Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

grat a 8 ghz-hez :C :Y

V6

(#2) scope2007


scope2007
addikt

:Y

Woow, gratulálok
Good work

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#3) Márton


Márton
nagyúr

1.21 gigawatts?! :Y

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4) szal válasza Márton (#3) üzenetére


szal
csendes tag

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) Taranti


Taranti
senior tag

Hát.... ha én lennék "nemzetközileg elismert tuningmester", akkor most gondban lennék. Győzzön a szakmai véna és hajtsuk azt a procit, vagy azt mondani, hogy bocsi, én semmilyen Intel processzort nem szoktam tuningolni.

Azért fáj a BCLK-stop, mert (itt a PH!-n is elhangzott már többször) a felhasználók elenyésző hányada tuningol, tehát a cég nem bukott volna akkorát ezzel. És lehetett volna jó fej, hogy bár nem javasolja, mert veszélyes is lehet, de nem akadályozza kifejezetten.

Másrészt persze a kapitalizmus -nálunk is 26 éve- a max profitról szól, minden fillérecske számít, én is hajtok ezerrel. Csak ezt most itt úgy hívják, hogy pitiánerség.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#6) subaruwrc


subaruwrc
félisten

A kellő mennyiségű szerénységet ironikusnak érzem de egyébként nagyon üt a megfogalmazás :D
köszönöm a hírt :R

(#7) BlackPriest


BlackPriest
őstag

az oprendszer herélt, vagy mezei ilyen teszteknél?

amúgy grat, jó lehet kikísérletezni hol a határ!

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#8) .mf


.mf
veterán

Köszi a receptet, jó lesz hétvégi procifőző tanfolyamnak :))
Grat srácok! :C

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) rambustibi


rambustibi
őstag

[link]
1.487V??? @ 8036.79Mhz-hez? Hogyan? :F

Egy "lájtos 27ezer Mhz-s bug : [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#10) shteer


shteer
titán

:C szép számok

..szerintem jónak tűnik

(#11) [Roli]


[Roli]
csendes újonc

Az igen szép teljesítmény! Grat!

(#12) subaruwrc válasza rambustibi (#9) üzenetére


subaruwrc
félisten

xoc mód engedélyezve volt a cpu-z-ben így a VID-et mutatta végig.a vcore valahol 2.016v környékén mozgott valósan.

(#13) rambustibi válasza subaruwrc (#12) üzenetére


rambustibi
őstag

Köszönöm a választ, és gratulálok az eredményhez! :R

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#14) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Beleolvastam a Extrém tuning topicba mikor subaruwrc megdöntötte a rekordot, hát Achill3uS gratuláló gif-jén felröhögtem! :)

Gratulálok én is! Bár nem hiszem, hogy az Assetto-hoz muszáj a 8Ghz de te tudod! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) gabel


gabel
csendes tag

8 GHz nem semmi! Gratulálok!

(#16) ronroli


ronroli
tag

8 GHz :C :R

(#17) Analog303


Analog303
tag

Gratulálok a teljesítményhez ;) well done guys! :R

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#18) 04ahgy válasza subaruwrc (#6) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az az egysoros komment az Extrémben bőven jó volt. Frappáns és méltó az eredményhez. Gratula itt is!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#19) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Gratulálok a teljesítményhez. Maximális :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) vinibali válasza Taranti (#5) üzenetére


vinibali
őstag

a mobil Llano prociknál megfelelő program segítségével állítható volt a szorzózár, így volt hogy az én egykori a8-3500m lapkám 3,0 GHz mellett futott - és csak 75-80 fokos volt - renderelés közben. egy egyszerű mikrokód frissítéssel elintézhette volna az AMD, hogy letiltja az egészet, akárcsak az oldható magos AM3 szériát, mégsem tette.
más és más piaci helyzetben vannak a cégek, a kicsi minden eszközt megragad az eladások növeléséhez, de a BCLK letiltása nagyon kicsinyes húzás, jól kiszúrtak az alaplapgyártókkal...
bocs az offért

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#21) MZperX75 válasza vinibali (#20) üzenetére


MZperX75
addikt

És tényleg,ismerősömet beszéltem rá,és nem bánta meg 3Ghz+6550D@dual graphic 6670M-el gyönyörűen vitt minden gamest abban az időben 3-4 éve.valami HP lapos volt 150-160ezerért

Más: 8Ghz szép munka,és 4 modullal mit lép?

