Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

Egy nokiáért ennyit elkérni?Amikor évek óta csak selejteket gyártanak?Ilyen árakkal akarnak újra felkapaszkodni az élvonalba?Na ne már.Ennyiért nagyon komoly telefonokat lehet kapni.Te úristen. :Y

[ Szerkesztve ]

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#52) Ricardo válasza Kasya (#45) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ketlem, hogy a qwerty ennyit szamitana..."
Párszor leírták már hogy nem csak a Qwerty meglétében tér el az N8-tól ;)

[ Szerkesztve ]

(#53) fateless


fateless
veterán

A Nokia fő felvevőpiacain (Nyugat-Európa, USA) ez a készülék a szolgáltatóknál ugyanúgy elérhető lesz jelentős ártámogatással, mint az összes többi készülék, mint pl SGS és társai. Feltehetőleg az első pár hónapban majd 50 euróval/fonttal drágábban adják azoknál, de akkor sem lesz jelentős a különbség. Éppen ezért sokan megveszik majd, és nem azért, mert olyan idióták, hogy ennyi pénzt meg annyi pénzt kiadnak egy telefonért, hanem mert jelentősen olcsóbban kapják meg, mint ahogy függetlenül megvehetnék.

Lehet sok okból szidni ezt a készüléket (így látatlanban nem is alaptalanul), de nem tudom elképzelni, hogy ne érjen el jelentős eladási számokat az "új kommunikátor".

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#54) Freddycom


Freddycom
őstag

Meg ugye az N97-et is ilyesmi áron vesztegették az elején, amiben még gyengébb vas duruzsolt. Valószínű itt azt fizetjük meg (már aki megveszi), h csúcsmobil, meg zászlóshajó, sőt, ha flagshipet mondanak, még többen megveszik, mert nem értik mi az, de biztos fasza.

(#55) Davidoff91 válasza krisztianAMG (#41) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Már ne is haragudj, de milyen fejlesztésekre gondolsz?? Talán a Nokia találta fel a fém burkolatot, a qwerty billentyűzetet, a SUPER AMOLED kijelzőt vagy azt az igencsak béna procit?? Hát neméppen... A Nokia egyetlen "fejlesztése" a "fantasztikus" Symbian^3, ami pont ugyanolyan rossz, mint az s60v5...Több helyen is kiprbáltam az n8-ast, volt olyan ahol annyira le volt épülve, hogy mindentől lefagyott, még a kikakcsolástól is. Ja és mielőtt nekemtámadna a sok fan közlöm veletek, hogy igenis az esetek 90%-ban legalább számít, hogy a kiállított darab milyen állapotban van. Anno az 5800 vásárlásakor nem törődtem ezzel, hogy a kiállított példányok lassúak és sz@rok, hát meg is szívtam. Minden ismerősömnek és nekem is ROSSZ az 5800-ája, és a drága kis Nokiátok nem hajlandó kicserélni/javítani, mert szerintük hibátlan...A szívem csücske volt a Nokia, de sikeresen elmartak maguk mellől...

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#56) Arthuro_Adam válasza Davidoff91 (#55) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Azért itt tévedésben vagy, a Nokia nemcsak szoftvert fejleszt, hanem hardvert is...

(#57) Misály


Misály
addikt

Ez meg mindig egy uzleti telefon, managereknek, es nekik venni fogjak. Mert ami egy 35+ oltonyos foszernek kell, ebbe boven benne van. BB-kkel kene osszehasonlitani. Nem divatkeszulekekkel.

"A szívem csücske volt a Nokia, de sikeresen elmartak maguk mellől..." Te szegeny.

[ Szerkesztve ]

(#58) DummyBoy válasza Davidoff91 (#55) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Hogy mit fejleszt a Nokia?

Nézzél utána kicsit ... Minek fejlesztene egy fémdarabot vagy egy kijelzőt vagy egy procit? Úgy szeretem hogy szakmailag ilyen magas szinten toppon lévő emberkék osztják az észt itt :)

A mobil technológiák felé nézelődj inkább ... (Inkább azt szemezgesd ki, hogy melyik mobilgyártó FEJLESZT valamit ... )

Ez egy üzleti mobil lesz ... egy átlagos menágernek nem gond 180k egy telefonért ...
Egy átlagos cégnek nem gond 180k egy telefonért ...

