Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) libit


libit
tag

"elegáns bőr borítésktáskával" ?

"A következő szállítmányt november 11-én bocsájtják áruba. "
Írta: AliceWakeForrás: TecnoBlog 2019-11-15 16:00

most akkor mikor mi?

(#2) joey04 válasza libit (#1) üzenetére


joey04
titán

:D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) fornettisuti válasza joey04 (#2) üzenetére


fornettisuti
veterán

szokásos időutazás

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) mizoli


mizoli
addikt

Miért kell mindent észrevenni? :D Különben is, őt ilyennek szeretjük. :K

A készülék nem tűnik sérthetetlennek. Kíváncsi vagyok egy Zack Nelson videóra.

(#5) Teal'C


Teal'C
addikt

Én arra lennék kiváncsi hány darab volt az a bizonyos elkapkodták, mert azért nem mind1.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#6) pusszycat válasza fornettisuti (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

mikor a cikk kijött,még meg sem írták

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) rdt89


rdt89
addikt

Megnyomkodnám nem gyengén ezt a készüléket. :)

(#8) Sir Gunar


Sir Gunar
aktív tag

Hát a videón látszik a hajtásnál milyen hihetetlenül gagyi az egész, a műanyag sok pénzért.
Lesz ebből még bőven problémája a cégnek. :Y

(#9) arabus válasza Sir Gunar (#8) üzenetére


arabus
addikt

Kíváncsi lennék milyen telód van?
Nem igazán látni gagyit köztük.
Valami xiaomi 4-el köhögsz itt. :DD

Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#10) Sir Gunar


Sir Gunar
aktív tag

Ja most kapcsolok, hogy miért is lehet benne a régebbi proci és sejtésem szerint a szintén akkor kiadott hardver, gondolom azóta birkóztak vele, hogy legalább ennyit tudjon a kijelzője és már nem akartak változtatni hiszen ahogy látszik, nagy bukás lehet belöle, a hazájukon kívül ha elkezdik árulni, minek növelni a költségeket ezért.

(#11) Sir Gunar válasza arabus (#9) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Ne lottózz, kidobott pénz lenne. :)

(#12) #78791680 válasza Sir Gunar (#8) üzenetére


#78791680
törölt tag

Szerintem ez teljesen jogos, csunyak es problemasak ezek az eszkozok, nagyon gagyik. Sok ido kell meg ennek a dolognak.. :)

(#13) Sir Gunar válasza #78791680 (#12) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Kínában a sok kamu és gagyi piacán fel sem tűnik nagyon, ha elkapkodták, bár lehet a feljebb feltett kérdésre a válasz, hogy mennyit is tudtak azonnal elkapkodni, nem annyira nagy számot kapnánk. Akkor meg a gyűjtők vették, hogy legyen ebből is a vitrinben, a többi kuriózum között. Ott a videó és néztem, hogy a huzamos használat következményeként, már mikor nyitva a kütyü, ott figyel a gyűrődés, mi lesz ott később? Kb arra tippelek mikor vki tetováltat a hasára és utána lefogy 30kg-ot pocakból, igen csini lesz. :) :R

(#14) Schuler888 válasza Sir Gunar (#13) üzenetére


Schuler888
senior tag

Az a vicces h amikor nezelodok wishen es szembejon pl ez... vajon ha megrendelnem mit kuldenenek :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#15) Sir Gunar válasza Schuler888 (#14) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Semmit, mert elkapkodták a teljes készletet! :))
Kapnál egy üzit, hogy majd ha lesz készleten küldik, addig told lóvét, ők vigyáznak rá és elővételben Te lehetsz az első, meg még vagy 100 másik vevő is. :N

(#16) mjani1172


mjani1172
addikt

Én leszek az első, aki elsüti, hogy amíg lószar van.... ?

