Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Bazsesz


Bazsesz
őstag

(#1) AllTheBest: a történet fiktív, tehát a benne szereplő márkanevek, vagy boltnevek kitaláltak, minden hasonlóság a valósággal csupán a véletlen műve. tehát valahogy így lehetne zárni a dolgot: "A kitalált történet helyenként nem fizetett hirdetéshez hasonló szöveget tartalmazhat" :D

(#2) eclipse92: nekem eddig a legtöbb szerencsére csak olyan 150 giga körül lehetett. Swap partíció létrehozását véletlenül nem a fájlra, hanem a partícióra adtam ki...

(#3) Klaus Duran: nem irigyellek.

(#4) Luck Dragon: kikérem magamnak, a gólya szemezett velem, én ártatlan vagyok ;]

(#5) nagynorbiman: vannak, és lesznek is. Valahol ki kell adnia az embernek, meg kell osztania másokkal a napi dolgokat. Ráadásul ugyebár mindenki azt hiszi, hogy a pult másik oldala mekkora királyság, a világ legnagyobb álommelója, és - javarészt - az ilyen embereknek írom össze, hogy mégse olyan sztár.

(#6) SymbianOS: Szerencsére attól nagyon-nagyon messze vagyok (legalább is úgy gondolom) :)

(#7) Mr.Csizmás: Köszi az infót, de a kávét letettem a cigivel együtt. :)

(#8) adika4444: Köszönöm :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.