Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

19k egy belepojegy????
azert megerte volna kinezni pofajaba rohogni az androidos meg szifonosoknak XD
en maradok a jo oreg wm + symbiannal :C

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem sok értelmét látom ennek a konferenciának, inkább lehúzásnak tűnik, főleg ilyen jegyárral. :D

(#3) Bocha válasza RepeatSector (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az utolsó előadás elég lapos volt, nem nagyon tudok mit írni róla, de mindjárt lesz egy Nav N Go interjú.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#4) #16820480 válasza Bocha (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

első mobilos konferencia? höhö, hát ezzel úgy egy hetet elkéstek :C

amúgy fura (vagy csak nekem?), hogy így a semmiből hirtelen ott egy konferencia, semmilyen infromációt nem láttam róla előzőleg, pedig szoktam olvasni a híreket. de köszönet a tudósításért!

(#5) David75


David75
őstag

A legújabb androidos telefonokat hasonlítják össze a majd egy éves 3gs-el??

Remélem az appstore-t is hasonlítgatják az android market-hez...

Amúgy én úgy vagyok az androidal hogy ha nem lenne pénzem iphone-ra akkor úgy vehetnék androidos mobilt hogy se kompromisszumot nem kötök,se hiány érzetem nincs és meg se bánom.A hero nagyon bejött.Viszont a zenelejátszás és a játékok átbillentik a mérleget az iphone felé.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hát, elolvasva a bevezetőt - ez eléggé WTF...

ha szabad ilyet kérdeznem Bocha - ez nem inkább "nyaljuk-egymás+-seggét-fényesre"-rendezvény? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) ThorsHUN válasza #16820480 (#4) üzenetére


ThorsHUN
őstag

En lattam, hallottam rola, de nem hittem volna, hogy a bejutas 19 ropi lesz:D

Hubazzeg dejolaba van a navngos csajnak:D

(#8) szp1


szp1
addikt

off

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#9) szp1


szp1
addikt

Az a kék ruhás leányzó az utolsó képen, a nav'n go standnál.......na az igen.... ;]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#10) Octi válasza ThorsHUN (#7) üzenetére


Octi
aktív tag

Nem meglepő. A lábaiért fizetik :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#11) P00By


P00By
nagyúr

Sok értelme van, főleg ennyiért :Y

(#12) EczkE válasza P00By (#11) üzenetére


EczkE
addikt

Kíváncsi lennék, hogy hányan mentek csak úgy be. :U :D

Asszem mindenféleképpen!

(#13) hemaka válasza Octi (#10) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ennyi pénzből... sokat érhet a virgácsa. :D

(#14) #16820480


#16820480
törölt tag

Bocha: ehhez az iGO vs. android market dologhoz. simán lehetne, hogy maga az iGO szoftver ingyenesen letölthető (ekkor ugye elérhető lesz mindjárt itthonról is), a térképeket meg a cég honlapjáról lehetne megvásárolni, és utána felmásolni a telefonra. úgyis ott a gond, hogy egy átlagos androidos telefonnál a telepíŧett szoftverek ugye a belső memóriába mennek, tehát oda nem fér el térkép, így meg csak szépen felmásolná az ember a kártyára (esetleg valami egyszerű map loaderrel, hogy bárki meg tudja csinálni).
illetve a marketes usernévhez lehetne kötni a Nav'nGo weblajpán a térkpek regisztrációját, vásárlását, így csak a saját accounthoz kapcsolódva működne egy-egy térkép (viszont telefonváltáskor nem kéne újra megvenni/regisztrálni).

(#15) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Én nem vagyok ott, de akkora bullshitet, mint amit a Nav N Go csóka mondott rég hallottam. "Keresik a lehetőségét" hogy az Android Marketen a magyarok is megvehessék az iGO-t? Haló, hapsikáim, az NDrive 2 hónapja röhögve megcsinálta, meg lehet nézni, hogy milyen profi. Mi a frászt keresnek még ezen???

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) hemaka válasza Bog (#15) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szerintem inkább elaludtak kicsit... Aztán most ébredtek fel, hogy portolni kellene andoidra is. :D

(#17) RaveForce


RaveForce
veterán

valahogy nem tűnt fel, h konkrétan kik is szervezték, v csak én siklottam át felette?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) ThorsHUN válasza Bog (#15) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Hmm akkor ezert hivta a navngo Bochat es nem Bogot... :D

(#19) Bog válasza RaveForce (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Leginkább Doransky. Aztán mögéállt a Sanoma. Ez ilyen multikiadós-pénzes önvállveregetés, de lehet, hogy pont az ilyen véleményem miatt nem én mentem el erre a rendezvényre...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#21) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Én viszont nagyvonalú voltam és elmentem, de a múlt heti Mobile Meeting fényében azért nekem is van egy véleményem, főleg a 19k-s beugróról. A hangosításban egyébként ők is bénák, de mi is azok voltunk. :) Mindenesetre próbálok posztolni, de engem annyira nem kötnek le az előadások.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) RaveForce válasza Bog (#19) üzenetére


RaveForce
veterán

kövezzetek meg de nekem semmit nem mond a doransky név :DDD
aztán rákerestem...
egyébként ez a 19K-s beugró nekem naon úgytűnik, h arra jó, h távol tartsa a sima érdeklődőket, vagy csak véletlen egy 0 odakerült még a végére :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) babati válasza szp1 (#9) üzenetére


babati
aktív tag

nem rossz, nem rossz... szerintem előbb ragadnék le ott mint az androidnál: :DD

és utána vele az androidnál :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) Octi válasza Bocha (#21) üzenetére


Octi
aktív tag

Szerintem inkább vonulj haza. Lehet, több értelme lenne :D

Szerintem a NNG-nál valami nem stimmel. Nagyon sokat bakiznak mostanában :(((

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#25) nord_


nord_
veterán

Az legalább jó hír, hogy az iPhone-os navin próbálnak csiszolni a fiúk... mert pl. a TomTom (főleg a tartóval együtt) szoftveresen, hardveresen valami elképesztően jó. Ha ezt a szintet valaha el tudnák érni, nem sokan választanák a konkurenciát (CoPilot, Navigon, NDrive, Sygic)!

