Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Eddig nem hallottam errol a game-rol de a trailer nagyon brutal... :R

(#2) eddie17


eddie17
addikt

Tényleg epikus meg minden, de nem érzem grafikában azt a hatalmas áttörést, amit említettek. Persze szépnek szép. De nem kiemelkedően. SZERINTEM.

(#3) -kdM-


-kdM-
senior tag

az ogre "lovaglos" resz nagyon emlekeztet a sw force unleashed-ben lathato rancor "lovaglos" reszre

a grafikaba meg nem tudok belekotni

(#4) bwoay válasza eddie17 (#2) üzenetére


bwoay
nagyúr

ha PS2-re jelenne meg, vagy PS3-ra de PS2 grafikával,
akkor is büszkén vállalnám, hogy ez a játék önmagában elég ahhoz,
hogy nekem PS3-am legyen. Sőt, egész konkrétan a második rész végén
dőlt el, hogy be kell szereznem egy gépet.
Egyetlen egy dologtól fosok: könnyű lesz a játék, mint a PSP epizód.
Könyörgöm, ne legyen könnyű!

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#5) eddie17 válasza bwoay (#4) üzenetére


eddie17
addikt

Én is játszottam a GoW2-vel. Hihetetlen szép volt számomra. Ez is szép játék, csak sokan írták, hogy na a GoW3 majd szétkűdi' a ps3-at. Ahhoz képest annyira nem. De tényleg ha minden jól megy, egy bitang jó játék lesz.

(#6) sakeee82


sakeee82
aktív tag

Sztem pont úgy néz ki a Gow3, ahogy egy bestsellernek kell. Már az első 2 része is gyönyörű volt, ahhoz képest pedig valóban nem olyan átütő a grafika. De ez az első két részt minősíti, amik még ma is megállják a helyüket.

A psp-s rész azért nem olyan könnyű Bwoay:) Legalábbis közepes és nehéz fokozaton!

(#7) Kevinmaster


Kevinmaster
tag

Ez a trailer feltételezem, hogy a játék motorja volt, nem? Mert akkor azért elég szép... :K

(#8) littlelion21


littlelion21
addikt

Wow. Ez büntet.

(#9) bwoay válasza sakeee82 (#6) üzenetére


bwoay
nagyúr

Az én PS2 részekhez szokott kezemnek csak könnyű ujjgyakorlat volt
a Chains of Olympus, de lehet, hogy ti halandók vért izzadtatok vele ;]
Egyébként nekem a könnyű és rövid játékmeneten túl nagyon hiányzott a korábbi részekre jellezmő változatosság, ahogy az ügyességi meg az enyhe puzzle részek váltották egymást.
Nem tudom, hogy nyomtad-e az első két részt, de sokan kettétörték a kontrollerüket
egy-egy keményebb pályaszakasz hatására.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#10) sakeee82 válasza bwoay (#9) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Nyomtam mindkét részt, a 2-t egyenesen kivágtam volna az ablakom annyira felhúzta az agyamat, de ennek ellenére isten császár volt!
A psp-st alapban mediumon kezdtem és volt egy két rész amikor nem kicsit berágtam:D
De sztem a psp-s még így is a legjobb játék a gépre, sőt grafikailag még wii-n is jó lenne sztem:)

(#11) Breki's válasza sakeee82 (#10) üzenetére


Breki's
tag

Azért sztem psp-n vannak még jó játékok és a GOW messze max, a grafikában lehetne a legjobb sztem rá. Amúgy egy rövid, lineáris HackNSlash csak. Nem túl szavatos. Ráadásul ez a mindenkit 2 vállra fektetünk feeling engem a Bud Spencer filmekre emlékeztet. Jópofa, de már kicsit túlzás. Jó tom, mitológia meg minden, de azért lehetne kicsit reálisabb gyerek ez a Kratos. A POP Two Thronest ezért is jobbnak tartom, mert annak is nagyon jó a harcrendszere, de emellett reálisabb maradt, meg változatosabb is.

Breki's

(#12) sakeee82 válasza Breki's (#11) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Lehet igazad van, de én nem azért vettem a psp-t hogy psp-s gammel játszak, hanem hogy jó kis psx-es játékokkal szórakozzak:) Emiatt nem sok psp-s gamet láttam még, szóval valószínűleg ezért ragadt meg ennyire a Gow bennem.
Sztem a realiítás nem állna jól a gamnek, ez a darálós-darabolós játékok mintapéldája és abban a legjobb véleményem szerint.
A Pop egy kicsit más kategória, de az is egy jó játék.

[ Szerkesztve ]

(#13) Versus82


Versus82
aktív tag

Ez a nagy betűs JÁTÉK. A valaha készült legjobb játék konzolra. Mind a 3 rész.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.