármint mechanikailag, de akkor is csak az alapabb játékmódokkal tudjak játszani, mert másra nincs ember.

Pont a napokban dobtam fel poénból a BO3-mat, ott átlag az 1500 fő, de még így is 90%-a TDM-en van az embereknek, a maradék Domination, bár azt is iszonyat lassan talált, de például hardpointot amit szeretek nagyon már nem is elhet játszani.

Ezek alapján az itteni pár százas emberállománnyal értelmét sem látom nekiesni, hogy esetleg megtetszene, de aztán épp játszani nem tudok vele mert nincs meg egy csapat x játékmódra. Egy multi játék megfelelő játékosállomány nélkül nem sokat ér.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21) pandras83 válasza laceszgamer (#20) üzenetére


pandras83
senior tag

Neked is ugyanezt tudom mondani: a ww3-at messzire kerülni, a statisztikákat alaposan kielemezni!

Cyberfuck Patchrunner

(#22) Fitzgerald válasza pandras83 (#18) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ó, dehogy is. Téged nagyon is érdekelnek ezek a vélemények. Nem véletlenül nézegetsz ide vissza folyamatosan, hogy leírd mindenkinek ugyanazt az arrogáns, kirekesztő hülyeséget. :N

(#23) laceszgamer válasza pandras83 (#21) üzenetére


laceszgamer
addikt

Valóban nem kell ehhez feltennem, hogy a lényeg látszódjék, vagy lehet a statisztikák hazudnak és roskadoznak a szerverek a játékosoktól?

Mert tényleg utoljára leírom, lehet bármilyen jó játék, ha nincs elég ember egy multira kihegyezett játékban, annak ott vége.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#24) wjbhbdux válasza laceszgamer (#23) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Sajnos rájár a rúd a műfajra, a BF5ben is nemrég töröltek népszerűtlen játékmódokat ha jól láttam.

/s

(#25) Fitzgerald válasza wjbhbdux (#24) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Január óta csak hébe-hóba vagyok fent, de szerintem az ideiglenes módokról beszélsz, nem? Legalább is nem rémlik olyasmi, hogy olyan játékmódot is töröltek volna, ami a kezdetektől benne van. Aztán simán lehet hogy nincs igazam.

(#26) pandras83 válasza Fitzgerald (#22) üzenetére


pandras83
senior tag

Na akkor figyelj mester. Minden este 8-10 szerver tele van, dm, warzone módokban. A ping jó, a játék stabil. A szerverekre nem kell várni, bedob és gyorsan betölt ssd-ről. Az atmoszféra egyedi, komor és a játék pont annyira hc, amennyire kell. A squadtársak követik a parancsokat, gyűlik a játékbeli lóvé, amin újabb és újabb fegyvereket és kiegészítőket lehet venni. A hitreg nagyon fasza. A devek közzétettek egy roadmapot, ami ambiciózus, de az eddigi ígéretek mind be lettek tartva a részükről. Ha fél év múlva csak 3-4 szerver lesz tele esténként, az sem fog érdekelni, ha 1 év múlva behal az egész akkor behal és kész. Nem fogom sajnálni a pénzt mert imádom ezt a játékot az összes hibájával és hiányosságával együtt, amiből early access lévén rengeteg van: kiforratlan spawnrendszer, nincs spawnvédelem, nincs rombolhatóság. Bezuhansz a pálya alá, a járművek fizikája sincs a csúcson és még sorolhatnám. De minek? Nélküled és a számmisztikus hittársaid nélkül is baromira élvezetes game a ww3. Nem köt kompromisszumot a 12 éves bfv fanokkal, hanem halad a saját útján. Nincs igaza itt egyikünknek sem mester. Csupán az tesz köztük különbséget, hogy én próbáltam és bejön te meg nem próbáltad és nem jön be.