Ja hogy az átlagmagyar júzer sír ... értem ... biztos elmorzsolgatnak ilyenkor egy könnyet a szemük alatt akik ezt megámodták ...

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#59) Misály válasza DummyBoy (#58) üzenetére


Misály
addikt

Dehat sullyed a nokia nem tudtad? Pofatlansag ennyit elkerni egy elavult izeert. Aminek csak 640*360as felbontasa van es meg csak nem is android fut rajta, es nem fuzi ossze a titkarno outlook adatlapjat a facebook profiljaval magatol!

(#60) DummyBoy válasza Misály (#59) üzenetére


DummyBoy
senior tag

:)

Nem minden a felbontás, a gigaherc, az android ...

Egy átlagos menáger aki nem ilyen pályán mozgott, az qrvára asse tudja mik ezek ...

Menő, jólnézki, jönamél, üzleti, elegáns, drága, köll.

Life is shor...

(#61) Karma válasza DummyBoy (#60) üzenetére


Karma
félisten

"Menő, jólnézki, jönamél, üzleti, elegáns, drága, köll."

Ez mondjuk pont nem az a tudatosság, amit Misály mond. :P

“All nothings are not equal.”

(#62) attisx válasza Misály (#59) üzenetére


attisx
addikt

:DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#63) Davidoff91 válasza Misály (#59) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Nem szeretnék ÖN és NOKIA imádattól eltelt emberekkel vitatkozni. Mindenki leírta a véleményét, már aki merte, a Nokia fanok persze mindenkit rögtön kioktatnak, lehüjjjéznek, stb. Aláírom, nem vagyok szakmailag felkészült, számomra nem az a gyönyör, hogy fejből tudom az összes Nokia fejlesztést/szabadalmat. De azért az szerintem jelent valamit, hogy aki nem Nokia mániában él, mindentől függetlenül azt mondja erre, hogy túl drága és (túl) elavult. Facebooktól meg pont hányok, kár ezzel fikázódnod...igazából a többi közösségi oldaltól is. Ja és hagy tartsam már fent a jogot, hogy 4 hüvelykes mérethez kevésnek tartom a 640*360-at. Minden kijelző felbontása ugyanakkora nehogy véletlenül bármit fejleszteni kelljen a Symbianon. És igen szegénynek érzem magam, mert a használhatatlan 5800 kapcsán a Nokia megrövidített 70e Ft-tal. És az 5800 120. számú klónja (NEM az e7) végre megüti a használható szintet, gratula a Nokiának... Misály rólad már sok "jót" hallottam amúgy is, szóval szerintem mielőtt nagyon belelendülnél, most haggyuk abba, ez a véleményem és ez is marad, pont.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#64) Misály válasza Davidoff91 (#63) üzenetére


Misály
addikt

Egeszsegedre.

Kepzeld en se tudok mindent a Nokiarol ( pedig sokak szerint kek felirat van a seggemre tetovalva ), egyetlenegy miatt veszek ilyen markaju telefont, mert lehet munkara is hasznalni, BB-nel meg olcsobb es tobbet tud. ( Meg az altalad agyonszidott 5800-at is masfel evig melora hasznaltam ).

Azt meg toronymagasrol leszarom hogy facebook-ozol vagy sem, altalanossagban irom az atlagsiramokat nokia telefonokkal szemben. Felolem szapuld a felbontast, de nem a symbian miatt csinaltak ( minimalis logika szukseges hozza ) hanem hogy ne legyen fragmentalodas az uj es a regi rendszer kozott, a regi appok ne akadjanak ki. ( android valaki? )

Erezd magad szegenynek, en nem erezlek annak. Tudod mit legyen ez a legnagyobb problemad hogy te es a haverjaid maglyan egetnetek el a finn cegvezetoket. Sot eskuszom a repjegyedet is fizetem, hogy elmehess Finnorszagba tuntetni a szekhaz elott, megmutatom melyik a CEO ablaka hogy betorhesd az 5800-dal.

