Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jooker82


jooker82
nagyúr

Akkor már optimus 2x re adnék le előrendelést és még maradna 30 rugóm is..és egy árnyalattal jobb telefon....
Hova gondol ez a nokia??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2) Kinder


Kinder
senior tag

Jesszompepi.
Nokiáért 180 rugó?!
Jó, mondjuk bármilyen telefonért sok a 180k, de egy Nokiáért, ami kezd lemaradni a többeiktől... hááát.
Csatlakozom az 1. hozzászólóhoz: Hová gondol ez a Nokia?

[ Szerkesztve ]

(#3) Davidoff91 válasza jooker82 (#1) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Még jó, hogy idejében elhagytam a süllyedő Nokia hajót. Az, hogy a hibás telefont nem javítják, az egy dolog, de hogy ennyire semmilyen telefonért elkérni 180 rugót...Valakinek elgurult a gyógyszere a finneknél...

jooker82: Megnéztem az LG optimus 2X-et. Nagyon jónak tűnik, viszont egy dolgot nem meséltél el róla, nevezetesen, hogy Androidos.:) Nem mintha ez baj lenne, csak én azt hittem win phone 7-es.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#4) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Rossz a naptár nokiáéknál még nincs április 1. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5) stewe780


stewe780
őstag

Legalább nem lesz készlethiány, ennyiért tuti senki sem fog sorban állni :D

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#6) dedike


dedike
addikt

...öööö...izé...ez már az akciós ára lesz?... :DDD ;]

Jó szerencsét!

(#7) Tomcat


Tomcat
őstag

Az N8-as is 160e-ről indult anno. Vettem is egy ezüstöt rögtön belöle. Az ára Karácsony előtti héten lement 120e környékére. Vettem még egyet belöle, egy sötétszürkét. Mindkettő finn gyártmány és magyar menüvel és garival. Ennek az ára is lemegy 2-3 hónap után 150e-re, fél év után meg 100e-re. Különben nem hiszem hogy túl sokat el tudnak belöle adni az N8 dömping után qwerty ide vagy oda.

Nem értem ezt az állandó lázadozást a Nokia telefonok iránt egyesektől. Ha drága valakinek, tehát nem tudod megvenni az azt jelenti hogy csupán nem neked készült. Nem te vagy a célközönség. Ugyanez igaz az "ájfónra" is. Legalább tíz ismerősöm szaladgál ilyen 200e Ft-os telefonnal, van aki kettővel is. Nekem mégsem kell pedig meg tudnám venni ha akarnám, de mivel nem nekem készült ezért nem is érdekel.

Tomcat

(#8) jooker82


jooker82
nagyúr

Aki ilyet vesz az a Nokia vezetőinek a luxusvilláit támogatja nem mást....
De sajnos sokan bele vannak bolondulva a márkába...egészségükre.. :P

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#9) Probber válasza Tomcat (#7) üzenetére


Probber
őstag

Azt hiszem, hogy itt inkább arról szól a fáma, hogy ez a telefon sehol nem ér meg ennyit.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem lesz ez rossz kütyü, de ez az ár vicc!

(#11) amanoba


amanoba
őstag

tejóisten! :Y

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12) Gude


Gude
senior tag

Erősen vicc kategória az ár :(

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#13) holodp válasza jooker82 (#8) üzenetére


holodp
aktív tag

Mert aki iPhone-t, Samsungot, LG-t, HTC-t vesz, az valószinűleg a szegény vörösiszap-károsultakat támogatja, és nem Steve bácsi 3. magángépét. :D :P
Egyébként a Nokia árazását nézve biztos, hogy 1 hónap alatt csökken vagy 30-10 ezer Ft-t az ára.

(#14) feri1014


feri1014
senior tag

Ez a qwerty-n kívül miben különbözik az N8-tól?

(#15) Karma válasza feri1014 (#14) üzenetére


Karma
félisten

Ennyiben.

“All nothings are not equal.”

(#16) Ricardo válasza Karma (#15) üzenetére


Ricardo
félisten

+a kijelzőnek nem csak technológiája más, de mérete is nagyobb.

(#17) plus44


plus44
veterán

Szép kerek ára van.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18) Ricardo válasza plus44 (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

Majd kíváncsi leszek mikorra áll be. Az N8 sem lett annyira vészes mint amilyennek az "előzetesek " alapján tűnt.

