Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Foglalt név válasza Keem1 (#7) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ritkán hallgatok zenét, így tényleg érdekelne mások véleménye, hogy az én matekom szerint is megéri-e?
Van a Spotify előtti időszak, amikor máshogy hallgattunk zenét, így feltételezem, a régebbi számok valahogy a birtokunkban vannak, ezeket Spotify nélkül is lehetett hallgatni és engedjük meg, hogy digitalizálva(ergo nem nyúlik el a szalag). Innen nézve a havi díj ~1000Ft akkor éri meg, ha ennél több új szám készül minden hónapban, ami felkerül az ez nekem kell listára. Nem tudom az árakat, de kb. havi 5 számra tippelek. Ez azt jelenti, hogy évente kijön 5 olyan album, aminek minden száma arany. Ezt, ha valakinek kicsit specifikusabb az ízlése én azért elég erős termésnek érzem.
Értelemszerűen más a helyzet, ha valakinek nincs 4GB-nál nagyobb mp3 képes adathordozója, de ezt azért kizárnám.

Tudom, kedvezek a Spotify-nak, mert ha meggondolja magát az ember, akkor az hatalmas bukta, ugyanis a Spotify-nál kifizetett számokhoz a továbbiakban nincs (prémium) hozzáférése, míg az ellenértéken vett számokat nem bérli, hanem megvette, de ezt valamennyire ellensúlyozni tudja a szolgáltatás kényelemfaktora.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.