Cyberfuck Patchrunner

(#27) Fitzgerald válasza pandras83 (#26) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Oké mester. Akkor még egyszer: én tökre örülök ha jól szórakozol. A probléma leginkább abból fakad, hogy kirekesztően kezdesz beszélni azokkal, akik véleményt alkotnak, esetleg valamiféle teljesen jogos aggodalmat fogalmaznak meg a játékkal kapcsolatosan, mert úgy gondolod, hogy ilyesmire csak az jogosult, aki kipróbálta a játékot.
Csak hát itt nem arról van szó, hogy valaki kategorikusan kijelentette volna, hogy ez egy szar játék. Én is írtam hogy engem is érdekelt a videók alapján, tetszett, gondolkodtam is a vásárláson.
Hanem inkább arról, hogy valahol kisiklottak a dolgok, és nem sikerült rezonálnia a közönséggel.
Aztán vannak, akik szeretnének hosszútávon szórakozni egy multis játékkal, még ha ez számodra nem is szempont.
Hidd el, hogy sokak számára viszont igen, akármennyit is fizettek érte. Ha meg nem érdekel mások véleménye, mért olvasod azokat, mért reagálsz rájuk, mért minősítgetsz másokat, mért akarod eldönteni mások helyett, hogy mit gondoljanak valamiről?

"Csupán az tesz köztük különbséget, hogy én próbáltam és bejön te meg nem próbáltad és nem jön be."

Szomorú lenne ha ez így lenne, tökre nem szeretnék ilyen mértékű közösséget vállalni hozzád hasonló arcokkal mester, ne haragudj. Pacsi.
Amúgy komolyan kíváncsi vagyok hogy miből raktad össze, hogy nekem nem jön be a játék.

(#28) pandras83 válasza Fitzgerald (#27) üzenetére


pandras83
senior tag

Ember, ez a játék 15 eur jelenleg. Nem 60...0.63 vagy valami hasonló körüli a verziószáma. Mi siklott ki? Mi nem rezonál? Most írtam le hogy masszív alapokon áll. Te meg a többi statisztikus egy üres koporsó felett ültök és várjátok hogy kezdődjön a temetés. Aggodalom egy olyasvalami iránt, amivel egy percet nem játszottál és egy forintot nem fizettél érte. Abszurd. Arra pedig végképp semmi szükségem, hogy te bármilyen közösséget vállalj velem. Ez is abszurd. Igazság szerint azért néztem be a hír alá, mert GSO-n ugyanez a vinnyogás ment, csak ott gyaníthatóan 12 évesek csinálták ugyanezt mint te/ti. Velük vállalhatsz közösséget bro, nekem nincs igényem rá. Én és a ww3 jól elleszünk még egy darabig. Veled vagy nélküled, tökmindegy. Ja és kirekesztő: önmagad rekeszted ki és még okos is vagy mellé, holott semmi közöd a játékhoz. Bokszolsz itt a levegőbe de még a ringbe sem találtál be....

Cyberfuck Patchrunner

(#29) laceszgamer válasza pandras83 (#26) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mondjuk ha számodra rendben van, hogy fél-egy éven belül kihal, akkor tényleg ilyen téren sincs gond. A játékmenetre senki sem mondott szerintem rosszat.

Mondjuk ez nem feltétlen hiba, de a videók alapján nekem elég erőteljesen BF-re hajaz, mármint sok mindent totálisan átvettek, de ez mellékes ha megy.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30) laceszgamer válasza pandras83 (#28) üzenetére


laceszgamer
addikt

No offense, de én azért elgondolkodnék, hogy ha máshol is hasonló vélemények vannak, akkor talán érdemes volna belegondolni, hogy mi a gond, mert ez inkább fura, hogy akkor aki teljesen jogos dolgot felhoz és nem csak jót mert szólni, akkor rögtön 12 éves vérpistike.

A mi siklott ki meg onnan indul, hogy a multis játékok játékosszáma általában az első pár hónap után meredeken megy lefelé, onnan visszahozni, már több mint művészet, és erre bőven adott példát a játékipar, mármint miként buktak be címek...

Ezt úgy kellett volna indítani, hogy az elején fogjanak meg hatalmas tömegeket, nem így már közben próbálkoznak.

