Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77) kelly416 válasza csabyka666 (#74) üzenetére


kelly416
veterán

Kollégám meséli, elmentek Sirokra többen is innen melóhelyről (Szentes). Aki mesélte, egy 125-ös endúróval, a többiek 800-1100 sport és túra-sport, de egy tempóval haladtak, senki senkit nem hagyott ott sehol. Mielőtt célba értek, gyorsan beporoltak egy kútra tele tölteni a vasakat, a mesélő meg mondja, levette a tanksapkát, bele kukkantott, és a többiek kérdő tekintetére csak ennyit felelt, "Én még ezzel haza megyek." És nem hinném, hogy annyival nagyobb lenne a tankja. Egy 600-as ennyivel takarékosabb lenne? ;]

Den Hadnagy:
A h.sz eleje nekem szól, de sem a cikk sem az érdem nem az enyém. :D (Most másodjára elolvasva nem annyira félre érthető, mint először, már én is értem, mire gondoltál. Mindegy, így hagyom.) Ettől függetlenül tervben van jövőre egy Transzfogaras, de hirtelen 1-ről 4-re emelkedett a családom létszáma (plusz kutya), úgyhogy én bebuktam a motorozást egy darabig, ha nem akarom otthon hagyni a Többieket. Rövid túrák, találkozók OK, de Erdély nem olyan, ami bárkinek is a könyökén jönne ki, ezt nem szívesen venném el a család szeme elől.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.