Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Kár érte. Kiváló ügynök volt.

(#2) Swinegod


Swinegod
őstag

Lassan annyi lesz az SE, mint az 5S volt, szóval teljesen érthető

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#3) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

5S? 2017-ben? Ki a tököm vesz még olyat már elnézést. Főleg közel 100 ezerért. Egy 20-30 ezres androidos jobb nála ma már. Ja értem, akiknek csak a logo kell az mindegy hogy milyen a teló

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#4) Swinegod válasza H.Istvan25 (#3) üzenetére


Swinegod
őstag

Én speciel inkább vennék 5S-t mint mondjuk 2017-es Galaxy J5-öt

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Jo sokaig huzta. :)

(#6) H.Istvan25 válasza Swinegod (#4) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Én nem. De pl egy Honor 6X olcsóbb és jobb. Honor 8 se sokkal drágább ami aztán tényleg ég és föld az i5-höz képest. De egy Huawei P8 lite vagy Y6 2017 is jobb

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#7) speedy87 válasza H.Istvan25 (#6) üzenetére


speedy87
csendes tag

Akinek a márka számít, de nincs pénze rendes iPhone-ra, meg nem tudja, hogy egy 4 éves teló, vesz még 5S-t.

(#8) H.Istvan25 válasza speedy87 (#7) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Így van, ezt mondom én is

Huawei Mate 9

(#9) jorgoszka válasza H.Istvan25 (#3) üzenetére


jorgoszka
tag

Jó nagy csacskaságot írtál. 20-30 ezres androidos telefont csak az ellenségeimnek ajánlanék, míg az 5S kora ellenére még most is egész jól használható készülék. :W

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#10) doooo válasza Swinegod (#4) üzenetére


doooo
veterán

Én ezzel nem dicsekednék.

Szerk.: Az A5-tel kevertem össze hirtelen... De így se sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#11) #40359168 válasza H.Istvan25 (#3) üzenetére


#40359168
törölt tag

Hát persze, mesélj még! :DDD

(#12) H.Istvan25 válasza jorgoszka (#9) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Újabb rendszerrel már nem olyan gyors. Androidbol pedig lehet már olcsón jót kapni. I5S áron meg csak jobbat kapni

Huawei Mate 9

(#13) Juhaszatti válasza Swinegod (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A 20-30000-es telefon ugyan erős túlzás, de a J5 2017-el szemben már nem jobb választás az 5S. Ha csak nem akar valaki mindenképp iOS-es telefont.

(#14) H.Istvan25 válasza Juhaszatti (#13) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Egy Xiaomi Redmi 4A hozza ezt a szintet ami 30-40 ezer közt van

Huawei Mate 9

(#15) seniman


seniman
addikt

Már épp ideje volt.Ilyen muzeális darabot is csak nálunk tartanak kínálatban ennyi ideig.Gondolom ami a fejlett országokban raktáron ragadt,azt mindet ide hozták.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#16) Swinegod válasza H.Istvan25 (#14) üzenetére


Swinegod
őstag

Azért nem, se hardverben (more or less), se kamerában, se anyaghasználatban + az sokkal nagyobb. Normális előfizu mellé 65k-ért megkaptad az 5S-t annyiért egész jó. Nyilván nem Xiaomi árképzés, de az Apple sose volt az

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#17) aujjobba válasza H.Istvan25 (#3) üzenetére


aujjobba
addikt

Kozel 100ert nyilvan nem jo valasztas, de egy 20-30ezres droiddal ossze se lehet hasonlitani.
A sajat SE-m mellett van egy ceges 5s iOS11 beta rendszerrel, es egyaltalan nem rossz hasznalni, mai kozepkategoriaban boven megallja a helyét.

(#18) H.Istvan25 válasza Swinegod (#16) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Hardverber sehol sincs az i5. Az egy 2013-as modell. Ráadásul 2013-ban is messze volt a csúcstol (akkor az LG G2 és a Nexus 5 volt a csúcs)

Huawei Mate 9

(#19) aujjobba válasza H.Istvan25 (#18) üzenetére


aujjobba
addikt

Messze volt a csucstol? Olvastad a tesztjet?
[link]

A g2-t emlegeted, annak pont a duplajat hozta a teljesitmeny teszten.
Nexus 5 meg pont ugyanaz a hardver mint a g2.

[ Szerkesztve ]

(#20) #40359168 válasza H.Istvan25 (#18) üzenetére


#40359168
törölt tag

Hardverben az aktuális iPhone mindig is csúcson volt, persze ha a processzormagok számára gerjed valaki, az életben nem fogja ezt belátni. Egy 5s a mai napig a rendesen összerakott, jól használható készülékek ligájában játszik.

