Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

Ezen a késleltető állásponton se ártana változtatnia a Nokiának: ha bejelent vmit, akkor az legyen elérhető még mondjuk az adott hónapban... (ez most független attól h az adott készülék mennyire jó vagy rossz...)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) Lirion


Lirion
addikt

Kicsit sok pénz ez érte, de ha októberben megjelenik, akkor még jó eséllyel idén kikerülhet a többi telefonra is a Belle. :)

(#3) David75


David75
őstag

Nevetséges ezért a tudásért és hardverért ennyi pénzt elkérni...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sok ez a 65k.... Nagyon sok.... Már-már pofátlanul sok...

All→M8

(#5) papamaci791


papamaci791
tag

Én is sokallom az árat. Persze, ha abból indulunk ki, hogy a kezdésnek mindig túl árazott, még akár normális szintre is beállhat?! :F

Online Shopban előrendelhetőek.
500-as 61.990 Ft, 700-as 96.990 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#6) Alwares


Alwares
aktív tag

Heh milyen jól nézki ez a 700-as! Az ára kicsit sok, meg hát Symbian, de attól még tetszetős.

(#7) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Ha tudnátok az alkatrészek árait, akkor nem ezen a véleményen lennétek...Az egy dolog, hogy tényleg túlzás, de sajna nem tudnak (vagy nem akarnak) olcsóbb beszállítókkal dolgoztatni.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8) David75 válasza hülyegyerek (#7) üzenetére


David75
őstag

Ez nem a mi problémánk, én megnézem az árat és nem érdekel semmi de és ezzel mindenki így van...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#9) Barthezz2 válasza David75 (#3) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A symbian tudásával semmi gond sincsen. A hardver meg végre nem a szokásos nokiás, így szerintem ha nálunk is ennyiért nyitna, egyáltalán nem vészes ár értük.

Everybody lies.

(#10) Schmidi


Schmidi
tag

Szerintem kicsit unalmas a design. Olyan semmilyen. Ettől függetlenül, biztos jó telefon, csak szerintem is drága.

(#11) HoaryFox válasza David75 (#8) üzenetére


HoaryFox
őstag

Milyen ez az EDOF érzékelős kamera? :O erről még nem hallottam... :)

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#12) callmeakos válasza HoaryFox (#11) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Fixfókusznál jobb, Autófókusznál rosszabb. Valahol a kettő közt van...

All→M8

(#13) gzbotii


gzbotii
veterán

ahoz kepest, h anno 50.000 igertek az arat kicsit fole lottek. akkor azt mondtam, h enyiert, simman vennek symbiant es nokiat..DE most :W

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14) Benőke


Benőke
őstag

Kicsit zúzós az ára. A félredesignolt felület mellé amellett, hogy ez csak symbian. Felét se szívesen költeném egy ilyen konstellációra.

(#15) hülyegyerek válasza David75 (#8) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Jogos, csak kicsit elképedtem, mikor megnéztük a 700 alkatrészlistáját árakkal...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#16) Pete55555


Pete55555
addikt

"középmezőny alsóbb bugyraiba" Ezen nevettem egy jót :))
Amúgy ennyi pénzért már inkább WP7 vagy Bada-t vennék, ha nem akar az ember fia androidot, de pl ottvan az Xperia Neo is ugyanennyiért, ami szvsz nem egy kategória ezzel.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#17) papamaci791 válasza gzbotii (#13) üzenetére


papamaci791
tag

Én arra tippelek, hogy le fog csúszni kb. ennyire az ára, főleg a szolgáltatóknál.
A tesztekre lennék már nagyon kíváncsi, főleg sebesség, üzemidő érdekelne.
Ittegy videó, ezzel a sebességgel szerintem már vállalható lenne a készülék.

(#18) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nos nem erről volt szó, legalabis ami a kezdőárat illeti... Ennyiért van jobb ajánlat is a piacon bőven.

Nem akarok fanboykodni, meg más oprendszert bekeverni, de például a Nexus S 70-ért sokkal jobban tetszett. Ezért is vettem szombaton olyat. Nyilván akinek Symbian kell, vagy csak simán droid nem az nem olyat vesz. Bocs az offért...

