Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yodafon


Yodafon
senior tag

Magyar alterbol amugy is igen szegenyes a felhozatal szoval most kozombos fejet vagok :V

I'm gangsta!

(#2) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Végre. Ezt már sok éve meg kellett volna lépniük.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#3) Narxis


Narxis
nagyúr

Tiltakozom ez ellen!

Thanos was right.

(#4) dtracer válasza Yodafon (#1) üzenetére


dtracer
tag

"Magyar alterbol amugy is igen szegenyes a felhozatal szoval most kozombos fejet vagok :V"

Hát, én szinte bármilyen zeneszerzőre keresek, a találatok között lesz legalább egy Hungaroton album :)

(#5) Ghard


Ghard
őstag

Szerintem az ingyenes verzió kipróbálásra tökéletes. Ha valaki meg tényleg használni akarja, akkor előfizet rá. Egyáltalán nem sok azért amit cserébe kínálnak, másfelől meg rengeteg a reklám ha ingyen használod.

[ Szerkesztve ]

(#6) DithenS válasza Ghard (#5) üzenetére


DithenS
senior tag

Csak az a baj hogy valaki munkába menet és jövet hallgat zenét,oda nem éri ez meg szerintem.

(#7) Keem1 válasza DithenS (#6) üzenetére


Keem1
addikt

Dehogynem, a prémium tud offline lejátszást. Én is munkába menet hallgatom. Egy dolgozó ember azért csak ki tud 6-800 forintot fizetni (aki nem, annak okostelefonra se futja).
Mondjuk nekem 3 GB netem van, abba még egy kis online is belefér.

(#8) mukibuci válasza DithenS (#6) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

fél óra oda, fél óra vissza, 20 munkanappal számolva az kb 20 óra, 5 euró egy hónap.
valóban nem éri meg, ha 5 perc alatt beérsz a munkahelyedre, de 5 percre még a fülest se venném elő :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9) DithenS válasza mukibuci (#8) üzenetére


DithenS
senior tag

Jó igazatok van :P

(#10) hackeeeee válasza Keem1 (#7) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én hamarabb váltok Di.fm-re 1 hó prémiumot, 4 euróért, mint erre.

Nekem nincs kedvem keresgélni, stb, a standard rádiónál a helyi rádió jobb.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#12) Ghard válasza hackeeeee (#10) üzenetére


Ghard
őstag

Szerintem meg pont ebben erős a spotify. Nem kell keresgélned mert egy csomó lejátszási lista van, amit folyamatosan frissítenek. És a rádió funkció itt működik a legjobban, szinte csak a megadott stílusból kever neked zenéket.
Egy hete használom a Tidal 30 napos próbáját, de rémes, legalábbis nekem. Itt is rengeteg zene van, csakhogy rá kell keresni. A listák 90%-a rap meg afropop, a rádió meg ritkán marad a megadott stíluson belül.
Amúgy Di.fm-et is sokat hallgatok :)

(#13) hackeeeee válasza Ghard (#12) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem pont az, hogy keresni kell, Nekem valahogy az nem tetszik, de azért is mondom, hogy ez szubjektív. :)

Véleményem szubjektív...

(#14) Xantomas


Xantomas
őstag

Nekem a legnagyobb problémám vele, hogy amikor már csak az északi szomszédunkhoz megyek át, hirtelen olyan előadók albumai lesznek láthatóak, amik itthon nem, és a vicc az egészben, hogy magyarok is vannak köztük. Pl több Prosectura szám is eltűnt itthon, vicces módon oktober közepén a "Szabadság tér" is. :)

Ugyan ebben az időszakban a Die Toten Hosen albumai is eltűntek, és több másik német előadó is, gondolom ez már azért, mert a kiadóval nem tudtak megegyezni.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#15) Foglalt név válasza Keem1 (#7) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ritkán hallgatok zenét, így tényleg érdekelne mások véleménye, hogy az én matekom szerint is megéri-e?
Van a Spotify előtti időszak, amikor máshogy hallgattunk zenét, így feltételezem, a régebbi számok valahogy a birtokunkban vannak, ezeket Spotify nélkül is lehetett hallgatni és engedjük meg, hogy digitalizálva(ergo nem nyúlik el a szalag). Innen nézve a havi díj ~1000Ft akkor éri meg, ha ennél több új szám készül minden hónapban, ami felkerül az ez nekem kell listára. Nem tudom az árakat, de kb. havi 5 számra tippelek. Ez azt jelenti, hogy évente kijön 5 olyan album, aminek minden száma arany. Ezt, ha valakinek kicsit specifikusabb az ízlése én azért elég erős termésnek érzem.
Értelemszerűen más a helyzet, ha valakinek nincs 4GB-nál nagyobb mp3 képes adathordozója, de ezt azért kizárnám.

Tudom, kedvezek a Spotify-nak, mert ha meggondolja magát az ember, akkor az hatalmas bukta, ugyanis a Spotify-nál kifizetett számokhoz a továbbiakban nincs (prémium) hozzáférése, míg az ellenértéken vett számokat nem bérli, hanem megvette, de ezt valamennyire ellensúlyozni tudja a szolgáltatás kényelemfaktora.

(#16) DithenS válasza Xantomas (#14) üzenetére


DithenS
senior tag

Írd át a telefonod GPS koordinátáit,London megteszi és akkor bármit hallgathatsz.

(#17) DithenS válasza Foglalt név (#15) üzenetére


DithenS
senior tag

Ezekben az a jobb hogy a zene minősége jobb mint az mp3.Ha meg youtuberol hallgatsz zenét vagy onnan konvertálod át akkor meg főleg jobb.Egy szimpla jó DAC nélküli telefonon és egy gyáru samsung fülessel is hallhatóbb volt hogy jobb minőségű volt a Deezer mint az mp3.Nem volt például az a susogás a háttérben elvileg az mp3 magas tömörítése okozza azt.Basszus is sokkal jobb volt Deezeren is szóval a Spotifynál is ez a helyzet.Szóval ha jó minőségben akarsz hallgatni akkor már megérte.Nekem speciel erre a 15 perces munkába járásba nem éri meg de kinek mi ugye.Hátránya az hogy 15 szám mát ilyen 1,5GB lefoglalt a teló memóriájából.Kell a hely :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Xantomas válasza DithenS (#16) üzenetére


Xantomas
őstag

Nem jailbreakelt szifonon nehéz :)

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#20) Ghard válasza Xantomas (#19) üzenetére


Ghard
őstag

Akkor meg VPN

(#21) Yodafon válasza dtracer (#4) üzenetére


Yodafon
senior tag

Inkább legalább egy de maximum 2 :O

I'm gangsta!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.