Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

A sonic érzést már elkúrtátok
Sosem lesz már olyan jó sonic mint anno a 2d-s(összes) vagy a 3d-sek közül a Sonic Adventure 1 vagy a Sonic Adventure 2

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#2) BiP válasza RepeatSector (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Pedig ez az új sonic végre visszatér a gyökerekhez, és jobban hasonlít a régi 2D-s feelingre.

[ Szerkesztve ]

(#3) Def26


Def26
félisten

Biztos jó lesz. Én nagyon várom. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Vazz, miért nem lehet kiadni ezt PC-re?

(#5) Sirandrish válasza D1Rect (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

me nem kell ilyen szemét a PC-s társadalomnak..mint ahogy az a szutyok Alan Wake sem ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) D1Rect válasza Sirandrish (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Az a vicces, hogy PC-n az ilyen jellegő játékok igen sikeresek. :K

(#7) Sirandrish válasza D1Rect (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát lehet én sem tenném le 20perc útán..de én már megbékéltem hogy rengeteg game nem jön PC-re, ennyi :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) D1Rect válasza Sirandrish (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Oké, de ez nem egy egészestés szuperprodukció, platformjáték a javából, 10€-ért vagy 2-3 példányt biztos el lehetne sózni.

(#9) Sirandrish válasza D1Rect (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

az lehet de lehet azt mondanák sokan hogy inkább leszedem..vagy valami ilyesmire hivatkoznak a kiadók

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) iBlast


iBlast
aktív tag

van olyan aki 10 év fölött van és tolja ezt? :DDD

(#11) RepeatSector válasza iBlast (#10) üzenetére


RepeatSector
senior tag

van én 18vok és mai napig nagy sonic fan vok

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#12) Sirandrish válasza iBlast (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

én 24 vagyok és a Sonic nekem is nagyon tetszik..nem hinném hogy korhoz lenne kötve

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) RepeatSector válasza Sirandrish (#12) üzenetére


RepeatSector
senior tag

+ az újabbak története de már a 2nek is nagyon jó volt a storija és utána csak fejlődött

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#14) LittleDemon


LittleDemon
tag

nemlesznek álmatlan éjszakáim >.<

(#15) Gomez86 válasza iBlast (#10) üzenetére


Gomez86
őstag

24 vagyok és jobban vártam ezt mint az új CoD-ot :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#16) D1Rect válasza iBlast (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Van. :K

(#17) RepeatSector válasza Gomez86 (#15) üzenetére


RepeatSector
senior tag

a cod2 volt az utolsó jó cod a többi már felejtős
+ én magasról szarok a codra nem köt le de egy sonic game nagyon le tud a mai napig

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.