Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah1976


twollah1976
őstag

Ha japan reklam lenne meg se lepodnek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Két kérdésem van:
- nem volt senki az ötlettől az approvalon át a twitter adminjukig, aki látva ezt azt mondta volna, hogy"húbazdmeg ezt nem"?
- MIÉÉÉÉÉÉÉRT??

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#3) _flamer


_flamer
aktív tag

Húha :F

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#4) PSti


PSti
tag

Juj lefotóztak egy nőt hátulról az utcán, döbbenet! Azonnal ráküldeni a rendőrséget!

(#5) kikikirly válasza _flamer (#3) üzenetére


kikikirly
senior tag

Először is elég vacak reklám.
Viszont tök egyértelmű hogy ezt viccnek szánta az LG. My ding-ding dong... stb.
Kicsit fura ez a nagy felháborodás.Ennyi erővel fel lehet háborodni a mert hülye azért nemvagyok cég reklámján.Az kifejezetten irritáló,meg ennyi erővel lenéző meg mittudomén.

[ Szerkesztve ]

(#6) Remekelek28 válasza Ezekiell (#2) üzenetére


Remekelek28
őstag

Viccnek szánták,előre nem lehet tudni,h népharag lesz belőle. Csak miután közzéteszik. Én amugy semmi perverz dolgot nem látok. De tény,h inkább jobb ha csak bekerül a betiltott reklámok csokrába. :)

(#7) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

Istenem. Ma már egyáltalán nem lehet erkölcsileg kicsit is megkérdőjelezhető tartalmat készíteni? Mindig van valaki a halálosan megsértve érzi magát. :((( Szégyen, hogy ide jutottunk.
Ezt a cikk címe is megerősíti: "roppant ízléstelen". Hát ne haragudjatok, láttam én már ízléstelenebbet, mégse folyt ki a szemem. De ha esetleg ez irónia, akkor viszont jó volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) DS39


DS39
nagyúr

A cím el van írva.

(#9) oriic válasza PSti (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engedély nélkül nem készítünk senkiről képet. Főleg az utcán, főleg hátulról... :U

Amúgy meg:

2:48. § [A képmáshoz és a hangfelvételhez való jog]

(1) Képmás vagy hangfelvétel elkészítéséhez és felhasználásához az érintett személy hozzájárulása szükséges.

Szóval igen, döbbenet. Meg az is, hogy ez a cikk témájától függetlenül valakinek egyáltalán eszébe jut.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Legalább pár sallert leverhetett volna az öreg gnómnak. :DDD :DDD :DDD

(#11) Ezekiell válasza Remekelek28 (#6) üzenetére


Ezekiell
veterán

Dehogynem lehetett tudni előre, akinek egy minimális esze is van, az tudja.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#12) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

Közben kicsi elgondolkodtam, a legdurvább dolog a videóban az az, hogy a csaj kiveszi az öreg kezéből a telefont. Nem tudom, hogy vagytok vele, de ha az én kezemből venné ki valaki a telefont az utcán, akkor azonnal menne a saller. :DDD Ez gyakorlatilag lopásnak minősül. Lehet, hogy ez az oka annak, hogy törölték a videót. :U

(#13) Noukoum


Noukoum
veterán

Unatkoznak az emberek. Ha egy férfit fotóztak volna le a kutyát nem érdekelné.. Ez viszont már undorító, de nem kell ezen csodálkozni. Média mossa az emberek fejét, így az lesz a különc aki “gondolkodik”. :(

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) vhw


vhw
addikt

Nyílván engedéllyel készült, mert egy reklám.
:U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15) Ezekiell válasza vhw (#14) üzenetére


Ezekiell
veterán

:D :D :D

/facepalm

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#16) Remekelek28 válasza oriic (#9) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nyilván itt a csaj tudott róla. De amugy tényeg nem reklámba való jrlenet. Ne ezzel hivja fel magára a figyelmet egy gyártó.

(#17) oriic válasza Remekelek28 (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem a reklámra reflektáltam, hanem erre:

"Juj lefotóztak egy nőt hátulról az utcán, döbbenet! Azonnal ráküldeni a rendőrséget!"

Live-Die-Respawn

(#18) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ez tényleg elég ízléstelen, nem tudom melyik zseniális marketinges fejében fordul meg az ilyen.

Megyen!

(#19) Remekelek28 válasza oriic (#17) üzenetére


Remekelek28
őstag

De ő meg gondolom a reklámra célzott. Hogy ez ne legyen már tulzó egy reklámban. Civil életben persze nem megengedett.

