Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Versenyképes... 50 dodó, 12-13k-ért egészen jónak ígérkezik. És nem is csúnya. Első kék ledes ventit le kell cserélni, aztán kész...

Fekete a belseje.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2) Peti78


Peti78
őstag

hoppá első ;] fa*szom, 2 mp :N

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#3) Tomate


Tomate
veterán

Jóféle!

Ha tényleg 12-13k lesz akkor egy jó vétel! :K

Peti78: :U

(#4) P00By válasza Tomate (#3) üzenetére


P00By
nagyúr

Sztem is :K

(#5) Peti78 válasza Tomate (#3) üzenetére


Peti78
őstag

De úgy beleléltem magam :(((

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#6) cizoe


cizoe
őstag

Nagyon jó kis házikónak tűnik. Valaki tud valami tapasztalatot megosztani az NZXT házak anyagminőségéről? :F

(#7) Hulk24


Hulk24
aktív tag

Nagyon bejövős, tetszik!:)

(#8) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem is tetszik... leszámítva a kék ledet... a csirkeráccsal meg olyan bajom van, hogy ha a levegő áramlása úgy alakul, akkor max pár napig mutatós, amíg a por nem tapad meg rajta... :) egyébként tényleg szép és jó... tetszenek az ilyen nyitható házak... ahogy a tartásán látom, nem papírvékony a lemez, mert nem vetemedik... (lásd kódgányok)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Ste


Ste
addikt

Végre még egy ház amiben gyárilag 2x12cm van elől :K
Az oldallap lyukacsossága azonban nem tetszik. Sok por bemegy, még több zaj meg ki tud jönni.

cizoe: általánosságban megfelelőek. Szerintem Cm690-el lehet egy szinten

[ Szerkesztve ]

(#10) Morden24 válasza cizoe (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nekem egy Lexa-m van vagy két éve (meglepő, hogy ezen kívül az összes NZXT házról az amerikai Hummer autók jutnak eszembe: nagy buzi állat, "brutál" külsővel - ez sem tetszik, bár ez a lightosabb dizájnok egyike :) ).
Szerintem remek a ház. Konkrétan a Lexa mondjuk nem könnyen szerelhető (kábelmenedzser a fenekén) és nem is jól szállítható (az alak miatt), de ezek csak konkrétan erre jellemzőek.
Az anyagminőség viszont szerintem nagyon jó, az összeszerelési minőséggel sincsenek gondok, nem voltak rosszul illeszkedő, szarul kezelt felületek.

A legnagyobb előnye viszont, hogy mocsokmód halk, ha be van zárva a gépház. Hang gyakorlatilag nem jön ki belőle.
(Nem tudom, ezek a dolgok mennyire igazak más házakra, nekem csak ezzel van tapasztalatom)

Sectumsempra - For Enemies

(#11) menalcas válasza cizoe (#6) üzenetére


menalcas
őstag

NZXT? Teljesen korrekt minőségűek, vannak nagyon pazar cuccaik, nekem a személyes kedvenc :
Ez a ház
Ezzel a szabályzóval
És végre elkezdték a házak belselyét is feketére fújni,köszünjük CM :Y

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#12) cizoe


cizoe
őstag

Ennek tudatában viszont akkor nagyon megéri ezt az árat! :K

Köszi a véleményeket!

[ Szerkesztve ]

(#13) sz0k3e_ válasza cizoe (#6) üzenetére


sz0k3e_
aktív tag

Az enyém full alumínium, a hátlapja, amire a kártyákat rögzíted pedig egy jó 1-1,5mm vastag acéllemez. A sarkokban 45'os merevítők vannak szegeccsel rögzítve, és a 2 oldalán is 2 merevítő húzódik végig szintén alumíniumból. Az oldallapja is elég merev, nem hajlik egykönnyen. Elég jól össze van rakva szerintem, szal nem egy raidmax minőségű, ami jól néz ki de az anyaghasználat khm...
Nem olyan masszív mint a jó öreg morex, de sztem elég tartós, viszont nem a leghalkabb, legalábbis nekem alakítani kell(ett) rajta 1-2 dolgot meg szivacs/szigszalaggal kibélelni, hogy ne rezonáljon, bár nekem leginkább a vízpumpa rezgeti a házat.