Nekem is voltak szar telefonjaim, nem is egy, de nem erzek olthatatlan vagyat, hogy szapuljam ahol lehet. Volt ami nem jott be, pont.

(#65) joey04 válasza Davidoff91 (#63) üzenetére


joey04
titán

+1 :R

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#66) Misály válasza joey04 (#65) üzenetére


Misály
addikt

Na megjott az egyes szamu rajongom is.

(#67) ClioRS válasza Davidoff91 (#63) üzenetére


ClioRS
őstag

Azé' annyira nem használhatatlan az, hogy ha (An)Dante 1-2 évig azzal írta az összes hírt, illetve a családban van 2 darab is, egyszer sem voltak szervizben, tökéletesen teszik a dolgukat, lassan 2 éves lesz mindkettő.

Valóban gyengébbek kicsit a konkurenciánál, de azért nem atomszarok.

(#68) Misály válasza ClioRS (#67) üzenetére


Misály
addikt

De szar az hidd el.

(#69) #16820480 válasza fateless (#53) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, az USA pont nem a Nokia főbb piaca, annyira nem, hogy ott szinte a térképen sincsenek. inkább Ázsiában vannak még elterjedve, arrafelé meg nem annyira divatos a szolgáltatói ártámogatás azért.

amúgy tényleg kicsit magas ez az ár :(

(#70) DummyBoy válasza ClioRS (#67) üzenetére


DummyBoy
senior tag

De bizony használhatatlan ...

Tudom, nekem is van egy otthon ...

Meg van még pár 10 millió odakint, ami mind használhatatlan, csak a tudatlanabb emberek ezt még nem vették észre ...

Vagy aki igen az ismeri a szervíz fogalmát ...

A felbontást meg lehet szarrá - fossá magyarázni, ezermillió indok szól mellette, és csak 1-2 ellene ... Az hogy bloodsztivinek nagyobb kell? KNSZL - avagy KAFÉ.

Mellesleg lehet túl pixeles lesz a maga 183ppi-jével, hisz a C7 (208ppi) is az ... bár én nem veszem észre ... Bár ezek csak számok, semmit sem mondanak ... (Összehasonlításképp egy 21"-os fullHD monitor 102,5ppi)

De itt úgyius mindenki jobban ért ezekhez a dolgokhoz ... szóval szerintem meghúzom magam ...

Life is shor...

(#71) joey04 válasza Misály (#66) üzenetére


joey04
titán

itt voltam korábban is

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#72) #16820480 válasza DummyBoy (#70) üzenetére


#16820480
törölt tag

a 21"-os monitort nem 30 centiről nézed azért általában...

(#73) DummyBoy válasza DummyBoy (#70) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Íjjj ... offba akartam, meg lejárt az időlimit is ...

Mielőtt megkapom mekkora fanboj is vagyok ... sajnos kell néha védeni az ilyen dolgkat, mert amellett hogy akad 1-2 olyan értelmesebb emberke, akivel lehet érdemben vitatkozni dolgokról, sajnos a nagy többség acsarkodni jön az ilyen topikokba ...

És a magyarra nagy általánosságban jellemző ez ... szar az új 7-es BMW, sokat eszik, kevés lóerő, különbenis kellaf@sznak, jó nekem a zsiguli is ...

Ráadásul sokan mindent amit józsipistitől hallanak tényként kezelik, és akkora égbekiáltó baromságokat olvasni néha, hogy kész ...

Énisutálomeztaszart, mert:

1: nem fullhd
2: nem kórájhét 6ghz
3: nincs rajta ájgó
4: android se!
5: autófókuszos szar
6: drága
7: márrégenkikellettvolnahogyjöjjön
8: ésmégsokanmások
9: mit hagytam még ki? Ja, szar Nokia, úgyisbezár, nemfejlesztsemmit.

Ettől függetlenül valszeg sosem lesz ilyen telóm. Jó lenne, mert qwertys és az most nagyon hiányzik, minőségi cucc, jól tudom használni a napi dolgaimhoz, de inkább várunk a meego-ra ...

Uff ... lehet kövezni ...

Life is shor...

