Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) emre33


emre33
addikt

Mi a szar?

Kérem jelentkezze az aki ennek a hangját el tudja viselni :Y

Triturbo :DD

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#2) Neil Watts válasza emre33 (#1) üzenetére


Neil Watts
veterán

ÉN!!! :DDD

(#3) CYX


CYX
aktív tag

Ez elég embertelen nagy mértűnek tűnik... Bár 2000-es fordulaton nem csinálhat olyan nagyon nagy zajt, igaz 3x 2000 :) és nagyon függ a lamelláktól alatta.

(#4) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Ordas nagy dög... :DD Gyönyörű!

Where do you want to go today?

(#5) plömplöm válasza CYX (#3) üzenetére


plömplöm
őstag

szerintem ahol ezeknek 2ezret kell forogniuk, ott nagyon lőnek, szóval nem ezeknek a hangja lesz a lényeg :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#6) slayer006


slayer006
addikt

Artctic Cooling ;)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#7) skippper


skippper
senior tag

Akarom:) Megalománia tetőfokon

(#8) #06658560


#06658560
törölt tag

a PCIe csati eleg eros mechanikailag ennek a tartasara? Vagy meg lesz tamasztva mashol is a cucc? Milyen lesz mellette a hazon beluli legaramlas?Vajon mennyi meleget fog kifujni, es mennyit visszaszivni?

(#9) Integra


Integra
titán

ez egy hajszárító, fodrász szalonban is derekasan helytállna... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) Neil Watts válasza CYX (#3) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

3x2000=6000/3=2000 :)

Ezt azért írtam le mert ha 1 venti 2000 akkor +2-t is 2000kén hallod nem 6000ként!!! :)

(#11) yakuza.tora válasza emre33 (#1) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ezek nagyon jó minőségű folyadékcsapágyas ventik! (tapasztalatból mondom) Ráadásul PWM-es verziósak, csak akkor pörrenek 2000-t, ha a kártya maxon szaladgál. Szerintem nem kell izgulni a hajától!

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#12) John_Doe


John_Doe
senior tag

Hát ezen a képen elég durván néz ki:
kép

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#13) #54715584


#54715584
törölt tag

nekem van 2 12 centis venti a gepemben es 3 db 8 centis
siman alszom toluk :)

(#14) Grigorisz válasza yakuza.tora (#11) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

A hajától nem is... mi a hangjától félünk :D Ám tényleg jó volna tudni valami hangadatot mert a mostani gépem valahol 20-22 db körül mozog nyugiban de ha megkergetem hajlamos forrósodni a vga arra jó lenne de ha idle-ben hangos akkor *aszhatom...

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#15) #56573440


#56573440
törölt tag

(#16) Ari18


Ari18
őstag

Nagyon komoly ez a hűtő,kell nekem egy ilyen :DDD ;]

(#17) CYX válasza Neil Watts (#10) üzenetére


CYX
aktív tag

tudom, de 3x lesz 2-es zaj, ami azért végülis 3x 2000 != 2000 zajtermelésével.

(#18) rauschie


rauschie
senior tag

vizuális orgazmus :))

(#19) Croatush válasza #56573440 (#15) üzenetére


Croatush
tag

ha kivágod a ház alját, ettől lebeg is az asztal fölött :)

(#20) CYX válasza John_Doe (#12) üzenetére


CYX
aktív tag

Akkora nagy vadállat, hogy megfojtja a kártyát :Y :C

Tetszik ez a hűtés nagyon :)

(#21) Franticfox válasza CYX (#17) üzenetére


Franticfox
tag

Nem. A hangerősség logaritmikusan növekszik.

''Monas apó legyintett. Két kézzel is.''

(#22) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

KELL ;] ;] ;] ;] ;] ;] :R :R :R :R

Na jövő hónapban már veszem is meg! :DD :DD :DD

Még jó hogy még nem vette S1-et a GT-mre! ;]

Ez szarrá veri mind kinézetileg, mind hűtésileg szerintem! ;] ;]

Szóval, csak egyszerűen: KELL

(= Zala =)

(#23) Neil Watts válasza Franticfox (#21) üzenetére


Neil Watts
veterán

Milyen régen is volt... :)

(#24) subaruwrc válasza #06658560 (#8) üzenetére


subaruwrc
félisten

ha a ház hátuljában becsavarozod nem lesz baja. minőségi darab. ahhozképest nem is drága hogy mit tud. nekem nagyon bejön. szerencsére a 2600xt re nem megy rá mert vehetném is meg :DDD

