Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Azért a legtöbb Emporiát egymás mellé lehetne tenni egy találjon 3 különbséget a két kép közöttbe. De ezzel együtt időseknek természetesen a legjobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#2) amanoba


amanoba
őstag

végre az ára is közelíti a célcsoportnak megfelelőt.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) bandi20 válasza szentkuti11 (#1) üzenetére


bandi20
aktív tag

Főleg djuice csomaggal 26 év alatt kedvező feltételekkel :D

bandi

(#4) daninet


daninet
veterán

ez a telefon vótmá' más néven :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#5) JR.CSé válasza daninet (#4) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Igen volt.Csak ez méretre kisebb és ocóbb:R Maga a teló nekem tetszik amire szánták arra tökéletes.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#6) transmission


transmission
tag

nem értem hogy minek adnak ki kb 3 ugyanolyan telefont..

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#7) nightshadow


nightshadow
veterán

"Mobiltelefont gyártani az esetek túlnyomó többségében elég jól kifizetődő dolog. Ha valaki kifejezetten egy területre fókuszál, az se feltétlen rossz, csak elsőként kell megtalálni azt a piaci rést, amit a többiek még nem fedeztek fel."

Én utcán még nem nagyon láttam idős embert, akinek kifejezetten nagyi mobilja lett volna, de biztos van, aki veszi, mert megéri gyártani. Amit nem értek, hogy a környezetemben a többség egy középkategóriás, hagyományos, nem érintőképernyős, jó anyagminőségű (jobb műanyag vagy fém), viszonylag sokat tudó mobilt keres, mint amilyen volt a Nokia 6-os sorozat anno, amikor még négy számjegyűek voltak. Érdekes, hogy erre a területre egyik gyártó se fókuszál, pedig szerintem ez a réteg még szűknek se lenne mondható, s itt is lenne mit keresni a gyártóknak szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#8) misx válasza nightshadow (#7) üzenetére


misx
senior tag

Úgy van, én is bajban vagyok, mert bár még jól szolgál a mostani teló, de lehet ha sokáig várok vele, nem kapok olyan hagyományos kialakítású készüléket, ami a telefonáláson/SMS-ezésen kívül többet tud, pl. használható kamerája van. Jelen esetben a kihaló félben lévő - és most méregdrágásított - Elm és a Nokia X2 azok, amiben talán értelmes a kamera (már ami a fényképezési részt illeti). Esetleg a C5-5MP, de az meg már okostelefon, csak klasszikus kivitelben. Szigorúan 40k alatt persze. Tehát a gyártó felfogás most ott áll, hogy két csoport van:
1. aki csak telefonál (kártyás v. előfizetés)
2. aki fényképez, netezik, mp3-azik, facebook-ozik (csak előfizetés, kártyásban a net miatt értelme nincs)

(#9) Plissken válasza nightshadow (#7) üzenetére


Plissken
tag

Fú, nagyon szívemből szóltál! Szerintem is létjogosult ez a szegmens, mostanában sajnos viszont vadászni kell, annyira exkluzívak ezek a telefonok. Régebben a 6500-s Nokiák voltak ilyenek, most a Samsung S5610-est nézegetem, mint következő áldozat. Nem kell semmi csicsa, csak jó anyaghasználat és professzionálisan szolgálja ki az alapcélját - lehessen vele telefonálni.

(#10) nightshadow


nightshadow
veterán

Na itt is látom, hogy nem vagyok egyedül az igényemmel, ezért is érthetetlen számomra, hogy az a Nokia, aki jelenleg folyamatosan veszít a pozíciójából, ezt a hagyományos, középkategória szegmenst miért hagyja ki. Főleg annak ismeretében, hogy régebben hagyományosan ebben a szegmensben volt szerintem a legjobb.

(#11) Apika


Apika
Közösségépítő

Jó, hogy vannak ezek a telefonok. A múltkor az egyik kolléganőm anyukájának a részére ajánlottam...

[ Szerkesztve ]

(#12) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jó kis cucc ez.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#13) -Ptr- válasza nightshadow (#7) üzenetére


-Ptr-
csendes tag

Öregapámnak ilyet vettem tavaly, vagyis a sima Talk-ot, de még azzal is nehezen boldogul. Igaz ez nem a telefon hibája :D A második résszel teljesen egyetértek. Nekem tetszenek a "simogatós" telefonok, de a környezetemben rengeteg ember nincs megbarátkozva vele, és szolgáltatóknál az E52 kivételével gyakorlatilag semmi használható telefon nincs.

(#14) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Szerintem tökéletesen használható, amire kitalálták!
Fehér háttérfénnyel sokkal jobban olvasható minden, a billentyűzet alá rejtett állapotjelző, ledek hasznos dolgok, mivel elég csak rápillantani a telefonra hogy volt e valami esemény.
Igazából szerintem egy ilyen töltőbölcső sokkal jobb lett volna, mivel az idősek többnyire otthon vannak, és akkor abban lehetne tárolni a telefont, mint mondjuk egy vezetéknélküli vezetékes telefont :)
Konkrétan ilyesmire gondolok

csak nálam nem jelenik meg a videó, vagy más se látja?