(#19) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Szerintetek még hány évre elegendő mennyiségű nHD felbontású panel van nekik raktáron? Ez a telefon design és hardware terén is egy "egyhelyben toporgás", amolyan adjunk már ki pár telefon a WP7-es Nokiák debütálása előtt.
1 gHz-es proci az egyedüli előrelépés, amire semmi szükség nincs a symbian alatt.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#20) Pete55555 válasza Valentino K. (#19) üzenetére


Pete55555
addikt

Szerintem van még párszázezer raklapnyi kijelzőjük :DD

...Szeretem leracsniztatni...

(#21) gzbotii válasza papamaci791 (#17) üzenetére


gzbotii
veterán

szerintem is, 50k aron es elolapokal meg minden, en meg bevallalnam, mivel meg ugyse volt s^3 nokiam sem, es tetszik az uj OS designeja

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22) tjb007


tjb007
nagyúr

Az aktualitásoknál maradva már nálunk is rendelhető.
Ez ugyebár hivatalos forgalmazói ár, szóval sufniéknál ennél jóval kevesebb lesz (legalábbis gondolom), plusz elég szépen szokott esni az áruk megjelenés után pár héttel.

(#23) leviske


leviske
veterán

Csak számomra kelt olcsó bóvli érzetet az 500/600/700 kinézete? Anno az Xszériával indultak neki ennek az útnak, de azt hittem, a X7 egy jel arra, hogy ezt elvetették.

Az N8/E7/N950 és az N9 is pofás külsőt kapott, nem értem, hogy miért nem lehet azt továbbgondolni.

(#24) =Mentor= válasza Valentino K. (#19) üzenetére


=Mentor=
őstag

Szerinted hol nem elég egy 3.2 colos kijelzőre a 640x360-as felbontás? De még a 3.5 colosra is elmegy. Érdekes, hogy a Galaxy Ace esetében senkit nem zavar a 320x480-as felbontás ami igen gyenge 165ppi-s pixelsűrűséget jelent a Nokia 500, 600, 700 229 ppi-vel szemben!

A dizájn bírálat több mint nevetséges, a HTC és Samsungokat elnézve ezek a Nokiák messzemenően egyedibbek.

A Nokia nagyon helyesen nem megy bele a kijelzőméret, felbontás és vas esztelen növelésébe, mert egyrészt felesleges, másrészt a Symbian jóval optimalizáltabb az Androidnál. De üzemidő szempontjából se lesz mindegy a dolog.

:U

[ Szerkesztve ]

(#25) rep3at


rep3at
őstag

ilyen áron ilyen konkurenciával? Nem fog ez így menni..

Forward thinking. كرر

(#26) Tyren válasza rep3at (#25) üzenetére


Tyren
aktív tag

Azért a Nokia az Nokia marad. Ha a magasabb ár mellé hozza a jellemzően magasabb összeszerelési minőséget is, akkor szerintem nem lesz gond. Amúgy anno a Galaxy Gio is ennyiért nyitott kb ezzel a tudással.
Az már jóval nagyobb baj, hogy az majd egy éve volt...
Minden esetre jobb később mint soha.

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#28) rep3at válasza Tyren (#26) üzenetére


rep3at
őstag

Hat az akkor volt, ma mar egy kicsit soknak hat, foleg egy Symbianos teloert.

Forward thinking. كرر

(#29) Káosz Kölyök


Káosz Kölyök
csendes tag

Én csipázom a Nokiat nekem tetszenek :) Androiddal megjártam kösz azt egy ideig nem. Ha lenne rajtuk gombsor már venném is (persze ha lehetne kapni :D meg épp olcsón adnák az előfizetésemhez :D ).

[ Szerkesztve ]

(#30) AMD Power válasza Káosz Kölyök (#29) üzenetére


AMD Power
titán

Ezekben az új Nokiákban én is látok fantáziát. Jó lenne ha talpra állnának.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31) zsolty28 válasza papamaci791 (#5) üzenetére


zsolty28
tag

Én Nokia 500-ast, 2 év Nokia garisan, láttam egy Online Shopban 55.900 Ft-ért Áfásan. :)

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.