Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) therón


therón
tag

Diétázott :-)

(#2) McSico


McSico
senior tag

Gyere a papához! :DD

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#3) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy kereskedelmileg mennyire lesz sikeres? Az a kör, aki egy ilyen gépet hajlandó megfizetni, az jellemzően viszont nem hajlandó cipelni egy 15,6"-os nagy tepsit....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#4) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Ha a simába 8gb RAM van akkor a Plusba is annyi fog kerülni nem? Nálunk nem hiszem hogy árulnák, mivel kivonultak.

(#5) Benzoldog


Benzoldog
tag

Nagyon jól néz ki! :) És tetszik ez a vékony, slim design. :DD

[ Szerkesztve ]

(#6) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Samsung név, 15,6" fHD kijelző, 512 GB SSD, Serial9 = 1300-1600 €?!
Ilyet kérek, csak nem Samsung név alatt, és SSD helyett egy 750es vinyóval+mSATA-val. Jah, és numerikus résszel. 800-900 euró között.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Komázom. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) DithenS válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


DithenS
senior tag

Szerinted mi a francért SSD-vel adják?!
HDD már nem fér bele nézd már meg mennyire vékony,ha ebbe HDD-t bele tudsz rakni akkor lefejelem az ágyat komolyan...

Amúgy meg nekem nem kéne,IGP van benne tehát szinte semmire sem jó,akkor inkább egy Dell,az 3 év gari abba is negyedik generációs i7 + 8850-es vga amire többre megyek,és az se vastagabb és kb a fele ennek.

(#9) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Képzeld van két és feles HDD, szóval teszek neked bele. Jó?
Szóval videózd le, ahogy szétfejeled az ágyat!

De akkor inkább egy hybrid tároló lenne benne...
Pl ez: Western Digital Black2 120GB SSD +1 TB HDD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#10) brainticket


brainticket
aktív tag

Az elődből is volt volt 15.6-os verzió, csak nem magyarországon, jó volna ha ezt behoznák, de nem fűzök hozzá túl nagy reményeket...

(#11) Csepy válasza kakuk.tamas (#9) üzenetére


Csepy
senior tag

Ha ebbe 2.5"-os HDD beteszel, akkor csatlakozok az előttem szólókhoz. Ebbe SSD megy csak és abból is csak msata, illetve valószínűleg már NGFF.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#12) pusszycat válasza Csepy (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem értem, h nem fér bele 16 mm be egy 5 mm hdd. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#13) Csepy válasza pusszycat (#12) üzenetére


Csepy
senior tag

pedig nem. Gondolj csak bele a fém vastagsága, az alaplap, a csatlakozók, a 16mm becsukott állapotra vonatkozik ráadásul, amiből lejön a kijelző is, így az alapra alig 10-12mm jut, amibe nem lehet betenni egy 7mm-es HDD-t, 5mm-est pedig csak a WD csinált slimport-tal, ami speckó csatoló, és majd annyi egy vinyó, mint egy ssd.

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#14) Csepy válasza Csepy (#13) üzenetére


Csepy
senior tag

Amúgy nekem volt már Series 7 ultrám és bizony az vastagabb és abba sem férne el egy 5mm-es HDD-sem.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#15) Ligend válasza Dr. X (#4) üzenetére


Ligend
tag

Erről a kivonulásról van hivatalos kommunikáció, vagy csak egy másik hazai IT hírportál cikke alapján megfogalmazott sejtésről van szó?

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#16) sb válasza Csepy (#14) üzenetére


sb
veterán

Series 5 mennyi? 17-18mm? És csak 13.3".
Mégis benne van egy 2.5"-os HDD.

Lehet hogy ebben nincs hely, de talán nem lehetetlen.

(#17) Keksz03


Keksz03
senior tag

Csak h ne legyen vita, már a korábbi Series 9 is mSATA SSD-vel volt szerelve, tehát nem fér bele HDD, de még SSD sem!

Szerintem is butaság volt ezt a notit 15.6"-ra emelni, az pedig h numpad sincs rajta ha már ekkora az azért elég buta húzás volt, bár ez a kategória már eleve nem a logikán épül!
Egyébként szép, tök olyan mint az előző csak nagyobb egy kicsit, úgyh nagyon nem törték össze magukat a mérnökök amikor megtervezték! :DDD

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#18) solaris17 válasza Keksz03 (#17) üzenetére


solaris17
aktív tag

Előnyére válik az ssd. Úgyis manapság a legtöbben, külső hdd-vel bohóckodnak. Amúgy beleférne a hdd, de ez más téma.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#19) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Csak az okosoknak, akik ebbe hdd-t próbálnak belevizionálni. (remélem annyira okosok, hogy kalapáccsal szerelnek laptopot.)

A videóban előző 9-es széria van.

(#20) DithenS


DithenS
senior tag

Mindegy hadjuk ezt a HDD témát,igazából ez ilyen üzleti noti akar lenni igaz? Mert akkor oda amúgy is kell a gyors bekapcsolás és kevés töltödési idő,mert ugye sok ember magyon "fontos"...

(#21) Keksz03 válasza DithenS (#20) üzenetére


Keksz03
senior tag

Nem arról van szó h üzleti vagy sem, hanem h ultrabook, ami egy szabvány és ennek meg kell felelnie mindegyiknek!

Ultrabook Wiki ENG

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#22) Atom_Anti válasza DithenS (#8) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Melyik az a Dell? Érdekel...

(#23) |DavidWoody| válasza kakuk.tamas (#9) üzenetére


|DavidWoody|
tag

1 : akar hiszed akar nem a laptop haza nem legures ter , hidd el hogy nem fer be .
2 : a black ssdnek is szar meg vinyonak is , tedd csak bele , nekunk kosz nem ;)

[ Szerkesztve ]

-woody-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.