Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) enginev3.0 válasza Sanchez638 (#50) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha nagyon kezd betelni a lemez, akkor sajnos előfordulhat hogy szép lassan kicsit lassul majd vagy újra "megtelt" lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#52) Sanchez638 válasza enginev3.0 (#51) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nem megtelt, hanem sok apró szart tölt le, gondolom a program nincs optimizálva... 100%-on pörög a lemez.

Remélem így egyhúzamba fogja felírni az adatokat és nem játszadozik 1-2KB-al.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#53) enginev3.0 válasza Sanchez638 (#52) üzenetére


enginev3.0
félisten

Be lehet még kapcsolni a szekvenciális letöltést

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#54) Sanchez638 válasza enginev3.0 (#53) üzenetére


Sanchez638
addikt

De nálam a majdnem 1000db torrent is bele szól.. 3-10 letöltés egyszerre. 4TB Red éphogy bírja. De szerintem még a 10k lemez is megröccen.

Ha ekkor kitalálták volna, hogy két külön mappába lehessen letölteni és feltölteni.. Sajnos csak label-ek szerint lehet külön szedni..

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#55) TESCO-Zsömle válasza lezso6 (#3) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ősöreg poszt, de nálam qBit is pont ugyanezt csinálja. Annyi különbséggel, hogy ott simán megeszik 5-6GB-ot is a RAM-ból.

Nekem az nem fér a fejembe, hogy egy másoláskor 60MB/s fölött írni képes meghajtónál hogy lehet egyáltalán gond ez az egész?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#56) Lewontius


Lewontius
csendes tag

Bár már 7 évvel ezelőtti leírás, de hibátlan és nagyon köszönöm, hosszú idő óta tartó szenvedésemen segített!

A 8192 nekem is bevált beállításban minden vinyóra, de aletöltési sebességet korlátoznom kellett 25 MB/s-ra, plusz uTorrent beállításokban a maxinális 1800 MB helyett csak 1600-at tudok úgy beállítani, hogy ne akadozzon az uTorrent és zuhanjon le a letöltési sebesség gyors felfutás után.

De már ez is csodálatos eredmény, és egy HTPC-ről beszélünk, amire 3db 2 TB-os vinyó van csatlakoztatva és egy SSD, amin a rendszer van, ezekből pedig csak az SSD van SATA-n, a többi USB3-on.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.