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#31) pandras83 válasza laceszgamer (#30) üzenetére


pandras83
senior tag

Itt az volt a kiindulópontja embereknek, hogy a ww3 halott. A ww3 nem halott. Állítom mert gyakran játszom vele barátokkal, kollégámmal, egyedül, idegenekkel csapatban. Hogy mit kellett volna máshogyan csinálniuk a fejlesztőknek, abba nem ugatok bele mert nem értek hozzá. Játékos vagyok. Amikor megvettem, kockáztattam és nyertem. Ha más nem akar kockáztatni, azt teljesen megértem. Csakhogy ebben az esetben irreleváns a véleménye. Láttam hogy mekkora fosvihar tombol a Fallout 76 fölött, mégsem jártam a fórumokra okoskodni, hanem ott is kockázatot vállaltam és buktam 3700 ft-ot. End of story.

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#32) Fitzgerald válasza pandras83 (#28) üzenetére


Fitzgerald
veterán

15 euro is pénz, ha 1.5 hónap múlva 8 percig bámulhatom a matchmaking képernyőt, tökre nem fizetnék érte még annyit sem. És a játékosszámot elnézve ennek reális esélye van.

"Mi siklott ki? Mi nem rezonál? Most írtam le hogy masszív alapokon áll."

Ja...ha olyan masszív alapokon állna, akkor 2000-nél többen játszanának vele, sokadszorra. És még mindig nem a játék minőségéről van szó. Én legalább a ringet megtaláltam vazze.
De nyugodtan pörögj a vesszőparipádon a 12 évesek szövegeddel.
Biztosan azért vérzett el anyagilag a játék amiért mondod.
Mert nem villantották meg elegen vásárlás formájában a képzelt intellektuális fölényüket a 12 évesekkel szemben. :D

"Ja és kirekesztő: önmagad rekeszted ki és még okos is vagy mellé, holott semmi közöd a játékhoz."

Bakos-féle szótárat készítsd már be szerintem, mielőtt reagálsz egy kommentre...

Akkor elmondom én is mi a különbség köztünk bro. Én érvekkel, adatokkal támogatom meg a mondandómat, ahogy tette itt ezt szinte mindenki eddig, akit elküldtél Mariozni.

Te pedig ezt nyomatod itt orrvérzésig:

De igazad van, én vagyok a 12 éves amiért leállok ilyen arcokkal sakkozni. Jó pörgést.

(#33) wjbhbdux válasza Fitzgerald (#32) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Túl sok a múltidős elkönyvelt tévhited. A játék idén október és jövő március között lesz kész, most egy korai tesztfázisban van.

/s

(#34) Fitzgerald válasza wjbhbdux (#33) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az oké, de ha 15 ojrós early access áron is alig érdekel valakit, akkor megjelenéskor, amikor feltehetően ennél jóval többe fog kerülni, szerinted fogják venni? Szerintem majdnem tökmindegy, hogy mennyi tartalom lesz benne addigra. Én úgy gondolom, hogy hiba volt early access-ben megjelentetni a játékot. Csak hát kellett nekik a zsuga nyilván, kis stúdió.

(#35) laceszgamer válasza pandras83 (#31) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha nem tudjuk elmagyarázni mi a különbség egy múlti cím esetében pár száz és 10.000+ játékos között a játék tekintetében akkor tényleg fölöslegegesen írunk bármit Fitzgerald kollégával.

Lehet csak irreális elvárás egy multis játéknál, hogy minden játékmódra legyen ember, akár hétköznap délelőtt is, nem csak péntek este stb, illetve ne fél órát kelljen várni egy 10-30 perces meccsre.

Na meg ha F76 ha bármi, tudtommal a forum erre van, vagy csak jót és szépet lehet írni? Ezen a vonalon meg lehet sok ember annak örül, hogy előtte utánaolvasott xy játéknak és azért nem adott ki pénzt. Szerintem senki sem személyeskedett, senki sem írt kultúrálatlan hozzászólást.