(#74) DummyBoy válasza #16820480 (#72) üzenetére


DummyBoy
senior tag

De nézheted ... :)

Összehasonlításként írtam. Bár nekem pont nem fullHD-s van (94,3ppi - Ekkora méretben minek nagyobb ... Ezért is hülyének néztek anno ...) de megnéztem, és nem veszélyes ...

Life is shor...

(#75) #16820480 válasza DummyBoy (#74) üzenetére


#16820480
törölt tag

hajó, csak akkor azt is nézd, hogy milyen messziről nézed, ha korrektül akarod hasonlítgatni. telefonon még igenis pixeles ez az nhd felbontás ekkora képernyőn, a wvga már nagyjából jó. nekem a laptopom 14"-osn 1440x900-as, ezt nem látom olyan fél méterről pixelesnek. egy monitort ennél még messzebbről nézel, egy tévét meg annál is messzebbről. a lényeg itt a szem felbontóképessége, nem a ppi.

(#76) Misály válasza joey04 (#71) üzenetére


Misály
addikt

Eskuszom mar hianyoztal, de az alairasodon latom semmit nem valtoztal:)

ppi-hez meg annyit hogy akiknek szanjak ezt a szeriat azoknak alapbol szemuveg kell hogy hasznalni tudjak, ugyhogy nem ertem mit kell ezen porogni. Lehet sajnalni de nyakamat ra hogy sikeres modell lesz.

[ Szerkesztve ]

(#77) DummyBoy válasza #16820480 (#75) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Én értem ...

De E7-el kapcsolatban az első hiszti ami előjön mindig a nagykijező-kisfelbontás = kis ppi ...

C7-re és N8-ra is sokan mondták ezt ... mai napig nem veszem észre mi vele a gond ... Lehet velem vna a baj ...

Lehet hogy kevés lesz ... lehet nem ... majd kiderül ... azok közül akik hisztiznek, azok 98%-a soha nem fog ilyen telefont a kezében tartani, max nyílt naponm vagy valamelyik gsm boltban nézelődésközben ...

Life is shor...

(#78) Karma válasza DummyBoy (#77) üzenetére


Karma
félisten

Nehogymár a Nokiánál is előjöjjön, hogy a fikázók túl csórók hozzá! :Y

“All nothings are not equal.”

(#79) Brutális eb válasza =Mentor= (#49) üzenetére


Brutális eb
addikt

Mert leírják a véleményük ami nem egyezik a tiéddel?
Ez a szánalmas.......

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#80) johny dragon válasza DummyBoy (#73) üzenetére


johny dragon
aktív tag

1. Láttál már fullHD kijelzőjű mobilt? Felvenni is csak majd az Optimus 2X tud. De mások olcsóbban adnak WQVGA kijelzőt.
2. 6 Ghz még asztali gépen sincs, de 1 Ghz ennyiért alap lenne.
3. Minden Nokia tesztben leírják pozitívumként az Ovi Mapset.
4. Azért hiányzik az Android, mert jobb, mint az S^3. Gondoljunk csak a Symbian nevetséges UI-ára.
5. Vérciki, mások fele ennyiért beleteszik a készülékeikbe. Sőt, az ár harmadáért is.
6. Az.
7. Hát, ki.
8. -
10. A Nokia észrevehetően zuhan, és hát az S^3 nem épp az innováció csúcsa. Ami meg nagy dobásnak ígérkezik (MeeGo), az meg csúszik. Elvileg már kint kéne lennie az N9-nek, de még hírét de hallottuk.

Egyébként meg ez a telefon erősen túlárazott, technológiailag elavult, az OS meg no comment.

Xperia mini pro 4.0.4

(#81) Misály válasza johny dragon (#80) üzenetére


Misály
addikt

Latom az ironia szo jelentesenek taglalasakor aludtal az iskolapadban.
Fuuuu de zuhannak egyebkent. Majd februar elejen visszaterunk erre addig felesleges joslasokba bocsatkozni.
A meego meg persze hogy kesik, a fel ceget atszerveztek, az is csoda hogy ezido alatt nem csak ipari hulladekokat ( c5-01 es tarsai ) adtak ki, hanem normalis keszulekeket.