(#19) jooker82 válasza holodp (#13) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nemnem,az iphone meg a htc ,de főleg az előbbi még durvább,bár az ad egyedi szolgáltatást cserébe...
A samsung is le tudja nyúlni tőlünk a pénzt...
Egyedül az LG amely korrektebb árazás ügyben.... Dél Koreában a 2x ...150 körül indul és minden tekintetben jobb az E7-től.... Akkor ez,hogy lehet??
Ezeknek a telefonoknak 40 e ft sincs az előállitási költségük..onnan induljunk ki...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#20) Magnum_ válasza jooker82 (#19) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ezeknek a telefonoknak 40 e ft sincs az előállitási költségük..onnan induljunk ki..

ne onnan induljunk ki...

I humbly and respectfully decline™

(#21) ClioRS


ClioRS
őstag

Bár kicsit erős összehasonlítani egy qwerty-s üzleti felhasználóknak készült telefont egy multimédiással, de azért tényleg kicsit magas lesz.

Viszont azért várjuk meg az LG árát, hiszen még nincs ára sehol a telefonnak. Plusz azért a műanyag nem annyira minőségi mint a fém.

Ja, előrendeléssel mindig magasabb az ár.

[ Szerkesztve ]

(#22) jooker82 válasza Magnum_ (#20) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akárhonnan indulunk ki,nem indokolt, h egyes gyártók ilyen magas áron adják a telefonjukat....
Max az az indok,h visszaélnek vele mivel tudják,h úgyis megveszik.....Ez meg a vevő kvázi kizsákmányolása...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23) Magnum_ válasza jooker82 (#22) üzenetére


Magnum_
nagyúr

elkezdtem írni, de aztán töröltem.

tehát csak annyit írok: oké :B

I humbly and respectfully decline™

(#24) B1T3


B1T3
addikt

Azért ilyen esetben nem egyedi a magas ár. Bizonyára a rendelések száma sem magas, azonban pár fanatikus biztosan előrendeli, hogy 1 nappal korábban használhassa… Ezen is van haszon. Biztos, hogy ez az ár hamar fog zuhanni.

(#25) feri1014 válasza Karma (#15) üzenetére


feri1014
senior tag

Kössz. :R

De akkor a Lotus Notes Traveler miatt lett ez üzleti készülék? :F

(#26) Syl válasza jooker82 (#19) üzenetére


Syl
nagyúr

Ezeknek a telefonoknak 40 e ft sincs az előállitási költségük..onnan induljunk ki...

Előállítási költséget csak Apple terméknél szabad számolni :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#27) ge.k.ko válasza jooker82 (#22) üzenetére


ge.k.ko
tag

He? A vevők kizsákmányolása... Te atyaúristen! Miért nem egy telefonárazóbizottság határozza meg az árakat, iziben... Én kérek elnézést, meg a pártkönyvet.

(#28) ge.k.ko


ge.k.ko
tag

Amúgy ár ide vagy oda, én veszek egyett, amennyiben a Nokia épeszű és használható módon kezeli a ékezeteket a fizikai billről.

(#29) B1T3 válasza jooker82 (#22) üzenetére


B1T3
addikt

Ez nem a vevők kizsákmányolása. Igazság szerint az ostoba vagy túl gazdag (vagy mindkettő), aki megveszi ilyen áron. De ezen túl ez a véleményem.

(#30) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Felesleges egy előrendelési áron rugózni. Az mindig sok.
Mennyi volt a rágott alma előrendelési ára ? Vagy mennyi volt amikor először megjelent a sufnikban ? Na az volt az igazán sok.
Persze ez is sok.

valami

(#31) jooker82 válasza ge.k.ko (#27) üzenetére


jooker82
nagyúr

a kvázi szót azt tudod mit jelent???

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#32) Gabi 8906 válasza Quasi_modo (#30) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Az I8910-ed simán hozza ezt a szintet amit ez a Nokia teló. Pedig az már nem mai darab....
180k ezért a tudásért. :Y 140-150k-ér az én szememben max. ;] (de csak a dizájn jön be rajta össz visz, Nokia N97-ben is azt szerettem meg hogy sztereós. :)) )
Jut eszembe.....sztereó hangszorós?? :U

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#33) plus44 válasza Ricardo (#18) üzenetére


plus44
veterán

Jó mondjuk megint más hogy itthon mennyi lesz, meg külföldön, de akkor is drága és szvsz nem is lesz (sokkal) olcsóbb... Az N8 sem olyan vészesen drága 'of korsz' csak szerintem a tudása nem arányos az árával, leszámítva a kamerát. Annyi pénzért sokkal sokkal jobbak vannak.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#34) Freddycom


Freddycom
őstag

A pofátlanság netovábbja ez az ár.