Early access vagy sem, innen ezt már felhozni kisebb csoda, de én kívánom csinálják meg, hozzák fel, de amit eddig láttam a játékvilágban, ennek az esélye iszonyatosan kicsi.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#36) pandras83 válasza laceszgamer (#35) üzenetére


pandras83
senior tag

Tényleg teljesen feleslegesen kiabáltok a map széléről. Nem hallok semmit a fegyverropogástól. DDDD

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#37) laceszgamer válasza pandras83 (#36) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ezzel le is zárhatjuk, ez egy igazán érett és logikus lezárás lesz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#38) sagem válasza laceszgamer (#37) üzenetére


sagem
addikt

El kell engedi, totális fanboy, velük meg nem lehet vitatkozni, illetve lehet, csak nincs értelme :)

wjbhbdux: Te meg nem szoktál ilyen demagóg lenni, te is tudod, hogy nincsenek csodák, ha egy multi only játék szarul rajtol, majd szarul teljesít majd egy éven át, akkor megjelenésekor sem lesz belőle csoda.. :) Ettől még lehet jó játék egyébként, olyan, amely megérint egy réteget, de lehülyézni mindenkit aki mást állít elég merész dolog, pláne a "vegyes" steames értékelések mellett, és ugye azok értékelték akik megvették.. :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#39) pandras83 válasza laceszgamer (#37) üzenetére


pandras83
senior tag

Legalább annyira érett, mint fórumokra járni és mások kedvét szegni okoskodó jósolgatással.

Cyberfuck Patchrunner

(#40) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Van egy ötletem: Játszátok le ingame! Van is egy játékom rá: a neve WW3, most hétvégén ingyenes!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#41) laceszgamer válasza pandras83 (#39) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha Neked ez kedved szegi akkor nem itt a baj hanem a játékkal, már bocsi. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#42) pandras83 válasza laceszgamer (#41) üzenetére


pandras83
senior tag

Már egyszer leírtam, hogy mennyi baj van vele. Messzire kerülendő! 💕

Cyberfuck Patchrunner

(#43) laceszgamer válasza pandras83 (#42) üzenetére


laceszgamer
addikt

Jó, mindegy tenyleg hagyjuk.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#44) lofagi válasza pandras83 (#26) üzenetére


lofagi
addikt

De az igazán nagy különbséget mégis csak az teszi ki itt közted és a többiek között, ahogy válaszolsz mester.

Lehet ezt normálisan is leírni, illetve ezzel a hozzászólással még nincs is akkor baj, de nem kell azért felháborodni, mert valakinek fontos az is, hogy ne várakozzon a szerverkeresőben, mikor éppen, hogy csak le tud ülni a gép elé egy pár percig.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#45) cskamacska válasza sagem (#38) üzenetére


cskamacska
addikt

Igazából az a gond, hogy a legtöbb nem mainstream FPS "lowpop" gonddal küzd. :(

Hell Let Loose 2293, Day of Infamy 276, Post Scriptum 686, Red Orchestra 2 513, Rising Storm 2: Vietnam 2190, Verdun 394, Tannenberg 101, Squad 3378, Insurgency 1949, Insurgency Sandstorm 2705 játékost hozott össze a szerdai csúcsidőben. Arma 3 télen-nyáron az egyedüli kivétel a maga 20175 játékosával, de ugye ott is a nagyon erős modolhatóság miatt DayZ klónokban, és Altis Life féle Garry's Mod utánérzésekben múlatják legtöbben az időt, a tényleges katonaszimulátort játszók töredéke ennek a számnak.