Karma, E7 eseteben elokerulhet az ar, mert tenyleg kurvadraga, bar szolgaltatonal annyi lesz mint egy wp7.

(#82) DummyBoy válasza Karma (#78) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Nem igazán így értettem, ez MINDEN telefonnál előjön :)

Mellesleg sajnos kishazánkban az emberek qrva nagy százaléka csóró egy 180k-s telefonhoz, függetlenül attól, hogy az milyen márka :(

Life is shor...

(#83) DummyBoy válasza johny dragon (#80) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Nos igen, főként ironizáltam, az általam felsorolt dogok majd mindegyike elhangzott már Nokia topikokban ...

Pár apróságot azért megjegyeznék ...

fikszfókusz vs edof - olvasgass mobilarénát ...

Android jobb mint a S^3 ? Miben? HW igényben nem az ... UI jobb? Lehet, de igen szubjektív kérdés ... nekem bejön Maemo után az S^3 - amire kell arra gyorsan és egyszerűen tudom használni, ráadásul a UI csak egy dolog ... remélhetőleg gyorsan összedobnak valami újat majd ...

De ha már Android ... az hogy miben jobb az is csak NÉZŐPONT kérdése ...

És hiába állsz neki megmagyarázni, hogy miben jobb az android, egy másik nézőpontból azonnal meg lehet cáfolni.

Még úgy is hogy tudom hogy nagyon jó az Android!

Egy gyors kérdés: Mi benne az elavult?

Life is shor...

(#84) #16820480 válasza DummyBoy (#77) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, mondjuk az N8 kijelzője kisebb is azért ennél sokkal. nagyjából akkora méretben még elmegy ez a felbontás. bár mondjuk nekem a nagyobb bajom a képaránnyal van. az E7-nél még nem olyan vészes, mert van benne qwerty, de egy N8-nál ugye csak virtuális gombokkal tudsz gépelni, és olyankor a fél képernyőt kitakarja a billentyűzet, nem látod, ami alatta van (pl. egy fórumhsz, vagy email). illetve álló módban túl keskeny a képernyő (fizikailag, nem pixelekre), hogy kiférjen rendesen a virtuális qwerty.

egyébként szerintem sokan azért is nem fogják soha többet birtokolni az ilyen telefonokat, mert egyszerűen már nem jutnak el addig, hogy megvegyék, mert a vásárlás előtt már annyi negatívummal találkoznak, hogy inkább mást vesznek.

(#85) johny dragon válasza DummyBoy (#83) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Az AF vs. EDOF kérdésben sorolj már fel akár egyetlen egy fixfókuszos Nokiát, ahol leírják, h a képek szépek! A HTC kamerái híresen rosszak, de a többiek AF kamerája magasról veri az EDOFot.

Xperia mini pro 4.0.4

(#86) Misály válasza #16820480 (#84) üzenetére


Misály
addikt

Nekem meg pont hogy bejon ez a keparany mert meg telefonformaju marad a telefon nem egy tepsit fogsz, bar ez is eleg szubjektiv.

Johnny Dragon: C7 teszt foto.

[ Szerkesztve ]

(#87) fateless válasza #16820480 (#69) üzenetére


fateless
veterán

Reménykedtem benne, hogy nem kell mindent szájbarágósan leírni, mert anélkül is érthető a tartalmi lényeg:
Ezen kategória (E és N széria) fő piaca a Nokia számára Nyugat-Európa és USA. Eléggé köztudott, hogy a legtöbb készüléket Ázsiában adják el, de nem ott versenyeznek a topic számára releváns készülékkel. Remélem, így már érthető a hozzászólásom.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#88) #16820480 válasza Misály (#86) üzenetére


#16820480
törölt tag

amúgy nekem is szimpi lenne, de szövegbevitelnél viszont nagyon rossz. mondju kezt egy qwerty megoldja éppen, de az elég kevés telefonon van. plusz jól megdobja az árat és tömeget is.

