Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Ebből is jöhetnének a kisebb változatok, hogy legyen konkurenciája ezeknek:
[Seasonic Platinum nagy hatásfokú tápegységek 400-1200 wattig]
Egy kis árverseny nem ártana.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) F34R válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


F34R
nagyúr

Platinumbol van kissebb is naluk [link]

(#3) mghltm


mghltm
addikt

FSP Aurum PT 1200W @ jonnyguru

FSP Aurum PT Series 1200 W @ techpowerup

nem mf, hanem fm a pontos tipus

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#4) Reinkz


Reinkz
senior tag

A felső és az alsó tápos házakban is, fizikailag ugyanúgy áll a táp, ebből kifolyólag nem értem miért szállna más iranyba a levegő, nem beszélve arról hogy a fizika törvényei szerint a meleg levegő mindig is felfelé fog szállni.

(#5) edari válasza Reinkz (#4) üzenetére


edari
őstag

Megvan mutatva a levegőnek a kötelező haladási irány.

(#6) ronroli válasza mghltm (#3) üzenetére


ronroli
tag

Köszi a linkeket. Itt már soha nem lesz rendes teszt...

(#7) Bogyó bá' válasza F34R (#2) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Még azok is túl nagyok. Platinum hatásfokú, 250-300W-os tápot szeretnék, emberi áron. Tudom, a kezem a bilibe ér... :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#8) tornas


tornas
őstag

"A termékek érdekessége a hátsó szellőzés kialakítása, aminek hála a meleg levegő nem teljesen merőlegesen, hanem alsó tápos háznál felfelé, míg felső táposnál lefelé távozik."

Lehet csak én vagyok vak, de én semmiféle nagyobb változást nem látok a légáramlás irányának megváltozásában. A tápventi lapátjainak állása is erről árulkodik. De mégis hogyan távozhat így a meleg levegő lefelé felső tápos házban ?!?!

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#9) mghltm válasza tornas (#8) üzenetére


mghltm
addikt

ezzel a keppel probaljak bemutatni a dolgot a gyarto honlapjan

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#10) tornas válasza mghltm (#9) üzenetére


tornas
őstag

Nem is tudom...

Még mindig csak valami "marketingszagot" érzek a dologban. Azok a rácsminták (mintha felfelé mutató nyíl hegye lenne) nemigazán fogják befolyásolni a légáramlás irányát. Szerintem...

Mivel ez is csak egy vékonyabb lemez, így mindegy hogy milyen minták vannak a tápházon, a légáramlás egy-irányú lesz. Ahhoz hogy úgy változzon meg a légáramlás iránya ahogy a képen szerepel, ahhoz egy kicsit vastagabb anyagot kellene használni amikben a furatok (rácsminták) is ferdén vannak kimunkálva (kifúrva)!

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#11) Akula


Akula
őstag

850, 1000, 1200
na itt be is fejeztem az olvasást. itt mindenki 80+ tápot csinál. megnznék egy ilyen hatásfokot 100W-on is.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#12) #97716736


#97716736
törölt tag

Nem néz ki rossz tápnak :))

(#13) Feketelaszlo válasza tornas (#10) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Hogy a viharba ne tudná befolyásolni. Kerül plusz felület a távozó levegő irányába? Kerül. Meg fogja ez változtatni a leváló áramlást? Valahogy biztosan. Más kérdés, hogy ahhoz, hogy ez érezhető legyen, valószínűleg elég magas légszállításra (s vele sebességre) van szükség, szóval alacsony terhelésnél - ahol elvárás a halk üzem - kétlem, hogy sokat jelentene. De ha az FSP-nél leszimulálták és ez jött ki, akkor biztos működik valamilyen üzemállapotban. Amit én nagyobb rejtélynek tartok, hogy attól, hogy nem sugáriányban távozik a meleg levegő, mégis miért lenne jobb a hűtése a cuccnak?

(#14) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ha nem ciceregnek annyira, mint Seasonic Platinumjai, akkor örömteli ez az új táp a piacon.

⭐ Stella

(#15) Jim Tonic válasza Feketelaszlo (#13) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

FSP Aurum S Goldom van, mindjárt kettő is, mert annyira beváltak. Működik az elv.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#16) csontraket válasza Jim Tonic (#15) üzenetére


csontraket
tag

FSP szerintem az egyik leg megbízhatópp tápegység márka. Ráadásul ezeknél az újaknál ár/teljesítményben sincs elszállva a többi gyártó hasonló teljesítményű tápjaihoz képest akkor pedig egyértelműen FSP-t választanék.

(#17) Jim Tonic válasza csontraket (#16) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Teljesen egyetértek. Ár/teljesítményben verik a mezőnyt, de ezen felül is a legjobbak közé tartoznak.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#18) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Tudom,hogy nem számít és az ember soha nem nézi a gépben a tápot,de nagyon jól néznek ki ezek szerintem.

06-3o/9759I39

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.