Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

A Pinnacle station dlc forráskódja elveszett az évek alatt, az nem lesz benne a remasterben.

"amely mindhárom részt és az összes DLC-t tartalmazza, közöttük az első epizód némileg feltuningolt változatát." - ez így eléggé pontatlan. A feltuningolás a 2. és a 3. játékra igaz, az elsőnél konkrétan ennél jóval több dolog történt, mivel az volt a leginkább elmaradott a játékmechanika terén a koránál fogva.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2) oriic válasza CPT.Pirk (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"jóval több dolog történt"

Az eddig látott összehasonlító videók alapján rohadtul messze van az első rész egy valós remake-től. Kvázi a bevilágításokat, a hud-ot, a textúrákat és hasonló dolgokhoz nyúltak hozzá. Szebb lett, de számomra pl ez csak "némi tuningolás" sajnos.

szerk: Pinnacle-t mindig kifelejtem, bár az amúgy is kvázi semmi volt már anno is. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) CPT.Pirk válasza oriic (#2) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem pattog a mako, noveria belső terei is átalakultak, az inventory végre kezelhető lett, stb. :) Egy dologtól félek, az "eredeti" ME1-es femshep felturbózott változata rosszabb lett, mint az eredeti és kb. mindenki így reagált rá a neten. Remélem ezt még orvosolják. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4) kriszpontaz válasza CPT.Pirk (#3) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Azt én sem értem miért kellett a vörösre lecserélni. Az eredeti (1. 2. részben) ezerszer jobb volt.

(#5) Z10N


Z10N
veterán

We'll bang, ok? :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.