(#25) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Télleg szép darab. De a fenéért 3*8cm-es ventik vannak rajta. Legalább 9,2-esek lennének...
Nekem nem tetszik ez a 3venti így. Ez túl sok csak a vga-ra...(zaj terén)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#26) Croatush válasza SystemRoot (#25) üzenetére


Croatush
tag

Felhalkítod a zenét ennyi. Ha nem akarod alvás közben is járatni nem sok, és csak a halk után hangos ez, hamar megszokod és akkor már cask gyönyörködnöd kell a gpu hőfokban :D

(#27) Dare2Live válasza SystemRoot (#25) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

akkor leszeded és ráraksz 2*120ast. mmre pontosan befedi széltében.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#28) rauschie


rauschie
senior tag

Amúgy érdekes lenne ha külön szabályozhatók lennének a ventik. 2D-ben lehet 1 vagy 2 db is elhütené.

(#29) Ste


Ste
addikt

ha jól értelmezem, akkor az egyik AC mérnököt most engedték ki a zárt osztályról
vagy éppen vitték be :)

(#30) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Nem tom miért mondjátok,hogy hangos,ha stock cooler teljesítményt akardsz kapni akkor "alig kell forogjon a venti"!

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#31) Skizz válasza Petya2900XT (#30) üzenetére


Skizz
addikt

Te azért veszel tízezerért VGA hűtőt, hogy a Stock teljesítményt kapd? :U

(#32) Bally válasza Skizz (#31) üzenetére


Bally
senior tag

Pontosan, negyedakkora hanggal.

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

(#33) Skizz válasza Bally (#32) üzenetére


Skizz
addikt

Azért a G80-asok gyári hűtőjétől nem kell megpusztulkodni... Nem olyan zajosak azok. Másrészről, ha negyed akkora hangzavart szeretnél kelteni a gépben, akkor ne egy olyan hűtőt vegyél, amin 3db 8cm-es venti van, hanem egy olyat, amin mondjuk egy db 12cm-es, és még többre is mész vele, az a sok venti terheli egymást...

(#34) #06658560


#06658560
törölt tag

a 3 venti nem fogja zavarni egymast ebben a leosztasban?

(#35) Skizz válasza #06658560 (#34) üzenetére


Skizz
addikt

Tapasztalatból tudom, hogy több venti egy Accelero féle bordán nem valami előnyös dolog... (Accelero S1+ 2x12cm SilentBlade...)

(#36) edipqe válasza Integra (#9) üzenetére


edipqe
senior tag

+ hajsütővas :))

ezekkel nekem csak egy a bajom, bukom a garit ha ezt felrakom.
Ha az átlagosnál csak egy kicsit alaposabbak az átlagosnál a vásárlás helyén (gariérvényesítés esetén) akkor szivacs van.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#37) Ijk válasza edipqe (#36) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az új vga-kon csavarozzák a gyári hűtőt, ha le nem sarkazod, vagy nem csinálsz vele egyéb látványosságot, a kutya se veszi észre hogy leszedted.

Szép, de sztem ennyiért már termalrightot venném, kizárólag abból az okból, hogy a következő vga-ra is rámenjen

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#38) danilla


danilla
őstag

Durva cucc, dehát az én gyári asus 88gt-m Glaciator hűtje is tökéletesen hűt :DDD és halk, ennek tuti jó nagy lehet a hangja.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#39) engusz


engusz
veterán

Az Arctic Cooling rengeteg újdonságot készül bejelentei a következő hónapban megrendezésre kerülő Cebiten. Merem remélni, hogy ez a turbó sz*r csak egy apró erőfitogtatás a többieknek. "Hé, mi ilyet is tudunk..." Az új termékek pedig inkább tovább erősítik a bizalmat a gyártóban.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#40) ¤Demes¤


¤Demes¤
tag

Kár hogy nem jó a HD38xx-re. Szobahőmérsékleten lehetne tartani őket vele :D

(#41) pok.tom válasza Ijk (#37) üzenetére


pok.tom
aktív tag

jajja 1ik ismerős vett 1 használt xxxx videó karit valamiért nemkapcsolt be..és persze már nem gyári hűtés volt rajta, aztan, így nem akartak visszavenni, mondták h. gyári hűtés kell a garanciához, csak akitől vette neki meg már nem volt meg v.mi.. végülis valhonnan tudott szedni aztan nagynehezzen leszedte a nem gyári hűtést memó sünikkel, aztan azt tudom h. elfogadták deh. már kapott e helyette újat v.mi arra már nem emléxem. lényeg ha visszarakod a gyári hűtést akkor nincs probléma
amúgy jó kis ac nekem ien cpu hűtő márkám van, le is törtem 1-2 ventillátor védőt, amúgy jól hűt, nemrossz, nekem nem kéne 8-9 k ért, hangja gondolom nemsok van

