Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crafter32


Crafter32
őstag

Nagyon tetszenek a Sharpok.

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Mutatós a hölgy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) total90


total90
veterán

Sharpos tetkók azért nagyon ütnek :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) totgab02


totgab02
junior tag

Meg gondolom arban is elternek egymástól erre is erdemes lett. Volna kiterni hogy tudjuk korrekt vagy szuper telefonrol beszelunk

(#5) Mr.Silkó válasza total90 (#3) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valóban igényesek! :K

;]

(#6) Szabcsizz válasza Wesder (#2) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Hát mutatósabb mint a készülék. :D

(#7) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Sehogy se tudtam az első hozzászólást megejteni, hibát jelzett. Nyilván látta, hogy troll vagyok ;]

Szóval annyit szerettem vlna, hogy az előző típus is alaposan túlárazott készülék volt, mely ráadásul off Európa. B20 lte?
Aki esetleg sikoltozni kezd a Sharp márkanévtől és vállalja a garanciamentességet, a vámot és ÁFA-t, mellyel az eredetileg is 100k forint feletti összeg lazán 130-150-re csúszhat, mindezt ezért a telefonért, hát, csak folyvást kérem.
Többieknek viszont: oszoljunk, nincs itt semmi látnivaló :N

ui.: lányokon a sharp billog több, mint kínos. Megkérdezhettek volna valakit a snuff movie osztályon túlról is...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8) T. I.


T. I.
senior tag

Igaz,ami igaz, ha nem lett volna az adott, finom idomokkal rendelkező hostess páros, erre a cikkre rá sem kattintottam volna. (a sharp az is egy mobil? Hehe...)

Viszont, a promóció dicséretes (ámen, a férfiak nevében), és elgondolkodva ezen, én mondjuk simán el tudnám képzelni, ha mondjuk Katinka helyett Alicewake Brigitta markolászna egy-egy csúcskészüléket a plakátokon. Neki tényleg elhinném, hogy megéri megvenni a reklámozott darabot, és a vizualitás is rendben lenne ;-)

(#9) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

ezek a japán csajok pont olyan egyformák, mint a mai divat telefonok..(mindegyiken ott a notch) :C

(#10) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Sic transit gloria mundi... A Sharp volt az első a valóban 3 oldalon kávanélküli Aquosszal, és most ők is beállnak a notch-sorba. :W

(#11) Wesder válasza Sebhelyes (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Az Apple-t követni kell, nincs mese.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) #13898752


#13898752
törölt tag

Wow, azok a tetkók 😅egyébként szépek a hölgyek :B

(#13) adlersson


adlersson
aktív tag

Érdekes ez a Sharp-féle noccs, mert mikor nyomogattam egy szolgáltatónál kiállított példányt, a „notch” az éppen beállított háttérképpel szoftveresen „el lett tüntetve”, illetve szinte valamennyi gyári háttérkép tartalmaz egy olyan fekete sávot, mely észrevétlenné teszi a szenzorszigetet. A gyári alkalmazásokat átfutva a legtöbb szintén oly’ módon lett kialakítva, hogy a „notch” feketesége beleolvad az app színvilágába, így nem vagyok benne biztos, hogy a szenzorsziget tulajdonképpen valóban fontos eleme-e a külsőnek, ha alapértelmezésként minden ennyire próbálja takarni.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#14) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Bármelyik leányzó, de inkább mindkettő, mint a telók. :D

(#15) jUUh


jUUh
addikt

Azokat a szép hölgyeket ilyen sharpos matricákkal elrontani :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#16) Massmurderer válasza RetepNyaraB (#7) üzenetére


Massmurderer
őstag

ájfon x meg gondolom olcsó neked 300k árba,meg meg is éri mi?

(#17) Graphics válasza RetepNyaraB (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mobilnézetben nem tudsz első hozzászólást írni, válts teljes módra, és úgy.

Persze ha trollkodsz, akkor hagyd ki a fent említett lépést, és úgy nem tudsz hozzászólni elsőként. ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Graphics válasza Sebhelyes (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel a Sharp anyacége gyártja az iPhone-t, így nem volt nehéz a notch-ot átültetni ide.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Matada2.3 válasza total90 (#3) üzenetére


Matada2.3
veterán

Tetkós rágók ;] Még a műanyag tapasztó is rajtuk maradt..

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.