(#21) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Mint volt i5 tulaj mondom, két baja van. Az egyik a gyenge (kicsi) akku, a másik a gps, navigációnál rendesen felforrósodik és percenként csökken az akkuszázalék.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#22) H.Istvan25 válasza aujjobba (#19) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Egy tesztprogram volt lefuttatva az nem reprezentativ. Annyit mondok hogy vegyél kézbe ma egy i5S-t és egy Nexus t-öt és döntsd el melyiket jobb használni. Hidd el, volt lehetőségem legújabb rendszerekkel is összehasonlitani

Huawei Mate 9

(#23) #04441088 válasza H.Istvan25 (#18) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ez az 5s anno teljesen mindegy milyen hardverrel volt felszerelve, de megette az akkori androidos telefonomat, ami már 8 magos volt és több, mint 2x akkora megapixelű kamerával volt ellátva, mint az 5s. Az 5s mégis gyorsabb volt és jobb képeket csinált. Emellett világ életemben android párti voltam, de most, hogy nőmnél napokig tesztelgettem a 7 pluszt tuti beruházok majd az új 8-ra.

[ Szerkesztve ]

(#24) cigam válasza H.Istvan25 (#18) üzenetére


cigam
félisten

Mutass 1 olyan Androidos telót, ami 4 év után is megkapja az aktuális hibajavításokat,és még a verzióugrásokat is leköveti. 2013-ban iOS7-el jelent meg, és a következő iOS11-es kiadás is futni fog rajt. Az általad említett G2 pl. 4.2-vel jelent meg, és megrekedt 5.0-án.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#25) #04441088 válasza cigam (#24) üzenetére


#04441088
törölt tag

Oneplus :P :DDD

(#26) cigam válasza #04441088 (#25) üzenetére


cigam
félisten

Original: Android 4.4.2 "KitKat": CyanogenMod 11S (global version)
Android 4.3 "Jelly Bean": ColorOS (Chinese version)
Current: Android 6.0.1 "Marshmallow": Cyanogen OS 13.1.2 or Android 5.1.1 "Lollipop": OxygenOS 2.1.4 (global version)
Android 5.0.2 "Lollipop": HydrogenOS (Chinese version)
Szóval a legfrissebb rendszer is 2 éves az első OnePLus-on.

Ja és ha egy teszt nem teszt, akkor István mutasson egy olyan mérvadó többszereplős tesztet, ahol szénné alázzák az 5S-t a 2013 év Androidos telefonjai.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#27) aujjobba válasza H.Istvan25 (#22) üzenetére


aujjobba
addikt

Biztosan, az o tesztjuk is ugyanazt hozza: [link]

Legujabb rendszerrel nem tudom hasonlitani, nincs nexus5-om.
Nem is tudom arra mi a legujabb, ha jol tudom hivatalosan mar nem is tamogatott.

Barhogyis legyen a mai rendszerekkel, az a kijelentes, hogy sehol sincs a hardvere az akkori droidokhoz képest egyszeruen nem igaz.
A hardvert irtad le, nem azt, hogy hogyan muzsikal rajta az ios11 a nexus5 android valahanyas verziojahoz kepest.

[ Szerkesztve ]

(#28) seniman válasza cigam (#24) üzenetére


seniman
addikt

Jó lesz az a futás cammogásnak is.Csak azért jön ki rá,hogy lásd milyen gyenge már a hardver,vegyél újat. ;)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#29) aujjobba válasza seniman (#28) üzenetére


aujjobba
addikt

Probaltad?
A beta van fent nalam es nem cammog, egesz jol hasznalhato, nem jon elo a vágy hogy falhoz vagjam.

Mindegy, csak arra akartam kilyukadni, hogy nem kellene gagyi lassu vacaknak leirni es 20ezres droidokkal hasonlitani, mert ez nem allja meg a helyet.

Az i5 es a 4s mostanara valoban kinszenvedes, de az 5s korantsem.

[ Szerkesztve ]

(#30) speedy87


speedy87
csendes tag

Az 5S 2013 legjobb telefonja volt és az Apple történetének egyik legjobb telója. Nekem is volt 5S-em és teljesen használható.

(#31) hunluigi


hunluigi
senior tag

Borzalom, hogy bármilyen cikk alatt képesek vagytok pillanatok alatt hitvitát indítani...

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#32) janeszgol válasza speedy87 (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

A harmadik legjobb volt. Az első a Note 3, a második az S4 volt. :))
Ma már az 5S elmarad kamerában(?), teljesítményben. Nem ciki, mégis 4 éves és az összes kategória társa (az említett Note 3 vagy S4) is elavult ma már. Ez nem azt jelenti, hogy nem használható, de szinte csak jobbat lehet venni náluk. Kamerában erős volt, azt kérdőjeleztem.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33) H.Istvan25 válasza janeszgol (#32) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

A Nexus 5 és a G4 jobb volt mint az S4. Snapdragon 800 vs. 600 :)

Huawei Mate 9

(#34) aujjobba válasza H.Istvan25 (#33) üzenetére


aujjobba
addikt

Akarod mondani G2, egyébként igen így van.