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#15) mepet válasza amanoba (#2) üzenetére


mepet
addikt

"végre az ára is közelíti a célcsoportnak megfelelőt."

Kezdi. Azért szerintem ezért a tudásért a 10ezer Ft lenne a korrekt. Főleg azt szem előtt tartva, hogy a hasonló tudású (csak nem ilyen nagy gombos és nagy betűs) Nokiákat és Samsungokat néha el lehet kapni a tescokban és hasonló boltokban 3-5ezerért.

(#16) pszili8 válasza mepet (#15) üzenetére


pszili8
aktív tag

Szerintem is 10 körül lenne reális.Szerintem ennyiért az aggódó család vesz telefont a nagyinak,maguktól tuti nem,még 10-ért sem,persze tudok ellenpéldát is.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#17) gybazsi válasza ssppiikkee (#14) üzenetére


gybazsi
senior tag

Nálam sincs videó.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#18) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

A célcsoportnak szerintem megfelel, pláne ilyen áron!

Mentalita'

(#19) peter9228


peter9228
aktív tag

"A cikk elkészítésében a T-Mobile mobilinternet volt segítségünkre." :C

(#20) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagymamámnak van Emporiája. Tényleg könnyen kezelhető, jól olvasható a kijelzője, a hangszórója meg iszonyatosan hangos, szóval a célcsoportnak szerintem nagyon is megfelelő.

(#21) juuzer


juuzer
addikt

Szerintetek ezek a teoefonok kb hány éves kortól adhatók a szülõknek? Mert pl anyukám lassan 57 éves lesz, jelenleg egy sony ericsson z300i-t nyúz. De csak az alapfunkciókat használja. Gondolkoztam, hogy születésnapjára veszek neki egy ilyen vagy egy hasonló emporiat. Minõségben kb mennyivel jobb ez a márka mint pl a májfon?

Vamos a la playa.

(#22) ^Clown válasza juuzer (#21) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szerintem nagyon megsértődne édesanyád :) Én édesapám idén lesz benne a 60.-ban, de egy ZTE Skate-et kapott, megtanulta használni :)

(#23) juuzer


juuzer
addikt

Igaz, bár édesanyám tényleg csak telefonál rajta. Mondjuk mondtam neki, hogy egyszer kap egy érintõs telefont és akkor odaadtam neki a megboldogult samsung corbymat és mondta, hogy érintõs telefont inkább ne :) nekem speciel bldem van de engem is kiborít . Anyukámat nem akarom kitenni ennek :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#24) ^Clown válasza juuzer (#23) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Akkor szerintem egy szép, nőiesebb de egyszerű Nokia a megoldás.

(#25) szentkuti11 válasza juuzer (#23) üzenetére


szentkuti11
addikt

Vagy a nagyon kockák iPhone 3G-t is szoktak :)

(#26) juuzer válasza szentkuti11 (#25) üzenetére


juuzer
addikt

annyi pénzem nincs :)

Vamos a la playa.

(#27) sz.gabor11


sz.gabor11
tag

:DDD

(#28) tevike


tevike
senior tag

Pont ezt a telefont néztem vodinál,esküszöm fain telefon,nem látható ilyen mindenkinél.Egyediségből 5s :DD

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#29) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

Vettem egy ilyet 82 éves nagypapámnak, és már a második napon nem vmi jó a véleményem róla: működik flottul minden, de ahogy megnyomod a főképernyőn az OK gombot, 'lefagy' és pár perc múlva kéri a PIN-t... gyári visszaállítás segít, de ki tudja meddig...

[ Szerkesztve ]

(#30) balintkalman


balintkalman
csendes tag

Hello mindenki!!
Nem tudja valaki hogy honnan tudnék ilyet vagy hasonló emporiákat venni mer nagypapámnak kéne(67 éves)!

Sony Xperia SP 4.3

(#31) meroly válasza balintkalman (#30) üzenetére


meroly
veterán

Evolveo-nak van hasonló: http://www.evolveo.eu/hu/easyphone

Impossible is nothing

(#32) Kofa


Kofa
csendes tag

Nekünk nem vált be. Az oldalán található, jó ötletnek tűnő dedikált gombok a gyakorlatban (női) táskában maguktól átállnak. Feloldódik a billentyűzár, a sosem használt ébresztőóra (default) éjfélkor riadót fúj... A hívások is szakadoztak.

Azt viszont el kell ismerni, hogy a készülék rettentő hangos, tehát a csörgése biztosan nem marad észrevétlen.

(#33) Meryem


Meryem
újonc

Ma regisztráltam, de egy éve keresek ehhez a telóhoz töltőt, Anyukámnak. 8-10 ezerért találtam csak...2 éve ennyiért vettük a készüléket Tud valaki, valahol olcsóbb töltőt? Köszi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.