(#89) Karma válasza Misály (#86) üzenetére


Karma
félisten

Akármit is írtak a képek alá, szerintem ezek mind elég ocsmányak.
Vagy a szőrös a trendi?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#90) fateless


fateless
veterán

Vaterán már 158k-ért előrendelhető - persze nem ismerem az illetőt, hogy most épp ki akarja-e használni a lehetőséget egy kis pénzmag begyűjtésére, vagy valóban adja a telefonokat...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#91) joey04 válasza johny dragon (#80) üzenetére


joey04
titán

Nekem a legnagyobb bajom továbbra is az, hogy instabil és megbízhatatlan. Elég benézni az n8 topikba. Na meg, ez se semmi, persze mindent ki lehet magyarázni, ahogy a példa is mutatja.

76.: nem is mondtam, hogy fogok, sőt.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#92) ClioRS válasza joey04 (#91) üzenetére


ClioRS
őstag

Vannak jópáran, akik viszont nagyon is meg vannak elégedve vele, másik fórumon.

Egyébként meg tökéletes telefon nincs, lásd SGS, én láttam nem egyszer laggolni a kezemben.... :U

Tudod mióta hiszek el bármit is annak a gyökérnek. Élő videóinterjúban tagadta le, hogy bármiféle Nokia prototípus lett volna nála.... Szerinted ez után mennyire szavahihető ember?

(#93) joey04 válasza ClioRS (#92) üzenetére


joey04
titán

szavahihetőbb, mint az itteni fanok.

sgs is laggol, sőt minden tud laggolni, de nem ennyit, meg mondjuk a gyenge vas miatt ezek eleve lassabbak. de ez már sokszor lefutott kör.

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#94) Quasi_modo válasza Kasya (#45) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Kicsit vicces, hogy n8-at 95 ezerert vettem dominoban kb harom hete, erre meg az elorendelesi ar az enyem ketszerese.
Ez az ár itt nyilván független készülékről szól. A tiéd nem az. Ráadásul az előrendelési ár nem igazán szokott egyezni a későbbi "normál" árral.

valami

(#95) jooker82 válasza krisztianAMG (#41) üzenetére


jooker82
nagyúr

A többi gyártónak szerinted nincsenek előállitási meg fejlesztési költségei???
A Vásárlók azért fizettek kétszer annyit érte,mert a gyártó cég képes volt kétszer annyit kérni érte....
Igy is lehet nézni,a dolgot,,,de minden attól függ,h milyen szemmel nézzük...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#96) krisztianAMG válasza Davidoff91 (#55) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

(#41) krisztianAMG:"De ahogy leírom,h fejlesztés máris minimum ketten letámadnak,h hol van a Nokiánál fejlesztés..."
(#55) Davidoff91:"Már ne is haragudj, de milyen fejlesztésekre gondolsz??..."

A francba,csak egy lett... :)

(#63) Davidoff91:"a Nokia fanok persze mindenkit rögtön kioktatnak, lehüjjjéznek..."
Akkor ez most hogy is van ? :)

joey20 érted már mire gondoltam ? :(

(#97) jooker82 válasza krisztianAMG (#96) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ne irj hülyeséget,akkor nem fog kioktatni senki....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#98) krisztianAMG válasza jooker82 (#95) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Szvsz nem lehet pölö a Samsung és a Nokia fejlesztési költségeit összehasonlítani... Az általad jelentéktelennek mondott Nokia fejlesztéseket tudomásom szerint óra ezrekben lehet mérni,aminek az árát be kell hajtani,pont mint az LCD-nél.

(#97):Tudod mit ? Megfogadon a tanácsodat! ;) OFF!

[ Szerkesztve ]

(#99) Gabor113


Gabor113
tag

Hű komoly szociológiai tanulmány elolvasni ezt a ~100 hszt. :D Micsoda trollkodásba fajul (oldaltól függetlenül) egy ártatlan hír.