Viszont az enyémnél még nem gondoltak a vízhűtésre, nekem kellett kivagdosni a lukakat, ami hát nem lett ilyen szép :( :DDD

"What next in the parade of constant obstacles?"

(#14) Morden24 válasza menalcas (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na, ez viszont tényleg jól néz ki :)

Sectumsempra - For Enemies

(#15) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Korrekt házikó korrekt árban. Bejövős :)

(#16) shteer válasza Ndruu (#1) üzenetére


shteer
titán

csakcsak kifogynak már abból a ronda szürke festékből :K

..szerintem jónak tűnik

(#17) DroneZ


DroneZ
aktív tag

na mennyivel egészségesebben néz ki, mint az az LC-power vagy mi a fene ház :D

én egy kis zalmi beütést érzek még rajta.

(#18) Solten válasza sz0k3e_ (#13) üzenetére


Solten
addikt

NZXT-jo cucc. Kulfoldi szaksajto tesztjeiben igen jo pontokat gyujtoget.

Egyetertek, Raidmaxtol miert ajul el sok ember? :U Kodegany minoseg.

Saor Alba

(#19) cizoe válasza Solten (#18) üzenetére


cizoe
őstag

Pistike leszarja a minőséget. Nézzen ki úgy mint a krájsziszban az űrhajó oszt cső.

(#20) sz0k3e_ válasza cizoe (#19) üzenetére


sz0k3e_
aktív tag

jaja, hiába codegen minőségű, annál azért "1 fokkal" agresszívabban néz ki: [link]

valószínű tényleg ez a siker titka náluk, nameg, hogy olcsó :U

#22: nem, a fene egye meg, sajnáltam is a 30ruppót mikor az enyémért kiadtam

[ Szerkesztve ]

"What next in the parade of constant obstacles?"

(#21) Ijk


Ijk
nagyúr

Úgylátom nagyon divat most a full fekete ház, kék leddel megspékelve:) Az oldallapba vágott szellőzőket elfelejthetnék már, anno cm-690-esem oldallapja horpadt ki-be a meggyengített rész miatt. Jó kis ház, de én maradok az ezüst színű Lian-li-nál:)
cizoe: Hát, még 14 éves koromban én is plexit vágattam a kodegány házam oldalára, és még fénycsövet is raktam bele!:DDD Azóta kinőttem, inkább a letisztult, "konzervatív" dolgokat szeretem.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22) v.tom


v.tom
őstag

Hát, ez lehet az egyetlen alternatíva, ami képes lesz a cm 690-et letaszítani az ár/érték arány képzeletbeli első helyéről. Persze csak abban ez esetben, ha az az 50 dolcsi, az tényleg 50 dolcsi. Mert azért, valljuk be, nem jellemző az NZXT-re ez az árkategória

(#23) cizoe válasza v.tom (#22) üzenetére


cizoe
őstag

(#24) menalcas válasza cizoe (#23) üzenetére


menalcas
őstag

Nem ez a baj hanem az hogy ami kint 50 az más országokban is 50 körül van, nálunk meg lessz vagy 18 a 13 helyett :(((

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#25) v.tom válasza menalcas (#24) üzenetére


v.tom
őstag

Igen, valami ilyesmire akartam én is célozni, csak a lényeg kimaradt a mondatomból. :W

(#26) menalcas válasza v.tom (#25) üzenetére


menalcas
őstag

Hát igen ez sajnos nálunk így működik :O

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#27) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Nagyon szép ház, nagyon jó árban! :K

(#28) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Kíváncsi vagyok mekkorára hízik az 50$ mire ideér. :F

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#29) NKing


NKing
tag

Hát, ha ez még csak Beta, akkor én inkább megvárom az RC verziót :DDD :DDD

(#30) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ha azt vesszük, hogy a Rouge Super Cube 30k idehaza, 150$ a legolcsóbban odakint, akkor nincs elrugaszkodva az 50$-os ár. Az előlapon látszik hogy műanyag, de a ház anyaga nem tűnik vékony "biliacélnak".