(#35) #40359168


#40359168
törölt tag

Még jó, hogy ilyen objektíven ki lehet jelenteni, melyik a legjobb telefon. Valaki azt is felírhatná, milyen autóval járjak.

(#36) Swinegod válasza #40359168 (#35) üzenetére


Swinegod
őstag

Csakis Lexus vagy Suzuki

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#37) joey04 válasza H.Istvan25 (#3) üzenetére


joey04
titán

hogy is volt az a te nem jársz más topikba fikázni? ja sehogy! :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) m1lan válasza H.Istvan25 (#33) üzenetére


m1lan
őstag

Az S4 hónapokkal korábban piacon volt már, mint a másik kettő, ráadásul nem sokkal később jelent meg belőle Snapdragon 800-as LTE változat is, i9506 jelzéssel.

S4: 2013 április
G2: 2013 szeptember
N5: 2013 november

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#39) #52588800 válasza H.Istvan25 (#6) üzenetére


#52588800
törölt tag

Pl. a P10 liteom GPU -ja egy kalap szar a nemrég eladott i5s -emhez képest.

(#40) no more válasza speedy87 (#30) üzenetére


no more
addikt

Az 5S 2013 legjobb telefonja volt

HTC One.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#41) #40359168 válasza no more (#40) üzenetére


#40359168
törölt tag

4 Mp...

(#42) no more válasza #40359168 (#41) üzenetére


no more
addikt

1080p 4.7" vs 720p 4". :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43) H.Istvan25 válasza joey04 (#37) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Én nem magát az iphonet fikázom, csak elmondtam hogy szerintem elég gáz hogy egy 4 éves modellt közel 100 ezerért akarnak eladni. Nem azt írtam hogy maga az iphone szar, hanem hogy az 5S-ért ez az ár nagyon sok

Huawei Mate 9

(#44) DS39 válasza H.Istvan25 (#43) üzenetére


DS39
nagyúr

Ez az összes iPhone-ra igaz.
De az S8-ra is.
Mindegyik drágább annál, mint amennyit ténylegesen ér.

[ Szerkesztve ]

(#45) aujjobba válasza H.Istvan25 (#43) üzenetére


aujjobba
addikt

Nekem úgy rémlik azt írtad hogy hardveresen alulmúlta a nexus4 és g2 telókat, és hogy újkorában se volt csúcs.

Abban igazad van, hogy 100ezerért nyilván nem volt már jó vétel, de valószínűleg nem is listaáron vette aki megvette.

(#46) noro79 válasza H.Istvan25 (#3) üzenetére


noro79
tag

Sokan mert hibátlanul fut. Még mindig megkapja a frissítéseket. Nem Android,hogy 2 évente kuka

(#47) H.Istvan25 válasza noro79 (#46) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ez engem különösebben nem érdekel, mert két évente cserélem a telefont. De ha nem jön ki akkor is mi a baj? Mai napig remekül használható még a Jelly Bean vagy a KitKat is, a Lolli vagy a Marshmallow meg pláne. Számítógépen is mennyien használnak még Win7-et vagy XP-t... Persze mondjuk egy Gingerbread ma már elég kompromisszumos de az újabb rendszerek jók még, aki nincs ráizgulva a frissítésekre azt nem is zavarja (az iphone használok jeletős részének fogalma sincs hogy melyik verzió van a telefonján, de nagyon sok androidot használó se tudja. Egyik haverom mobilján Jelly Bean fut mai napig, de leszarja mivel jól működik és nem is akar újabbat)

Huawei Mate 9

(#48) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

A világon egyféle telefon létezik. A többi Iphone. Bárhol jártam a világban, az Alma számít, a többi a "futottak még" kategória.
Mondom ezt úgy, hogy 10 éve Samsung telóm van.

(#49) seniman válasza Rodi 4.80 (#48) üzenetére


seniman
addikt

Már akinek.Aki kiharapott belőle egy darabot,annak sem jött be mert a többit meghagyta. :DDD Ezek a termékek túlnőttek azon a rendeltetési körön,amire tervezték őket,státusz szimbólumok már inkább.100ropit semmilyen telefonért nem adnék,négy éves vacakért főleg nem. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#50) #40359168 válasza no more (#42) üzenetére


#40359168
törölt tag

Mp: megapixel. A kamerára gondoltam, nem a kijelzőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.