Csak még mielőtt kiinnánk az amazon-ra a méregpoharat érdemes lesz máshol is körül nézni.

http://www.expansys.com/nokia-e7-black-203972/

http://www.expansys.com/top20/

Ez átszámítva ~165K. De ez is egy független modell, hivatalos árakat meg még hírből sem hallottunk. :( Szvsz a szolgáltatós ára 140-150 körül lehet kezdésnek, majd pedig fokozatosan kevesebb de 120 alá nem hiszem hogy menne. Akinek kell megveszi akinek nem nem, viszont tesztet nagyon szívesen olvasnék itt. :)

Ja még valami (elfogult vagyok a QWERTY miatt, szóval vállalom a kövezést :) ) de szvsz ez a teló szerintem gyönyörű, de én nem tudnék meglenni gombok nélkül:

http://www.youtube.com/watch?v=nmB7vIMIYBU

[ Szerkesztve ]

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#100) jooker82 válasza krisztianAMG (#98) üzenetére


jooker82
nagyúr

Látod?? hülyeségeket,alaptalan dolgokat irsz,utána meg csodálkozol,hogy ha lehord valaki..
Mikor irtam én,h a nokia fejlesztése jelentéktelen??
Azt nem értem mit jelent,h óra ezrekben lehet mérni... :F
Mért szerinted a samsung mivel fejleszt kevesebbet mint a nokia??
Amúgy a samsungot se védem mert az is lehúzza a pénzt tőlünk mint a nokia...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#101) jooker82 válasza jooker82 (#100) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ime az optimus 2x ELÖRENDELÉSRE 151 ft ért jön ki..függetlenül ...Ők is adhatták volna 180 ért de nem tették...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#102) johny dragon válasza joey04 (#91) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Én meg emlékszem, h anno volt valami őrületes hiba az N8 kapcsán. Asszem nem működött a kijelző. Ehez képest az Antennagate aprócska bug.

Xperia mini pro 4.0.4

(#103) joey04 válasza krisztianAMG (#96) üzenetére


joey04
titán

látom, ebben igazad van, van aki túlzásba viszi a lehúzást is. ha egy ilyen találkozik egy fannal, na az a szép, és ez itt látható :D
én is néha túlzásba viszem persze, de ahogy látható, itt sem reagálok minden fan kommentjére, mert csak felesleges vita alakul ki.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#104) ClioRS válasza joey04 (#93) üzenetére


ClioRS
őstag

Igen, pont ezért mondom, hogy mindenben lehet hibát találni, csak akarni kell.

Nekem a kezemben omlott már össze iPhone 4, videóztam, majd mentés közben fagyás, restart, videó pedig nem lejátszató. Pedig ezekre azt mondják, hogy atomstabil. :D

(#105) ClioRS válasza johny dragon (#102) üzenetére


ClioRS
őstag

Most erre akkor válaszoljam azt, hogy a hibás készüléket kicserélik, az Antennagate meg örök hiba marad? Biztos belekezdjünk ebbe? :U

(#106) johny dragon válasza ClioRS (#105) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Inkább ne.

Xperia mini pro 4.0.4

(#107) ClioRS válasza johny dragon (#106) üzenetére


ClioRS
őstag

Rendben :DDD

(#108) B1T3 válasza ClioRS (#105) üzenetére


B1T3
addikt

Ugyanezt akartam mondani. :D Egyébként az akksival volt gond.

(#109) Peterson_


Peterson_
addikt

Látom itt is dúl a flame parti.
Azért talán nem bírt ekkora hírértékkel a cikk :U :N

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#110) Davidoff91 válasza Peterson_ (#109) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Elismerem most én IS bűnös voltam. Kivetítettem a gondomat (nevezetesen, hogy nem hajlandóak kicserélni a telefonom főpanelét, pedig megígérték, és már 6x voltam 1 év alatt szervízben, plussz mérhetetlenül arrogánsak, amint szóváteszem a gondom!!) a még hűséges Nokia fanokra, ezer bocs mindenkitől!

Viszont azért lenne egy apróság amin szerintem érdemes lenne gondolkozni a fejekben. Pont most olvastam valami véletlen kapcsán a márkahűséges írást/kommenteket (ezért döntöttem úgy, hogy bocsánatot kérek). Azért van ott bőven olyan amit át kéne gondolni és adott esetben netántán megfogadni... Ehhez kapcsolódóan még egy észrevétel lenne. Régóta vagyok olvasója az oldalnak, de frissen regisztrált tag vagyok, ezt azért írom, hogy az újonc ne ugass dolgon lazán túlléphessünk. Szóval jó lenne, ha adott esetben a fanok, és mindegy, hogy melyik márka, hagynák, hogy az emberek negatív kritikát is megfogalmazhassanak, persze kulturált keretek között, úgyanis bármilyen meglepő ezért lehet hozzászólni. No ennyi lett volna, és mégegyszer bocsánat!