[ Szerkesztve ]

(#22) subaruwrc válasza MZperX75 (#21) üzenetére


subaruwrc
félisten

még nem néztem. 7500 a legrosszabb magban is benne volt,annyi talán meg van együtt.

(#23) Godefroy


Godefroy
senior tag

Ezeknek sosem értettem az értelmét....

Ha úgy tunningolnák, hogy használható lenne 7/24ben az még érthető, de így...

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#24) subaruwrc válasza Godefroy (#23) üzenetére


subaruwrc
félisten

te vagy az első akitől ezt hallom ;]

(#25) 04ahgy válasza Godefroy (#23) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mert ugye egy Formula 1-es autó használható a napi közlekedésre esőben, hóban, fagyban, el tudod vele vinni a családot kirándulni, és mehetsz vele a bevásárlást is intézni? Ugyanúgy nincs értelme, mégis milliók ülnek le a futam közvetítést megnézni.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26) Godefroy válasza 04ahgy (#25) üzenetére


Godefroy
senior tag

Annyira tudtam, hogy valaki ezt fogja tuti válasznak bedobni :)
Ez az aduász a F1 :C

A F1-ből elég sok fejlesztés átmegy a normál autókba.
Másrészt ha esetleg a valami gyorsulási versenyt hoztál volna fel példának, és nem olyat ahol egy motornak ki kell bírnia több futamot ;)
Az elérjük az X Ghz-t a procinál és screenshotot csinálunk ezzel milyen fejlesztés lesz processzor gyártónál??? Semmilyen. Öncélú az egész.

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#27) subaruwrc válasza Godefroy (#26) üzenetére


subaruwrc
félisten

annyi értelme legalább van az egésznek mint hogy te itt vívsz velem ezen.
hobbi....
de pont az ilyenek miatt mint te,nem kértem külön a publikációját.

(#28) #35434496 válasza subaruwrc (#27) üzenetére


#35434496
törölt tag

Itt is gratulálok! :C Sokat vártunk erre a kimagasló eredményre. :R

(#29) gbors válasza Godefroy (#26) üzenetére


gbors
nagyúr

Szerintem fáradj át egy olyan topikba, aminek látod értelmét. Te is jobban jársz, meg mi is. Win-win ;)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#30) BlackPriest válasza Godefroy (#26) üzenetére


BlackPriest
őstag

a trollkodásod is öncléú, mégis csinálod :U melyik terrorszervezet kényszerít egy téged nem érdeklő hír olvasására?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#31) _ocsisajt válasza Godefroy (#26) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Persze, hogy nincs kézzel fogható gyakorlati haszna*, de azért szerintem a nagyobb fórumokon biztos van 1-2 AMD közeli emberke és értesülnek az eredményekről és dagadhat a májuk ezerrel, meg persze mérnöki oldalról tuti le tudnak venni infókat/konklúziót az ott csücsülő emberkék ;)

Subaruwrc-nek meg nagy gratuláció! :R

*Persze sokan mondják ismerőseim közül is, hogy nem vagyok normális, hogy a kedvenc játékomban egy olyan játékmódban vagyok top ranglistás (nem éppen top paragonnal) amiben csak egy életed van... de ad1: hobby ad2: valamicskét én is hozzájárulok TALÁN a játékom jövőbeni fejlődéséhez :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#32) Milgram1 válasza Godefroy (#26) üzenetére


Milgram1
aktív tag

El lehet mondani, hogy 7-8GHz-en ment. Ez nem eleg? :DDD

(#33) TeeBee73 válasza Márton (#3) üzenetére


TeeBee73
addikt

A matek érettségi hány libába fájt?

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#34) vinibali válasza TeeBee73 (#33) üzenetére


vinibali
őstag

https://www.youtube.com/watch?v=I5cYgRnfFDA

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#35) 04ahgy válasza Godefroy (#26) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Bizony jópár fejlesztés átkerül az asztali rendszerekbe. Mellesleg azt azért megsúgom, hogy a HWBot jelenlegi adatbázisa alapján összesen 93 ember mondhatja el magáról az egész világon, hogy 8 GHz felett ment a CPU-ja. Igazad is van, nem hasonlítható a Forma 1-hez, mert azok a pilóták többen vannak.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.