[ Szerkesztve ]

(#17) petymeg


petymeg
addikt

Egy fokkal jobb, mint a Galaxy fold, bár attól nem nehéz jobbat csinálni, mert ultra gagyi lett. Látszik, hogy ennek is nejlonból van a kijelzője, gondolom ez is bontható körömmel is akár. Techdemónak elmegy.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#18) pusszycat válasza petymeg (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt úgy mondtad, mintha lenne már hajlékony üveg, csak nem azt rakták volna rá. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) janeszgol válasza petymeg (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

A világ nem az üveg felé, hanem a hajlítható poli felé megy. Meg egy csomó más kategóriában lévő termék megrongálható. Ott vannak a laptopok kijelzői. Simán megrongálható egy 5 centis műkörömmel is. Ezek sem üvegek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) mjani1172 válasza janeszgol (#19) üzenetére


mjani1172
addikt

hajlítható poli
Hirtelen hajlítható prolinak olvastam.
A laptopok kijelzőjét nem hajlítod, nem teszed zsebre de még csak nem is érinted.
Teljesen más üzem.

[ Szerkesztve ]

(#21) pusszycat válasza mjani1172 (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az útobival nem értek egyet, mert van érintős laptop kijelző dögivel. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) AliceWake válasza libit (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Borítéktáska és nov.22. Elgépeltem :U elnézést, javítottam.

Non omnis moriar.

(#23) Schuler888 válasza AliceWake (#22) üzenetére


Schuler888
senior tag

Azta. Borítéktáska
ma is bovult a szokincsem, eddig fogalmam sem volt ennek a letezeserol :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#24) joey04 válasza janeszgol (#19) üzenetére


joey04
titán

Majd lesz. Akkor lesznek ezek valóban életképesek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) AliceWake válasza Schuler888 (#23) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Női holmi. Koktélruhához, estélyihez való lapos, kisméretű, elegáns kiegészítő :)

Non omnis moriar.

(#26) Schuler888 válasza AliceWake (#25) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igen, rakerestem utana, es megertettem, hogy miert is nem volt a szokincsem resze :))
De ezzel kicsit feminimme teszik a cuccot

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#27) janeszgol válasza Schuler888 (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

A nőknek nagyon sok féle nevű ruhája van. Igaz ez leszűkíthető 3-4 félére. De ha elmennek ruhát venni tök ugyan olyat vesznek 10 darabot, csak mindnek más a neve. :D
Felettem is írta Alice, koktélruha. Ezt régen sem értettem, mitől koktél egy ruha, de a filmekben is állandóan mondogatják. Ha meg arra apellálnak, hogy ezt rendezvényeken hordják, akkor nálunk férfiaknál is lehetne kocsmaruha, barátnőmegcsalós alsó stb. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) AliceWake válasza janeszgol (#27) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

:C Egyébként a hivatalos protokoll határozza meg az egyes kategóriák követelményeit. Milyen idősávban, milyen hosszú, milyen színvilágú, jellegű ruhát illik viselni az adott eseményen, helyszínen, évszakban etc.
Minden más csak divatbaromság ;)

Non omnis moriar.

(#29) pusszycat válasza Schuler888 (#26) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fogadjunk a vibrátort nem kell neked elmagyarázni, pedig az is női holmi. :))
U.i.
Bocs a malackodásért.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#30) Schuler888 válasza pusszycat (#29) üzenetére


Schuler888
senior tag

Azokban a filmekben ahol a "pusszy"ba vibrator kerul ritkan hordanak kozben leveltaskat vagy mit :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#31) pusszycat válasza Schuler888 (#30) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Erről ez jut eszembe érti aki érti... :DDD :DDD :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#32) doooo válasza petymeg (#17) üzenetére


doooo
veterán

Semmivel nem jobb, és még cserébe sérülékenyebb is, mert kívül van a képernyő.

(#33) mjani1172 válasza pusszycat (#21) üzenetére


mjani1172
addikt

Nekem is.
De az üveg.
Én a normált viszont nem nyomogatom, de látom itt azt is tapizza karcolja mindenki.

(#34) Schuler888 válasza doooo (#32) üzenetére


Schuler888
senior tag

Konkretan sz@rabb.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#35) NGA


NGA
addikt

Aki itt szarozza, fikázza, az fogta már a kezében? Vagy csak a szokásos mindentjobbantudokmertakinaiakcsakszartcsinálnak?