(#42) pok.tom válasza ¤Demes¤ (#40) üzenetére


pok.tom
aktív tag

azok nem csúcskártyák :DDD

(#43) ddekany válasza #54715584 (#13) üzenetére


ddekany
veterán

"nekem van 2 12 centis venti a gepemben es 3 db 8 centis
siman alszom toluk :)"

Jaj, ezek a hangtalan csodagépek mindenkinél... :) Csak hát én nem hiszek ezekben, kivéve ha vmi durva hangfogó asztal alá rakod meg efféle körülmények vannak. Nekem pl. 2 db 12 cm-eres S-Flex van 875 ill. 775 fordulatszámmal, egyik a CPU hűtő (Ninja-n), másik meg hátul a kifújó, és még egy 12 cm-es ventilátor a csendességéről ismert Seasonic S12 tápban. És van még egy WD1600AAJS, ami kifejezetten a csendesek közt van a mai HDD-k közt. Más hangforrás nincs, a VGA passzív. És a gép simán hallható az egész szobában (20 m2 lehet), ezért éjjel ki is kapcsolom. Ilyen mély "huzat hangja" van, meg néha motozik a HDD. OK, tudok aludni melette, mint ahogy attól is, ha épp munkagépek pusztítanak a környéken, csak akkor is zavaró...

Egyébként azonos légszállításhoz több lassabban forgó ventillátor halkabb tud lenni, mint kevesebb gyorsabban forgó. Tehát nem feltétlenül zajosabb vmi, ha 3 ventillátor van rajta.

(#44) Ijk válasza ddekany (#43) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért ezt a hangtalanságot sem kell túlzásba vinni, nekem már a konvektor kéményzaja is elnyomja teljesen, az éjszakai kamionokról meg már nem is beszélve. Napközben pedig végkép nem is hallom, bár a nyavajás samsung vinyómmal még kezdeni kéne vmit.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45) rauschie válasza Ste (#29) üzenetére


rauschie
senior tag

Egyébként tényleg érdekes, hogy az ACnak mintha ez lenne az első totálisan teljesítményorientált hütője.(freezerek és eddig vga coolereik is elsősorban a hang/teljesítmény arányuk miatt voltak legendásak, de brutáltuninghoz azért jellemzően nem őket vették, vgara pont de egy darabig, de ott sokáig nem is volt más alternatíva Zalman vf700/900on kívül)

(#46) pok.tom válasza Ijk (#44) üzenetére


pok.tom
aktív tag

merre lax te, mondjuk nálunk is a konvektronak kemény hangja van néha, mibaj van a vinyó hangal? én szerettem hallgatni régi 2gigást mikor kerreget :C

(#47) Veriakilis válasza pok.tom (#41) üzenetére


Veriakilis
senior tag

ien?

Az "ien" egy újfajta hűtő technológia, olyan mint a heatpipe?

[ Szerkesztve ]

A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

(#48) sinci válasza Zalaymate (#22) üzenetére


sinci
tag

Szerintem meg nem veri szarrá az S1-et hűtésileg, sőt...
itt egy teszt 2900XT-vel [link], 57 fokra bírta lehűteni a gpu-t úgy, hogy 100%-on ment mind a három venti (45DBa),
nálam az S1 + 2db 12cm-es venti 5V-on hajtva megoldja ugyan ezt [link], kíváncsiságból felnyomtam 100%-ra a két ventimet az S1-en és ez lett a vége [link], úgyhogy nem kell még leírni az S1-et...igaz szarul néz ki, de jól hűt... :K

[ Szerkesztve ]

(#49) Hebry


Hebry
senior tag

Szerintem is inkább S1.
Ez nagyon nem AC-s, inkább csak brutális...
A silent blade meg szerintem nem halk, bár nekem 8 cm-es van. A leghangosabb nálam.

(#50) pok.tom válasza Veriakilis (#47) üzenetére


pok.tom
aktív tag

mibajod?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.