Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prosector


Prosector
addikt

Nem tűnik rossznak...de inkább nem szólok semmit,mert az első része sem tetszett annyira,amennyire vártam...

(#2) Tituka


Tituka
senior tag

többek közt ezt is várom nagyon.... :))

Skizofrén vagyok, és én is...

(#3) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Nekem kifejezetten tetszik. Már az első is megfogott. Majd mehetek gépet fejleszteni:S

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#4) keIdor


keIdor
titán

Tök olyan, mintha egérrel kattintgatna, pedig látom Xbox...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) Silenzio


Silenzio
addikt

Ezt a videót már kiadták hivatalos promónak is, ahol nem ilyen gagyi kijelzőn nézed, másodkézből. :P

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6) heady91


heady91
tag

Ez tényleg xboxos, látszanak a gombok, amikor fel lehet valamit venni.

XBOX Live Gamertag: FunnyMixer91 || Nexus 7 || NOKIA Lumia 920 Red

(#7) BalaNce87 válasza keIdor (#4) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szerintem még nincs kész teljesen a pc-s port.:D

(#8) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Ezeket a kamerás videókat nagyon utálom mint valami kalóz felvétel

[ Szerkesztve ]

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#9) Gude


Gude
senior tag

Az első rész után a 2. is várós kategória. ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#10) Kevinmaster válasza heady91 (#6) üzenetére


Kevinmaster
tag

Igen, a gombok, de szerintem ilyen gyors mozgás csak egérrel kivitelezhető...

(#11) fpeter07


fpeter07
veterán

Remélem előrukkolnak az idegen valami nehéztüzérséggel. Elég kevés volt az első részben.

(#12) Sicilian


Sicilian
addikt

Kíváncsi leszek milyen lesz..

nothing is true everything is permitted..

(#13) Neks válasza heady91 (#6) üzenetére


Neks
tag

A gépen is lehetnek XBOX "gombok", nekem is van, mert be van dugva a controller, és egérrel játszom.

(#14) #08052480 válasza BalaNce87 (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

a pc-s fejlesztés párhuzamosan folyik, nem portot kap

Kevinmaster: tuti kontrollerrel tolják, azaz mégsem kivitelezhetetlen ;)

[ Szerkesztve ]

(#15) F_Zolee válasza keIdor (#4) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na meg az elején észrevehető a billentyűzet is a monitor alatt. Vagy az is van már Xbox-hoz? :F

(#16) #08052480 válasza F_Zolee (#15) üzenetére


#08052480
törölt tag

mér pc-hez nem lehet odabökni egy kontrollert? egészen nyilvánvaló, hogy pc-n megy a demózás, van egy olyan érzésem, hogy konzolon a végső release sem lesz ilyen folyamatos...

(#17) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Vagy mondjuk boxon játszanak csak billentyűzettel? :U

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#18) BalaNce87 válasza #08052480 (#16) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez igaz, nah de ki az aki pc-n akar kontrollerel fps-t játszani, elég érdekes szitu, fordított helyzetet jobban megtudom érteni. Bár most van egy srác azt olyanok lő ps3-on cod4-be meg bad company 2-be hogy csak nézek, egyszerűen nem látni hogy azzal játszik, és most természetes hogy betanulható, de pontos célzásra nem teljesen alkalmas ettől függetlenül. Bár lehet a csávó aki játszott konzolon nőtt fel, azt ezért nyomta azzal. Én tényleg játszottam jó párszor fps-t kontrollerrel, de azért mégse az a legjobb választás egy fps-hez, de nem csak ahhoz.
Más: Az meg szerintem a minimum hogy egy crysist pc-n mutassanak be, bár az is igaz hogy ilyen bemutatókon kényelmesebb állni kontrollerel a kezedben.

