Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71) Hopkins95 válasza Ádám16 (#69) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én nem hiszem, hogy valaha lesz már Windows 10 ultramobil eszköz, a Microsoft túl balf@szul csinálta az egészet és a vonat pedig azóta villámgyorsan elrobogott mellettük.

Pedig én is nagyon szerettem volna, hogy legyen, de én már elengedtem. Nem igazán tudok többé hinni a Microsoftban meg hogy milyen irányba is akarnak elmenni a jövőben. Szerintem szolgáltatásokban látják a jövőjüket, nem akarnak ők itt már Windowsot mobil platformra készíteni, miután rendesen felsültek vele.

(#70) sheratan És ki a fenének kellenek az UWP-s szarok? Phelan is elmondta párszor az Othersideban, hogy nem jó koncepció ez az UWP platform. Ráadásul az így készült játékoknál még rendesen a beállításokat sem lehet tweakelni, mert nem férsz hozzá a config fájlhoz. :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.