(#20) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak azt nem értem miért öregúr fotózza a 18 éves csajt. Ez a trendi vagy mi?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#21) janeszgol


janeszgol
félisten

Vicces, de nem internetre való cucc. Az okostelefonok korában sajnos nem lehet tudni, ki mikor fotóz le és tölt fel a netre.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Simán elmegy a gyártók marketingeseinek az esze a karantén után vagy mi? Esetleg ez már a vírus idegrendszeri mellékhatása? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23) judas13


judas13
addikt

Sanszis,hogy LG fb tag vagy főrészvényes lehet a pervez bácsi, amúgy ez a valami nem kerülhetett volna ki, sőt egyáltalán el sem készülhetett volna.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#24) Braddock


Braddock
őstag

Egy beteg elme szüleménye.

(#25) Segal válasza Ezekiell (#2) üzenetére


Segal
veterán

Ha csinálsz egy átlagos reklámot arra másnap már senki sem fog emlékezni, de ha csinálsz egy kifejezetten bosszantót vagy felháborítót arról évek múlva is tudni fogja mindeki hogy mi volt az.
Pl ha azt írom
Apa kezdődik
De miért?
Orrodat is tisztíccsa
stb.
Most így hírtelen ezek jutottak az eszembe de szerintem egyből mindenki tudja miről volt szó a reklámokban, de ha egy tök átlagosat csináltak volna akkor fogalma sem lenne senkinek sem ezekről.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#26) Ezekiell válasza Segal (#25) üzenetére


Ezekiell
veterán

Igen, értem az ilyen marketinget, és lásd erről beszélünk, szóval reklámnak reklám, de ez nem a "nincs rossz reklám" esete. Ez igenis rossz reklám, és rossz színben tünteti fel a céget.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#27) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Egy csávó rágerjedt egy nőre, hát ez borzasztó, komolyan mondom, mégis hogy gondolták :W

Nem tudom mi lenne a normális :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28) pusszycat válasza enginev3.0 (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

75 éves csávó? Ez gusztustalan...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#29) hemaka


hemaka
nagyúr

Lefotózta a nő lábát, lmao :DDD De az instán a csöcsös faros képekért nem rinyál senki. ok. :DDD

(#30) janeszgol válasza hemaka (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Az unokaja lehetne.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31) enginev3.0 válasza pusszycat (#28) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mindjárt sírva fakadok

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32) bacsis válasza pusszycat (#28) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Majd te is leszel 75 éves ;) :P
hemaka! ...És tényleg
...Amúgy én is azok táborát erősítem, aki arra mondja hogy döbbenet, hogy ezen kiakadtak...
Bezzeg 25 éve az amerikai pitébe kukkolhatták a csajt webkamerán... megnéztük a filmet, de hányszor azt lám mégis felnőtt ember lett belőlünk :U ;)

(#33) enginev3.0 válasza bacsis (#32) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ja, de én nem akadhatok ki azon, hogy ma már minden filmben vannak melegek, meg leszbikusok, de hogy egy pasi megnéz egy nőt, az túl megy minden határon :(((

Még több pasi<->nő reklámot!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#34) badacsony


badacsony
őstag

Johnny Knoxville az "öreg" :D

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#35) Noukoum válasza janeszgol (#30) üzenetére


Noukoum
veterán

És? Manapság nem számít a korkülönbség.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#36) pusszycat válasza bacsis (#32) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az normális, hogy kamasz fiuk tele tesztoszteronnal kukkolják a korban hozzá illő bigéket. De egy vén kéjenc cukros bácsi mi az f-m keress egy ilyen videóban. Tudom, vicces akart lenni a reklám. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#37) enginev3.0 válasza pusszycat (#36) üzenetére


enginev3.0
félisten

Innen nézve csak a szoknyája érdekelte, gondolom megmutatni az asszonynak

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#38) Depression válasza oriic (#17) üzenetére


Depression
veterán

[link]
Ha egy fenéknézésért büntetnének, akkor már túl lennék egy életfogytiglanon....

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#39) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Azon mit nem lehet megérteni, hogy a reklám az upskirting-en vicceskedik, ami a szexuális zaklatás büntetendő formája a világ kultúráltabb részein, mi?