(#35) zazahoho


zazahoho
őstag

:Y még jó ,hogy 200 alá árazták be ;] ,kíváncsi leszek mikor jönnek majd a 200 k-s telefonok :U

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#36) jooker82 válasza zazahoho (#35) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha az iphone 5 megjön:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#37) FRENK1988


FRENK1988
veterán

arm-el jön megint?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#38) zazahoho válasza jooker82 (#36) üzenetére


zazahoho
őstag

:DDD ,de most komolyan ennek mi köze már a telefonhoz kb 5% :U

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#39) Lompos48 válasza jooker82 (#22) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Kvázi, nem kvázi, mindegy. De kizsákmányolás, a vevőé? Hát ha akarja megveszi, ha nem, akkor nem. Nem életszükséglet! Ha csak belegondolok, hogy tizenannyi éve egy FujiFilm 2500 2Mpx-es fényképezőért 140 000 kemény, akkori forintot perkáltam le. És az egy jó ár volt. Most vehetnék azért a pénzért (ha a matracban tartottam volna) akár egy N8-at. Ilyen szögből nézve az E7 árát, majdnem "logikus". Nem a gyártó/kereskedő gazember feltétlenül. Néha a vásárló a hüJJJe! Ami nem zárja ki, hogy ha kedvet kapok hozzá és összekaparom hozzá a zsét nem veszek én is egyet. Ergo... :D

[ Szerkesztve ]

(#40) TOM-202


TOM-202
senior tag

Tisztára mint a Váci utca! Na ilyenem sem lesz még egy darabig. Jó nekem az N97+E52 páros még 1-2 évig. Aztán meglátom mi lesz a következő, mármint NOKIA, mert a többire rá se nézek most már 10 éve.

(#41) krisztianAMG válasza jooker82 (#19) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Neoklasszikus közgazdaságtan: "Egy árú nem azért kétszer olyan értékes,mint egy másik,mert kétszer annyi munkamennyiség testesül meg benne,hanem azért,mert a vásárlók hajlandóak voltak kétszer annyit adni érte."

Előálítási költség ? Fejleszteni is kell,ami nem olcsó múlatság. :) De ahogy leírom,h fejlesztés máris minimum ketten letámadnak,h hol van a Nokiánál fejlesztés... ezért szoktam le a fórumozásról és szerintem vannak itt még páran akik ugyan így vannak ezzel mint én...

(#42) joey04 válasza krisztianAMG (#41) üzenetére


joey04
titán

fejleszt a nokia, csak nem annyit, amennyit kéne. az idézet meg szép, de ez ennél a modellnél nem fog működni, ilyen áron nem lesz sikeres.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) TOM-202 válasza krisztianAMG (#41) üzenetére


TOM-202
senior tag

Minden annyiba kerül amennyiért az emberek megveszik. Én mindig azt mondom hogy nem Magyarországból kell kiindulni, mivel náluk az átlagosnál is árérzékenyebbek az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#44) krisztianAMG válasza joey04 (#42) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Ezt nem is tömegcikknek szánják. Nem szaladgál minden második ember comunicatorral. :) Tartsatok bármilyen fanatikusnak,ha tehetném vennék egyet mert gyönyörű,egy átlag felhasználónak elég,de csak az 5730 mellé mert célcsoportja miatt multimédiában gyenge. Ó,bárcsak jönne egy ilyen zenés változatban... :)

TOM-202: Ez szvsz egész Kelet-Európára érvényes,meg ez nagyban függ attól is kinek mi a fontosabb,ki miben igényesebb.

[ Szerkesztve ]

(#45) Kasya


Kasya
nagyúr

Kicsit vicces, hogy n8-at 95 ezerert vettem dominoban kb harom hete, erre meg az elorendelesi ar az enyem ketszerese.
Ketlem, hogy a qwerty ennyit szamitana...ketlem, hogy sok elorendeles lesz ra, mint anno n8ra. Ha n8 idejeben csinaltak volna, akkor tuti lettek volna ra vevok. Igy max a vallalkozok kezeben tudom elkepzelni, akik leirjak...vagy inguen kapjak cegtol...

(#46) joey04 válasza krisztianAMG (#44) üzenetére


joey04
titán

Nem is arra gondoltam, hogy tömegcikk, hanem arra, hogy nem jó készülék, nem éri meg az árát. szerintem. aztán majd a számok döntenek persze. :)

45: az a 95k ha jól tudom tévedés volt nem? Nem annyi lett volna, csak szerencséd volt, mert hiba volt a T-mobile rendszerében.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) krisztianAMG válasza Kasya (#45) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Már a hozzászólásodban leírtad,h miért hülyeség amit írtál. ;)

(#48) skajwa


skajwa
senior tag

Hmmm....az a "vicc" ennyiért is jópáran fogják előrendelni...és lehet pont ezért nem sietteti annyira az újításokat a nokia.

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#49) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Tömény szánalom ez a sok fikaman...

(#50) GALARDO


GALARDO
addikt

Nincs rossz ára. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.