Harrrr!!!!

(#31) Dassler


Dassler
őstag

Érdekes az az egy 3,5-es meghajtóhely FDD feliratú rögzítővel. Használható pl vinyónak vagy csak ott maradt valami másik ház belső kialakításból? Mármint arra gondolok, hogy elöl nem ötközik-e bele az előlapba, mivel ennek a meghajtóhelynek oylan a kialakítása, hogy kéne hozzá előlapi nyílás.
Amúgy meg elöl most 1 v. 2 venti van? A gyártó oldalán egyet írnak.
Amúgy egész elfogadható ezért az árért.

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#32) laci666 válasza Ndruu (#1) üzenetére


laci666
senior tag

Nekem is NZXT házam van, de egyáltalán nem zavaró elől a kék ledes ventik.Ép pont annyira világít hogy az még nem zavar.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#33) D1Rect


D1Rect
félisten

Ennyiért simán jó biznisz.

(#34) twollah


twollah
nagyúr

Kellemes, szellos hazikonak nez ki.

(#35) twollah válasza Ndruu (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Beleraksz par Noctua 120mmes ventilatort es kesz a csendes, szellos haz.

(#36) Abu85 válasza Ste (#9) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Csak egy van elől. Nemtom mé fogalmaztam többesszámban. :N Sry. :B

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#37) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Az első kép odab.. :DD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#38) jayjay


jayjay
tag

Németországban 50Euró, ami otthon KB 15000FT lesz.[link]A képek kinagyíthatók, így jobban látszik a belseje.Valaki írta, hogy a lyukak az oldalán gyengítik a ház oldalát.Hülyeség, de lehet valami olcsó háznál így van.Amúgy az a lyuk 8C-ot jelent nekem.

HTPC: XFX HD4830 512MB, 400W Corsair, 2x2048MB Kit OCZ, E5200,Scythe Slip Stream, GIGABYTE GA-G31M-ES2L, Scythe Shuriken, APLUS CS-GL3

(#39) total90


total90
veterán

Gyönyörű, jó kialakítású és nem drága... mi kell még ? :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#40) Ari18


Ari18
őstag

Egész jó és olcsó, a tudásához képest. :K

(#41) -XadAnuX+ válasza laci666 (#32) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Nekem meg pont a kék ventik tetszenek :K

(#42) bartucc


bartucc
addikt

Nekem nagyon bejön a ház felépítése...
A teteje nem annyira az előlapnak, meg kicsit túl szellős majdnem, de a váz az nagyon jó, kis modósítással tökéletes ház. Érdekelne, de mennyi lesz ez nekünk idehaza.... :F

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#43) Tripower


Tripower
tag

az az nzxt egyre jobban huz az én izlés világomhoz ez is mutatos kis háziko de a CHAOS az brutál csak ne lenne 150k....

(#44) Hochi


Hochi
tag

[link]

Egy kis videó teszt a házról.

(#45) Tripower válasza Hochi (#44) üzenetére


Tripower
tag

megnéztem volna de nem megy a vidi....

(#46) Hochi válasza Tripower (#45) üzenetére


Hochi
tag

Nem tudom mi van mostanában a 3dgameman-val.Keresek másikat

(#47) Hochi válasza Tripower (#45) üzenetére


Hochi
tag

http://www.youtube.com/user/3DGAMEMAN#play/search/0/oLyQY23bO2o

ha linkként rakom ki akkor nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#48) Tripower válasza Hochi (#47) üzenetére


Tripower
tag

köszike! :R
megnéztem! halálegyszerü de dizájnra nem rossz....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.