Majd ha a ti lányotokat fotózgatja lépcsőn felfelé menet alulról egy perverz, akkor is remélem csak forgatjátok majd a szemeteket, hogy "ezen nem kell kiakadni". :U

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#40) enginev3.0 válasza Ezekiell (#39) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én nem látok a lány szoknyája alá a videón

Ez maximum mögötte készült

Arról ne is beszéljünk, hogy egy ilyen dolog mekkora önbizalom löketet ad az egyénnek akit fotóztak mélyen hátul a tudatában....
Mivel nem megfogdosta, nem folyt rá a nyála, nem teperte le, így nem hiszem hogy hatalmas sérülést okozott benne
Illetve az elkészült "videon" semmilyen formában nem felismerhető

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#41) szupermacs válasza oriic (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha engedély nélkül történik akkor már mindegy, hogy melyik oldalról. Nem? Gondolom ezt jogszabályt nem veszik elő akkor, amikor a Samsung azzal reklámoz, hogy házibuliban, stb. helyeken fotókat lőnek. Vagy bármelyik másik gyártó reklámjában ahol fotóznak, mert hiszen ott sincs benne a plotban, hogy valaki odamegy engedélyt kérni.

Nem az engedély nélküli fotózás volt itt sem a gond, nem is az, hogy egy nőt fotózott, hanem az, hogy férfiként női segget fotózott ami 2020-ban már kib@ssza mindenkinél a biztosítékot szexizmus miatt. Szerintem pedig semmi gond nincs ezzel, ha a színészek aláírták a szerződést és mindenki beleegyezett a forgatás előtt. Kíváncsi vagyok mikor lesz, hogy majd letépik a Tutti-frutti (vagy Playboy) magazint a trafik faláról, hogy márpedig ilyet nem.

(#42) enginev3.0 válasza szupermacs (#41) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hogy merik azt a szegény playboy nyuszit ilyen hiányos öltözetben lefotózni :F botrány

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43) Ezekiell válasza enginev3.0 (#40) üzenetére


Ezekiell
veterán

Én nem látok a lány szoknyája alá a videón
Hála istennek ennyi eszük volt, hogy direktben nem csinálták meg egy reklámban. Attól még upskirting ez, hogy nem látod a p*náját baszki... Spoiler alert: a mozifilmekben sem dugnak ám igazából, vágod?

önbizalom löketet ad
Azt. Igen. Azt ad. Úristen... :W :W :W

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#44) janeszgol válasza enginev3.0 (#40) üzenetére


janeszgol
félisten

Te a papadat is pasinak hivod?
Nem szereted a noket? Mert amit leirtal (csak fotozta, onbizalom) az azt jelenti, hogy lenezed oket. Nem szereti senki, ha csak ugy lefotozzak. Plane nem hatulrol a fogatlan nagypapa.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#45) janeszgol válasza szupermacs (#41) üzenetére


janeszgol
félisten

Itt nem az a gond, hogy a szineszek mit vallaltak, hanem hogy mit kozvetit.
Oke kockaforum, de fiuk, ma mar nem divat a nulla EQ.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) enginev3.0 válasza Ezekiell (#43) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem az lett volna a szörnyű, ha még utána is fütyül :K

Spoiler: Ez csak egy reklám, téma lezárva

Mondjuk én nem vagyok ennyire öreg, de úgy látom régen is tudtak már reklámot csinálni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#47) CptAdamica válasza enginev3.0 (#40) üzenetére


CptAdamica
veterán

Önbizalmat? :D Edzőteremben pár lány barátom mindig panaszkodik, hogy az öreg urak mindig bámulják őket.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#48) enginev3.0 válasza CptAdamica (#47) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jah, elő kell adni az álszentet
De gondolom ők nem bámulják meg a kigyúrt pasikat, ne adj isten még meg is beszélik őket egymás közt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#49) Lami66


Lami66
őstag

Milyen érdekes! Mindenki azon van kiakadva, hogy a pasi fotózza a nő akármilyét (szoknyáját, seggét, ki hogyan gondolja) (szerk én sem értek vele egyet)
Az már senkinél nem veri ki a biztosítékot, hogy a nő kikapja a pasi kezéből a telefont és elkezd turkálni benne...ez nem is akkora gond senkinek? Egy idegen bármilyen okból kikapja egy másik ember kezéből a telefont és ez teljesen elfogadott???

[ Szerkesztve ]

(#50) Ezekiell válasza enginev3.0 (#46) üzenetére


Ezekiell
veterán

Még régebben meg a hajuknál fogva húzták be a barlangba a nőket. Fejlődnek a dolgok, tudod, illene velük fejlődni.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.