Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Teljesen korrektnek tűnnek, remélem végre a magyar piacra is jönnek , kellemes áron!

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) T_Stark


T_Stark
őstag

Az S6000 tetszik, a másik kettő szerintem már túl kicsi. Nekem legalábbis kevés a 7" egy tabletnél.

(#3) kakuk.tamas válasza Graphics (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Rendre olyan 600,450,280 $-ért (szerintem) reális lenne... Persze bruttóba! :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) erdoke


erdoke
titán

Mint egy falat kenyér, úgy hiányoztak ezek a meglévő 379 androidos tablet modell mellé... :F
Csak bennem keletkezik egy legyintős "aha" érzés, amikor ezeket olvasom naponta hatszor?

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#5) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Az A1000 a 3. negyedévben 60 ezer forint körüli árral? Ez már most sem lenne jó vétel ennyiért, persze a Lenovo azért magasabb szint mint egy Myaudio vagy Prestigio de akkor is.

(#6) saelin válasza erdoke (#4) üzenetére


saelin
veterán

Legalább van választék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) Akula


Akula
őstag

szépek.
de ha a nexus 7-ben 1280x800 felbontás van 7"-on, akkor ez miért 1024?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#8) kromatika


kromatika
veterán

tetszenek nekem is.reméljük jó áron érkeznek majd.

(#9) csaszi72 válasza T_Stark (#2) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Amíg csak a magam szórakoztatására kell, addig elég a 7 coll, de most, hogy már néha egy-egy főnek prezentálnom is kell, kezd kicsi lenni.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#10) Zodicus


Zodicus
senior tag

És 3G is került bele :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.