Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64) Misály válasza Davidoff91 (#63) üzenetére


Misály
addikt

Egeszsegedre.

Kepzeld en se tudok mindent a Nokiarol ( pedig sokak szerint kek felirat van a seggemre tetovalva ), egyetlenegy miatt veszek ilyen markaju telefont, mert lehet munkara is hasznalni, BB-nel meg olcsobb es tobbet tud. ( Meg az altalad agyonszidott 5800-at is masfel evig melora hasznaltam ).

Azt meg toronymagasrol leszarom hogy facebook-ozol vagy sem, altalanossagban irom az atlagsiramokat nokia telefonokkal szemben. Felolem szapuld a felbontast, de nem a symbian miatt csinaltak ( minimalis logika szukseges hozza ) hanem hogy ne legyen fragmentalodas az uj es a regi rendszer kozott, a regi appok ne akadjanak ki. ( android valaki? )

Erezd magad szegenynek, en nem erezlek annak. Tudod mit legyen ez a legnagyobb problemad hogy te es a haverjaid maglyan egetnetek el a finn cegvezetoket. Sot eskuszom a repjegyedet is fizetem, hogy elmehess Finnorszagba tuntetni a szekhaz elott, megmutatom melyik a CEO ablaka hogy betorhesd az 5800-dal.

Nekem is voltak szar telefonjaim, nem is egy, de nem erzek olthatatlan vagyat, hogy szapuljam ahol lehet. Volt ami nem jott be, pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.