Na most ezek mindösszesen nem nyomnak annyit, hogy elérjék a már lefelé haladó PUBG létszámának tizedét, ha annak egy rosszabb napja van. :U

De akarnál-e azzal játszani inkább ezek helyett? ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#46) Kisgépkezelő válasza cskamacska (#45) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ebből a listából majdhogynem az összes játék megvan. Egy jó részük teljesen jól játszható még ennyi emberrel is. Talán csak a legutolsó Tannenberg az, ami mindig is játszhatatlanul alacsony játékosszámmal rendelkezett. A többi még úgy-ahogy elmegyeget, mert az a pár játékos aki még játszik velük legalább tényleg a leglelkesebbek közül kerül ki, akik többnyire legalább kulturáltan és sportszerűen játszanak.
Egy részüknek nagyon betett az Early Access megjelenés. Nyilván vannak előnyei annak az üzleti modellnek is, hiszen a cég már a fejlesztés közben némi bevételhez jut a játékosoktól, lesz egy szakajtónyi teszterük, éstalán még egy-két kreatív ötletet is összehoznak a játékosok. Cserébe tele lesz az internet olyan képekkel, videókkal, amiken még félkész állapotban van a játék, nincs egy legalább félig érthető tutorial, hogy hogy működnek az egyébként elég összetett játékmódok, ezért az első pár csata teljesen élvezhetetlen, aztán már kéri is a refundot az emberek fele, aztán mire esetleg tényleg összeraknák a játékot, addigra már nem lehet neki egy normális launchot csinálni. Olyat még nem láttam, hogy Early után kijött volna egy játék 1.0-nak mondott verziója, és a sajtó/bloggerek/vloggerek/influencerek egy emberként vetették volna rá magukat, hogy leteszteljék/újrateszteljék, hogy tiszta lappal indulhasson a játék.

(#47) pandras83 válasza lofagi (#44) üzenetére


pandras83
senior tag

A helyzet még mindig ugyanaz:

A pálya széléről vinnyognak emberek, hogy "jajúristen nem tudjuk mikor, de hamarosan vége lesz a meccsnek, mi is beszállnánk de jaj, mégsem szállunk be mert jajajaj, nem tudjuk hogy amikor mi beszállunk, épp hány játékos lesz a pályán, de mi sejtjük, sőt kiszámoltuk, hogy kevés lesz és az úgy már nem jó, brühühü."

Én meg közben játszok a pályán és élvezem a játékot. Mégis mit vártál? Hogy én is inkább törlöm a ww3-at, mert szerinted vagy a kollégáid szerint annak hamarosan vége van?

Ha nem tetszik, ahogy én ennek ellenállok és szót emelek, akkor tessék szépen szaladni a moderátorokhoz és jelenteni.

Senki, ismétlem senki nem fog meggyőzni arról, hogy a pálya széléről károgni és vinnyogni okés.

Ha meg valaki azt képzeli, hogy egy 15 eurós early access játék fényesre csiszolva, hajlobogtató trailerrel, csupa egyedi ötlettel és százezres vagy milliós játékosbázissal, valamint több év garantált szavatossággal érkezik, az álomvilágban él, jóccakát kívánok hozzá.

Cyberfuck Patchrunner

(#48) sagem válasza pandras83 (#47) üzenetére


sagem
addikt

Ezt mindenki érti, gyakorlatilag 200x leírtad ugyanezt, különböző dühkitörések közepette.. Te nem nagyon érted meg a másik oldalt, sajnos. Van a te véleményed és minden más hülyeség, szerinted. Ezzel mit lehet kezdeni egy fórumon? Semmit. A jelek szerint nem tudod vagy akarod elengedni a témát, de mindenki másnak azt tanácsolod hogy engedje el a témát :D

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#49) pandras83 válasza sagem (#48) üzenetére


pandras83
senior tag

Ja igen, most látom, hogy te írtad hogy teljesen elhalt a játék.

Úgy látom, te vagy az ész az oldalvonalon állók között, ez most kicsit megrettentett.

Cyberfuck Patchrunner

(#50) lofagi válasza pandras83 (#47) üzenetére


lofagi
addikt

Az a baj, hogy tényleg azt nem érted, hogy nem a véleményeddel van a baj, vagy az, hogy különbözik a másikétól, hanem amilyen formában teszed. :\

Én kimondottan örülök ennek az ingyenes hétvégének, mert megjelenése óta szemezgettem a progival, de nem szántam rá magam,hogy megvegyem. A hétvégén tuti kipróbálom, s ha nem lesz csalódás, akkor amíg le is van árazva, bezsákolom. :)

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.