[ Szerkesztve ]

(#19) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Kár, hogy ezt a részt már 6* láttuk :(((
Meg az is, hogy az első dátum november volt.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#20) #08052480 válasza BalaNce87 (#18) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Az meg szerintem a minimum hogy egy crysist pc-n mutassanak be, bár az is igaz hogy ilyen bemutatókon kényelmesebb állni kontrollerel a kezedben."

na ezen van a hangsúly :) a múltkori multi bemutató is pc-n ment mégis kontrollerrel nyomult az összes - én is sokkal inkább állnék, minthogy ott görnyedezzek.

(#21) heady91 válasza Neks (#13) üzenetére


heady91
tag

Tudom, nekem is be van dugva, de ha billentyűzet+egér kombóval nyomom, akkor nem írja ki a joy-os gombokat. A másik, hogy szerintem meg ha valaki így játszik egérrel, mint a videón, akkor az eléggé béna, szvsz ez kontrolleres.

XBOX Live Gamertag: FunnyMixer91 || Nexus 7 || NOKIA Lumia 920 Red

(#22) BalaNce87 válasza #08052480 (#20) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ettől függetlenül meg kell tanulni egyenesen ülni.:D

[ Szerkesztve ]

(#23) #08052480 válasza BalaNce87 (#22) üzenetére


#08052480
törölt tag

:D meccs közben nem olyan könnyű ilyenre figyelni :) tv előtt is néha meg vagyok görbülve mint egy hadirokkant

(#24) #97544192 válasza JoolsNOS (#19) üzenetére


#97544192
törölt tag

gondolom a többi részből nem akarnak gameplayeket rakni, mert nem maradna a játékra semmi.. xboxon meg közel nem fog ilyen folyamatosan futni, lesz kb. 25 fps.

(#25) ADAM1337 válasza BalaNce87 (#7) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD

(#26) Lacc88 válasza #97544192 (#24) üzenetére


Lacc88
senior tag

Szerintem ez PC lehet még így is látni , hogy szebb minden még ilyen "fos" felvételnél is ... :K bár a franc se tudja , de PC-n lesz a legszebb . :B

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#27) wikings2


wikings2
őstag

Hát engem nem fogott meg ez a stuff... Grafika 10/10 és Elbaszott konfigurálás és a játékélmény a Cod 3 mat se üti meg.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#28) keIdor válasza wikings2 (#27) üzenetére


keIdor
titán

Ja te előre mentél az időben és toltad a véglegest?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) Lacc88 válasza wikings2 (#27) üzenetére


Lacc88
senior tag

azért megvárnám ezt a stuff-ot , nehogy ne menj dolgozni majd vagy suliba ez a stuff miatt . :DDD

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#30) wikings2 válasza keIdor (#28) üzenetére


wikings2
őstag

Első részére gondoltam, mivel gondoltam a második sem lesz sokkal érdekfeszítőbb. Grafikára megint rámennek, (vagy nem mert nincs hova) és a játékélmény megint egy nagy 0 lesz. Arról nem is beszélve hogy a grafika miatt olyan rossz optimalizációt kapott ,hogy aki emiatt új gépet vesz annak egészségére ,mivel a mostani fps ek fele akkora gépen is vígan futnak 500x jobb játékmenettel és már lassan szebb grafikával.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#31) JoolsNOS válasza wikings2 (#30) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ez egy magánvélemény. Én kb 5* végignyomtam a crysist. És tetszett mindig. Nekem pl a halo sorozat nem tetszik, mikor más meg azt isteníti. Dehát nem lehet mindenki igényét ugyanazzal kielégíteni.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#32) Fortissimus


Fortissimus
őstag

vegre egy pc-s gameplay :C
jo latni egy normalis fordulast egerrel, nem pedig a kontrolleres benazast :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#33) Dany007


Dany007
veterán

Ahj hát remélem nem egy nagy vágóhíd lesz az egész.
Már régóta nemvagyok oda ezért a tipikus hentelésért. Lőni akit lát az ember. Az, hogy 160x eltalálnak közben mit sem számít...
Az első részben csap pár ilyen rész volt, remélem ez se ilyennel lesz teli...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.