(#26) joey04 válasza #16820480 (#4) üzenetére


joey04
titán

pedig elég sokat reklámozták. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) Karma válasza Bocha (#21) üzenetére


Karma
félisten

Csináld azt, amit a konkurencia: menj hostesseket fotózni, ha meguntad az előadást :DDD Szerintem mindenkinek jobb :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#28) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Hajrá Android :DD

(#29) Bocha válasza Karma (#27) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mi egy színvonalas szakmai lap vagyunk, sorry, elvből nem csinálok ilyet. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#30) vehement69


vehement69
senior tag

hát inkább no comment, csak annyit hogy mintha savanyú lenne a szőlő.. :)

I am cancer in your bones

(#31) GALARDO


GALARDO
addikt

19 000ft! :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#32) vehement69 válasza Bocha (#29) üzenetére


vehement69
senior tag

azért óvatosan az efféle kijelentésekkel :)

I am cancer in your bones

(#33) joey04 válasza Bocha (#29) üzenetére


joey04
titán

pedig ahogy az nng-s képet elnézem, most kivételt tehetnél :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) bolondember válasza Bocha (#29) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és szivességből? ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35) Ulkesh


Ulkesh
őstag

" A Sanoma egyébként nem teszi le a voksát sem az Android, sem az iPhone/iPad mellett, a lényeg számukra a multi-touch megléte."

???
Tudna valaki mondani egy Sanoma-s alkalmazást, ami támogatja a multitouch-ot? Én nem találkoztam még ilyennel.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#36) DemonDani válasza Bog (#19) üzenetére


DemonDani
addikt

:DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#37) Integra válasza Bog (#15) üzenetére


Integra
titán

azt nemtom, de az ndrive frankó cucc lett. nem tökéletes, de az igo-nak leáldozik.
ráadásul gondolom azt a buta igot portolják majd androidra, az meg eleve vicc.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38) Integra válasza Bocha (#21) üzenetére


Integra
titán

úgy gondolták, hogy a 19 rugóval megfelelő helyre pozícionálják magukat, a sok wannabe papírmenedzserek szintjére. :)) tanulságosak a fotók..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39) Integra válasza Bog (#19) üzenetére


Integra
titán

kell nekik most a hype, mert ugye ringier és axel-springer buli van a piacon. (ha jól emlékszem)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40) iZed


iZed
aktív tag

"véleményünk szerint az alsókategóriás készülékeknél soha nem fogják a gyártók elhagyni a fizikai gombsort, mivel az olcsó készülékeket jellemzően azok vásárolják, akik csak telefonálni szeretnének, nincs szükségük másra."

ez igy eleg tulzo. tehat 5 ev mulva is lesznek fizikai gombsoros gagyi telok. es 50 ev mulva is. es 5000 ev mulva is. biztos ez?:)

(#41) RaveForce válasza iZed (#40) üzenetére


RaveForce
veterán

5000 ev mulva is.

és biztos az, h akkor egyáltalán lesz élet a Föld-ön? sőt lesz-e még Föld...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#42) Parci válasza Integra (#38) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

doransky... azért nem minden lufija pukkadt ki, nem hülye a srác, de erről a "konferenciáról" én sem vagyok jó véleménnyel, legkevésbé sem. az is jellemző, h úgy csinálnak, mintha Mobilarena / Mobile Meeting nem is létezne.

(ezért is vagyunk a szakma feketebárányai, nem járunk ilyen eseményekre popsizni, vállveregetni, sörözni, smúzolni... aztán meg rinyálunk, h nincs hirdetés :DDD)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#43) DemonDani válasza RaveForce (#41) üzenetére


DemonDani
addikt

Sööööt lesz e világegyetem :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#44) BloodRay


BloodRay
veterán

LOOOL! :DDD
Az egész színvonalról valahogy az index szó jutott eszembe... ;]
Ez a 19k-s belépő meg jól mutatja mennyire "komoly" a "konferencia". :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#45) atike válasza BloodRay (#44) üzenetére


atike
nagyúr

Mennyi? :Y

(#46) BloodRay válasza atike (#45) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem olvastad a hírt? :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#47) RaveForce válasza BloodRay (#46) üzenetére


RaveForce
veterán

nem, atike csak most tudta meg,h.... :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#48) BloodRay válasza RaveForce (#47) üzenetére


BloodRay
veterán

...hogy az ötöslottó főnyereményéért elmehet párjával az Iphone vs Android konferenciára, ha felmutatja a diákigazolványát. :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#49) Integra válasza Parci (#42) üzenetére


Integra
titán

nem is gondolom én sem ezt vagy hasonlót, mindössze azt gondolom, hogy nekem ez az egész izomszagúnak tűnik. az meg, hogy veletek inkább nem foglalkoznak... pozitív oldalról nézzétek, pontosan tudják ki és mi a mobilaréna.
természetes magyar jelenség az ilyen viselkedés. DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50) Straw válasza Bocha (#29) üzenetére


Straw
senior tag

Miért nem vitted el szőlőt? Akkor nem neked kellene fotóznod :D

42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.