Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#78) Emericus Max válasza tomboy0013 (#54) üzenetére


Emericus Max
tag

Abszolút egyetértek veled! Ez a diktatúrát nem támogatok dolog, amit sokan említenek meg nettó hülyeség.
Trump nem a demokrácia miatt lett elnök, hanem mert az oroszok, meg a fegyverbuzik azt akarták. Meg kb. ő volt az egyik, akinek volt elég pénze hozzá. Amit azóta művel, az inkább diktatúrikus mint demokratikus. Amúgy mi sem a legszabadabb demokráciában élünk, igaz? Szóval szerintem hülyeség ezzel foglalkozni.
Amit kisemberként én fontosnak tartok, az az hogy milyen telefont kapok és mennyiért. Volt iPhone-on, volt Nokiám, volt Huawei telóm, volt Samsungom. Most egy Honor telót használok és semmiféle hiányérzetem nincs csak mert kínai cég csinálta és mert feleannyiba került, mint egy Galaxy Note 9. Nyilván vannak dolgok, amiben a top brandek jobbak, de azt se felejtsük el hogy sokszor a felár csak a logó miatt van és nem azért mert ténylegesen jobb is a cucc. Arról meg ne is beszéljünk, hogy pl. iPhone, nem kapsz egy tisztességes gyors töltőt a telóhoz alapból, meg tokot stb. és mégis kétszer annyiba kerül...

OFF: azt azért megnézném, hogy a kis kínai lehallgató tiszt próbálja a káromkodásokkal teletűzdelt magyar beszélgetésemet lefordítani google fordítóval :DD :DD :DD
Mi magyarok olyanok vagyunk mint a Navajo indiánok az Amcsiknak a 2. VH-ban. Kódólásra jó a nyelvünk, mert a világon senki sem beszéli rajtunk kívül, meg nem is hasonlít semmilyen más nyelvre sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.