Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) .mf válasza blueMerle (#8) üzenetére


.mf
veterán

Nem tudom, mennyire követed odaátról az itteni eseményeket, de remélem annak a híre is eljutott hozzád, hogy a március 15.-ei ünnepségen azért vettek őrizetbe egy embert, mert a 12 pont egyikét írta egy táblára... nem tört-zúzott, nem rombolt, békésen tiltakozott egy ahhoz a naphoz nagyon frappánsan illő transzparenssel. Ez már szánalmas, ez a demokrácia megcsúfolása, sajnos idáig süllyedt a magyar politikai élet. Mielőtt valaki aktuálpolitizálással vádolna, ez már több, mint egy hónapos sztori, tehát már nem aktuális :DDD

sto1911: egy részével egyetértek: tényleg nincs ingyen ebéd, ez valakinek kifizetetlen munkát jelent. Én is meg szoktam venni a dolgokat (általában külföldi online boltokból, mert ott sokkal olcsóbban beszerezhető ugyanaz, ami nevetséges; de szerencsére itthon is végre kezdenek rájönni, hogy csökkenteni kéne árakat, akciózni, stb). Azonban van egy másik oldal is, a kínálat oldala, amin pont ezek a kiadók, jogvédők és egyéb nyerészkedő kapzsi gengszter-csoportok állnak. Ahelyett, hogy haladnának a korral, többféle formában adnák a dolgokat, vagy árat csökkentenének, inkább perelnek és panaszkodnak. A Steam akciói kiválóan megmutatták, hogyha egy túlárazott terméknél az árat csökkentik, akkor a kereslet nagyobb mértékben nő (pl. L4D-t féláron adták --> 3000%-os (!) eladások).

zolikaDB: a manga a nyomtatott, a tvben sugárzott neve pedig anime :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.