[ Szerkesztve ]

(#36) Sir Gunar válasza NGA (#35) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Jó ember, nézted azt a videót? Akkor ha eddig nem tűnt föl, nézd meg újra és állítsad meg ott ahol sötét a kijelzője a darabnak és azonnal láthatod kinyitott állapotában, hogy a huzamos használat során már gyűrött a kijelző a hajtásnál. Neked ez mire enged következtetni? Ha nem arra, hogy ezt nem annyira jól csinálták meg, akkor bocs ezért a pár sorért, de mint akinek ez kb a szakmájába vág, hát nekem az jött le, amit feljebb már leírtam 1x, ez kb pár hónap után olyan lesz ott mint a tetkó egy 30kg-os fogyás után és lehet sokat adtam neki, ha egy naposan sem, már ilyen. Persze ne legyen igazam és soha ne nyúljon meg jobban, mint a videón látható, na így sem adnék érte pénzt és nem azért mert huawei, hanem mert nem néz ki jól a gyűrött rész.

[ Szerkesztve ]

(#37) Schuler888 válasza Sir Gunar (#36) üzenetére


Schuler888
senior tag

+1!

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#38) joey04 válasza NGA (#35) üzenetére


joey04
titán

vagy csak van szeme.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) 7Heads Drago válasza Sir Gunar (#10) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Kész Nostradamus vagy. Írj róla könyvet.
Amikor be lett jelentve a kütyü sehol se volt az új soc. És ez nem pc ahol ki-be pakolgathatod majd. És nyilván az új soc más alaplapot igényel. És nem hiszem hogy túl sok olyan telo van amiben csak úgy ezt te kicserélhetnéd az újabbra megfelelő technológiai háttérrel se. :C
De ha tudsz említs már egyet.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#40) Kasya


Kasya
nagyúr

Tovabbra se tartom praktikusnak ezt a kijelzo megoldast, hogy azt semmi sem vedi es serulekeny. Ugyanakkor szep lett, azt nem vitatom.

(#41) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom könnyen cserélhető a kijelző, egy ilyen érzékeny konstrukciónál. Akarom mondani kéne lennie...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#42) minek?:S válasza Sir Gunar (#36) üzenetére


minek?:S
őstag

Sajnos ez így van. Itt egy másik kép is:

[link] Ennek a videónak az elején található, de a cikkben lévő videóban is van róla. Nyilván gyerekcipőben jár még az egész technológia és f..kijelzőméregetésnek jó, pár év múlva talán rendesen kiforrott lesz. Külsőre egyébként nekem is nagyon tetszik, de minőségben még van hova fejlődni.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#43) Noukoum válasza NGA (#35) üzenetére


Noukoum
veterán

Az a baj hogy nem az alma adta ki:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#44) Sir Gunar válasza 7Heads Drago (#39) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Nem én vagyok jós, hanem Te nem tudod értelmezni amit leírtam, de erről van könyv, igaz hiába olvasnád az értelmezésével lehetnek bajok ott is.
Megpróbálom úgy hogy értsd, pont azt írtam le amit itt Te csak más szavakkal, de neked nem tűnt föl.
Szóval: mivel régen elkezdték még az előző generációs proci idejében (eddig küzdöttek a kijelzővel és láthatóan annyira sikerült, mint hogy inkább nem) és költségkímélés miatt (valószínűsíthető) nem tervezték át az újabbra, mert ők is látják amit itt is sokan, a nem teljesen 1 napos ketyeréről készült videóban, hogy marhára nem lesz hosszú életű a kijelzője, vagy csak ha a látottnál mégsem nyúlik meg jobban (kétlem), akkor is eléggé necces ahogyan kinéz, KIVÉVE HA: ez a teló önerőből képes a repülésre mint egy madár ahogyan verdes a szárnyával és a videó elkészülte előtt repült x 1000 km-t, a bemutató helyére, ami eléggé sok szárnycsapás lehet (több millió), na akkor elnézhető neki a gyűrődés, máskülönben nem lesz népszerű és hazáján kívül sokat eladott darab. Bár mindig lesznek akik ezek ellenére megveszik, csak kérdés megéri-e majd az egész bolt a Huaweinek így.

(#45) Sir Gunar válasza Noukoum (#43) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Nem védem őket, mert ők is egyre többet hibáznak, de ekkorát nem. Azért nem adtak még ki ilyent mert látják nem érett még rá a technológia, amit ők terveztetnek az sem. Nem fontos nekik elsőként kiadni egy meg nem érett dolgot, majd ha készen lesz akkor igen, igaz addigra beelőzheti őket vmelyik kínai gyártó egy ténylegesen jó megoldással. Majd meglátjuk.
Amugy a samsung is szépen bukott a Fold-dal és az mára újabb folt az image-ükön, a Note 7 tűzgyújtási képességei után.

