Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) #89309696 válasza enginev3.0 (#23) üzenetére


#89309696
törölt tag

Csak idő kell hozzá, anno nekem is nagygépeim voltak, mikor még egy Q9550, HD6870CF, egy ADFD Raid0 Raptor komolynak számított. Aztán meguntam a játékokat, évekig megmaradt a konfig, sőt még fejlesztettem is tovább hátha még kell alapon (sose kellett), lépkedtem jobbra-balra, X6 PhenomII, Nehalem i7 triple channel kittel, HD6970, HD7870, vízhűtés és tuning aztán semmivel nem játszottam, párszor recskáztunk pontszámokra haverokkal, a gép elavult aztán pitiáner összegekért elvitték, amit nem azt kidobtam.
Akkor vettem először egy E8400-as netezős gépet, majd azt váltotta a mostani Ivy Pentiumos IGP-s, annyi hogy időközben belepréseltem egy matx házba a nagyból, minél kevesebb helyet foglaljon az asztalon.

Rossz visszaszámolni, hogy mennyit buktam azokon a fals fejlesztéseken, játszani nem játszottam, tudásnak, tapasztalatnak sokat nem ér, mert elavul a tudás is a mai gépek nem ilyenek, emléknek és élménynek meg kicsit drága...

Akarnék lépni egy Ryzen APU-ra amúgy, le kéne cserélni a netezős TN monitort is, de nem szívesen költök ilyenre, jelen gazdasági helyzetben főleg. Meg amúgy is semmivel se lenne másabb azon böngészni, mint ezen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.