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#111) norbesz74 válasza Davidoff91 (#110) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Garanciális ügyletben ne írj marhaságot. A külföldi cég magyarul beszél, de idegentől sose végy cuccot. Lásd acer franciába vettem azt ithon nem javítják. Vagy T mobile Ő ata a pulse szar aksi ideje, de sebaj veszek egy másik akkut hozzá. Sehol nem lehetett kapni, de még t be sem. Ő se magyar ha gondod van szarnak magasról a fejedre. Lásd CBA ott vettem egy gagyi magnót. A szerelő elsülesztette no gari mondom, de kipróbáltam elmentem és szó nélkül kicserélték. Innentől lehet, hogy drága a cba, de nekem az emberség számít. És tom nem témába vág, de horgas órruakhoz sajnos nem szabad menni.:( Magyarán a horgas órrúak a te pénzedre mennek, ha hibás az a tebajod.:) Én már legalább 10x póruljártam és nem solyom és társát vettem, de ez a röhely, hogy a solyom társát cserélték ki szó nélkül amiről tehetem, mert rossz szervízbe vittem. Amit meg cserélni kellet volna kiröhögtek.:) Horgasorruakhoz meg annyit hogy belölem többet nem éltek meg ezért se veszek drága mobilt.:(

[ Szerkesztve ]

(#112) Davidoff91 válasza norbesz74 (#111) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

"Garanciális ügyletben ne írj marhaságot" Nem értem ezzel mit akarsz mondani, számomra a HSZ-edből se derült ki. Amúgy a telefont Telenortól vettem, szóval totál hivatalos csatorna.:D A Nokia hozzáállását meg azért nem értem, mert: 1. A srác a márkaboltban/szervízben megígérte, hogy főpanelt cserélnek, a telefont úgy is vette be. 2. szédítenek a halálba, hogy de ezt nem kell javítani, mert majd a 234123.567.111v szoftver minden gondot megold... 3. Mikor azt merem, mondani nekik, hogy akkor most azonnal küldjék vissza a telefont, és addig ne lássam amíg meg nem javították, akkor meg jött a mérhetetlen arrogáns válaszuk és még nekik állt feljebb! Én nagyon nem ilyennek ismertem meg a Nokiát röpke 8 év alatt, de ez nonszensz, amit az én konkrét esetemben csináltak. Jó most megint fogok kapni a fanoktól, hogy nagyszájú újonc égeti a márkánkat... Nem ez volt a cél, próbáltam tárgyilagos maradni, és válaszolni norbesz74 HSZ-ére.

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#113) norbesz74 válasza Davidoff91 (#112) üzenetére


norbesz74
aktív tag

LÉnyeget leírtam.:) És várható, hogy minél ólcsobban. És elmehetsz akkárhova őket védi.:)

(#114) Davidoff91 válasza norbesz74 (#113) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Nem értem amit írsz. Biztos én vagyok a béna.:D Mi várható, hogy minél olcsóbban? És ki az aki őket védi? És ki a fene az a Solyom és társa? Sajnálom de nem pörgött még fel az agyam, fogalmazz Apple-ös egyszerűséggel.:D

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#115) norbesz74 válasza Davidoff91 (#114) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Nem kell ragozni a dolgot a lényeg, hogy drága készüléket nevegyél t mobil pannon voda. Ha bajod van akkor magasról tesznek rá, hogyneked mi bajod van. Ennél érthetőben nem lehet leírni. Sólyóm és társa egy cég amit nem ajánlatos venni főké közértben mégis jobb garanciális ügyintézést kaptam ott, bármely nagy multicéggel szemben lásd pölö nokia. Ennyi pont off vége end :W

(#116) Arthuro_Adam válasza Davidoff91 (#114) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Szerintem ne foglalkozz vele :)

(#117) b4zsi-


b4zsi-
őstag

[link]

Nokia E7 teszt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.