(#46) Schuler888 válasza Sir Gunar (#44) üzenetére


Schuler888
senior tag

"KIVÉVE HA: ez a teló önerőből képes a repülésre mint egy madár ahogyan verdes a szárnyával és a videó elkészülte előtt repült x 1000 km-t"
Itt besirtam :DDD
Am unboxing therapynak (asszem) van egy video ahol az allatja egymasutan 1000szer ki-be nyitotta a foldot, meg az ujratervezes elottit, es semmi baja nem lett, igaz ott okosabban hajlik a kijelzo persze

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#47) Schuler888 válasza Sir Gunar (#45) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nem, ok azert nem adnak ki ilyet mert csak egy fo termekvonaluk van evente, abba meg nem fer bele a kiserletezes. A samsung siman megteheti h az eves S, Note, es A modellek mellett bedob egy ilyet es szepen lassan vezeti be a piacra

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#48) Sir Gunar válasza Schuler888 (#46) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

1000 x ? Na akkor az kb 1 hónap, de legyen 2, hát az sem nagy karrier, mert ha egy ilyen drágaszág 1 év után kijelző cserés az eléggé gáz és az első bukta után a samunak kellene adni a kijelzőre legalább némi plusz garit, hogy az emberek nyugodtan vegyék, még ha újratervezték is az egészet akár.

Az Apple is megtehetné csak ők nem akarnak akkora blamába belefutni mint ezek ketten, így is mindenki őket figyeli árgus szemekkel és ha az apple kicsit hibázik az nagyobb hírverést kelt mint a Note 7.

[ Szerkesztve ]

(#49) Schuler888 válasza Sir Gunar (#48) üzenetére


Schuler888
senior tag

Az ezer nyitast atlagos felhasznaloi szokasok mellett azert nem 1-2 honapra vetitettek le hanem sokkal tobbre de mar nem emlekszek. Es sztem egy kiserleti telefon ha meg a kiadas elott kiderul hogy _egyeseknel_ (lasd a feljebb targyalt vloggert akinel semmi baja nem volt) nem mondanam blamanak, egyszeruen vkinek meg kell tanulnia felallnia es addig parszor elesik mas meg akkor mer felállni ha latja mastol hogy a biztonsagos, remelem erted a parhuzamot :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#50) Sir Gunar


Sir Gunar
aktív tag

Akkor csak magamból kiindulva számolok, én tutira naponta 10x nyitnám min, akkor az 100nap és ebben nincsen a telefonálás benne, ahhoz nem kell.
A Fold amikor bedőlt a kijelzővel a kiadás előtti napokban történt, ha belegondolunk, akkor már x db-számnak készen kellett várnia a raktárakban szerény tudomásom szerint.
Akire célzol az 200millával belevásárolta magát egy cégbe ahol ilyen kijelzőt fejlesztenek és az még nem tart ott ahol kellene, ezért nem léptek még. Nekik saját elképzelésük van arról mi a jó és nem adnak ki vmit csak hogy beelőzzenek bárkit. Ott volt a F-ID -juk ami mikor kijött jól használható volt, míg pl pont a másik cégé azonos időben, hát fotóval is átverhető. Ergo azt hogy ki mire vár és ki esik meg ki áll fel, nem feszegetném ezek fényében.
Szó nincsen párhuzamról, pláne mert az első almás telót mindenki lemásolta anno külsőben, ezt meg lehet nézni hogyan is változtak meg utána minden gyártó okostelói és később is ment a majmolás, mikor kijött a nagyobb teló akkor mindenki elkezdte azt is, ott volt a noccs és az is annyira gázul nézett ki, hogy mindenki lekopizta a következő generációs telókon.
Nem vagyok fan, csak a telóikat használom, minden más kütyümet más gyártók készítik, de nekem még nem volt velük bajom sem megbízhatósággal, pedig állandóan beta szoftverekkel fut, sem a biztonsággal, sem mással. Ha nem így lenne már régen váltottam volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.