Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Atocha


Atocha
senior tag

Bolond aki ulefon,vernee junka telefonokat vesz. A hirt se erdemli meg...

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#2) Dhampir


Dhampir
félisten

Egész klassz kis strapatelefon. Még barométer is van benne és UV fénydetektor.

(#3) rodrigez válasza Atocha (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

Azért azt írd hozzá, hogy SZERINTED! Az meg, hogy mi érdemel hírt, az ne te mond már meg. :)

(#4) Narancskoma


Narancskoma
tag

Na EZ strapatelefon.

(#5) Nincsen válasza Atocha (#1) üzenetére


Nincsen
csendes tag

Köszönöm. :DDD

Egy elégedett Apollo Lite vásárló

2 és fél éve van meg, semmi baj nem volt vele soha. Öregszik az akkuja, de mást negatívumot, nem tudnék mondani. Csak ezért cserélném.

Akár erre is, az 5000mAh akksi az elég bika, meg vigyázni sem kéne rá, amúgy sem nagy erősségem :B

(#6) axioma


axioma
veterán

Most 4/64 vagy 6/64? A banggood-nal 4, a sajat oldaluk szerint is.

(#7) guminyúl


guminyúl
tag

Az Android 9 cet futtatására képtelen, mert a ceteknek nincs lába.

(#8) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Ennyièrt ajándék...mèg support nèlkül is vállalható kütyü szerintem.

(#9) atike válasza Lincoln6echo (#8) üzenetére


atike
nagyúr

:Y

(#10) KatonaT


KatonaT
aktív tag

2 hónapja használom a 6-ost, a legnagyobb megelègedèsemre!
Nagyon megszerettem ezt a telefont.

(#11) eFeMeR74 válasza Atocha (#1) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Szerintem meg az a bolond aki kizárja ezeket a lehetőségek közül.
Aki tényleg strapa telót akar ezt is vegye számitásba.
Végre egy olyan stapafone és ugye ulefone :) aminek a belbecse sem rossz. Hátrány a kamera minősége és hiába a 5000 aksi azért messze nem olyan jó. Az újjlenyomatolvasó kicsi ezért az újjbeggyel érdemes próbálkozni és nem lesz gond. A dupla.kopp.is remekül müxik. 2 hónap.után most dobtam le róla a gyári fóliát, mert tiszta karc volt és pár helyen hólyagos. Vízbe 2 x esett és pofára is zuzott kövekre túlélte minden gond nélkül. 57.000. Ft vettem banggood simán megérte. Bolond lettem volna kihagyni :K

UleFone Armor 6e piros 4/64 kiadás
Helio P70 proci a sima 6 van.6/128 is csak ott a proci P60

[ Szerkesztve ]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#12) KreeZonas


KreeZonas
csendes tag

Sziasztok! Esetleg szedte tudja valaki, hogy a 6E-nek is ugyanez-e a kijelzője? Nekem 6E van, és cserélnem kéne (igen, csak sikerült összetörnöm...), és csak a 6-oshoz találok rendelhető kijelzőt.

Note: motorról leesett az autópályán 130-nál. Sokáig pattogott még utánam, talán át is ment rajta valami, de még mindig egyben van és be is kapcsol! :) Ha csak a kijelző csere életre kelti, akkor ódákat fogok zengeni róla :)

[ Szerkesztve ]

(#13) David3


David3
őstag

Sziasztok, hozzánk a holnapi nap folyamán érkezik egy ilyen készülék, mivel a használója napi szinten fogja nyüstölni (festő fogja használni). Az eddigi "butatelefon" is egész jól bírta, csak ugye a számlázás miatt egyszerűbb egy okosabb készülékre váltani. Van esetleg a fentieken kívül másnak is személyes véleménye róla?

Ha megérkezik megpróbálok írni pár sorban majd róla.

Egyébként B-Tel-től vásároltuk, 72.000 Ft plusz a postaköltség.

(#14) David3


David3
őstag

Na, közben meg is jött a készülék. Röviden pár szó róla.

Szoftver: Valami módosított kínai Android, helyenként fellelhetők benne a stock rendszer elemei. Egyébként Android 9-en alapszik a hirdetett 10-es helyett. Sok benne a félrefordítás, nyelvtani hiba, helyenként angol keveredik a magyarral, egyszóval elég hiányos. Frissíteni nem engedett, tavaly szeptemberi frissítés van fent, augusztusi biztonsági csomaggal.

Tartozékok: Leírások, SIM tű, 9H erősségű, könnyen felrakható üvegfólia (ezért piros pont), USB OTG (másik vége USB-C, így csatlakozik a telefonhoz), USB-C -> 3,5mm jack (ez is jópofa). Jár még ugye a töltőfej, plusz egy kábel. Ami fura, hogy adtak hozzá egy műanyag kis "lapátot", amivel ki lehet kanalazni a SIM tálcát... elég béna megoldás, mindenesetre jó, hogy gondoltak erre is.

Hardver: Eddig működés közben nem akadt meg, egész jól viszi a rendszert. Kamerával ugyan nem sok képet készítettem, de egész jónak tűnik. Aránylag sok beállítási lehetőséget kínál, de sokra nem kell számítani... A vezeték nélküli töltés megy, ez pozitív (mivel kicsit macerás lenne minden töltésnél levenni a takaró műanyagot). Hangzásról sokat nem mondanék, ebben a kategóriában bőven megfelel. A kijelző meglehetősen szép, kicsit rosszabbra számítottam.

Egyelőre ennyi. Ha esetleg valakinek kérdése lenne, pár napot még nálam van a telefon...

(#15) Arpiel válasza Atocha (#1) üzenetére


Arpiel
csendes tag

Majd te megmondod a frankót, mi ? Bolond az te vagy ránézésből is, meg ostoba is.

(#16) Arpiel válasza Atocha (#1) üzenetére


Arpiel
csendes tag

Majd te megmondod a frankót, mi ? Bolond az te vagy ránézésből is, meg ostoba is. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.