Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

,,A bejegyzés helyenként reklámot tartalmaz :D,,

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) eclipse92


eclipse92
tag

Nem gyenge nap.. azért az informatikusok élete sem felhőtlen :U respect :R

A mai nap nálam is katasztrófa volt..csak 350 gigányi adatot veszítettem el sikeresen egy Linux telepítés/frissítés miatt...

(#3) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nekem sem volt csendes napom. Homár(Olasz) főnök keverte a fost mint mindig. :W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) Luck Dragon

Jó volt olvasni a cikkedet jót derültem , és kérlek ne szemez a gólyával,főleg ne ilyen "torkos" csütörtöki napokra. :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Érdekes cikk, szívesen olvasnék még hasonlót. :)

(#6) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Azt hittem a végén kiraknak, mert csak miért ne.

:R

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

aldiban jóféle erős kávét lehet kapni :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) adika4444


adika4444
addikt

nehéz nap, jó cikk.

üdv, adika4444

(#9) Bazsesz


Bazsesz
őstag

(#1) AllTheBest: a történet fiktív, tehát a benne szereplő márkanevek, vagy boltnevek kitaláltak, minden hasonlóság a valósággal csupán a véletlen műve. tehát valahogy így lehetne zárni a dolgot: "A kitalált történet helyenként nem fizetett hirdetéshez hasonló szöveget tartalmazhat" :D

(#2) eclipse92: nekem eddig a legtöbb szerencsére csak olyan 150 giga körül lehetett. Swap partíció létrehozását véletlenül nem a fájlra, hanem a partícióra adtam ki...

(#3) Klaus Duran: nem irigyellek.

(#4) Luck Dragon: kikérem magamnak, a gólya szemezett velem, én ártatlan vagyok ;]

(#5) nagynorbiman: vannak, és lesznek is. Valahol ki kell adnia az embernek, meg kell osztania másokkal a napi dolgokat. Ráadásul ugyebár mindenki azt hiszi, hogy a pult másik oldala mekkora királyság, a világ legnagyobb álommelója, és - javarészt - az ilyen embereknek írom össze, hogy mégse olyan sztár.

(#6) SymbianOS: Szerencsére attól nagyon-nagyon messze vagyok (legalább is úgy gondolom) :)

(#7) Mr.Csizmás: Köszi az infót, de a kávét letettem a cigivel együtt. :)

(#8) adika4444: Köszönöm :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#10) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Őszintén szólva, egykoron én is hasonló munkakörben láttam volna magam szívesen, viszont van egy realista (bár mások szerint inkább pesszimista ) oldalam, így már akkor is nagyjából tisztában voltam vele, hogy nem fenékig tejfel.

[ Szerkesztve ]

(#11) akangels


akangels
tag

Kiváló írás így reggelre :D :C

Nemgondolom , hogy szabályos lenne befogni szegény gólyát és berakni a bolt kirakatába vagy akár bentre :D ;] de ha véletlen megtörténik várjuk a cikk updatet-t :D

(#12) dave118


dave118
senior tag

Nagyon jók ezek a könnyed cikkek, meló közben jó kikapcsolódás :) + megismerkedni mások saját hétköznapi dimenziójával is szintén felüdülés.

... Ami ami, az az.

(#13) AllTheBest válasza Bazsesz (#9) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Buszon jó olvasgatni az ehhez hasonló írásokat, szóval jöhet még! (Csak nem fizetett reklámmal, nem szabad változtatni a dolgokon ;] )

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#14) Bazsesz


Bazsesz
őstag

(#10) nagynorbiman: Én is erről álmodtam anno, hogy mekkora jó dolga van egy pcboltosnak, csak ül, egész nap vereti a cs-t, ha meg jön ügyfél kiszolgálja, és csókolom. Aztán elkezdtem felnőni... Aztán végülis pont ott dolgozok most, ahova jártam mindig fotót nyomtatni.

(#11) akangels: Mivel esett az eső, így az ajtó zárva volt, igazából sose tudjuk meg, hogy jó idő / nyitott ajtó esetén benézett volna-e. De maximum 1-2 fotó és videó készült volna, és tettem volna fel a facebookra, hogy még a gólyák is nálunk vásárolnak ;]

(#12) dave118: Köszönöm, lesznek még. Tervem szerint ma megírom, hogy hogy telt egy egy szabadnapom (ma "szabadságon" vagyok, de ezt majd megírom este).

(#13) AllTheBest: Köszönöm. :) Ma estére tervezem megírni egy szabadnapomat, igyekszek majd reklámmentesenebben ;]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.