Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gdi


Gdi
senior tag

Régebben pedig azért (is) szüntették meg a pub.ftp-jüket, mert tele volt a munkatársak által ott tárolt warezolt és/vagy vírusos állományokkal.
Bár lehet hogy valaki megcáfol, hogy ez hoax.

Anno én jobban szerettem az illesztőprogram, bios és firmware frissítéseket onnan tölteni, mint a nem hébe-hóba frissített webes felületről. Manuálisan.

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2) hommeros


hommeros
őstag

Az alaplap gyártók live service alkalmazása amúgy roppant hatékony. :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#3) haxiboy


haxiboy
veterán

:C Nem vagy érintett...most :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4) Youri


Youri
veterán

A hardver gyártóknak még mindig nem erőssgük a szoftver írás

RTX ON

(#5) haxiboy válasza Youri (#4) üzenetére


haxiboy
veterán

Meg néha a hardware gyártás sem...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#6) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem is az Asus Update (program) Updatelte magát (nagy nehezen) ilyen 10+MB

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7) Hiftu


Hiftu
senior tag

Tehát az ASUS addig nem reagál, amig a Kaszperky ki nem önti a bilit. Tehát csak akkor érdekes a biztonság, ha elkapnak, különben nem.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#8) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Lefuttattam, de azt írta, hogy csak ASUS rendszereken. De basszus, ASUS alaplapom van (meg videokártyám). :F

(#9) Necroman_Mk2 válasza Youri (#4) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Mondjuk náluk az elsődleges az, hogy az, hogy a driver jól, hibátlanul működjön. Minden más, így a biztonsági rések betömése is, ez után jön a fontossági sorrendben.

(#7) Hiftu Van ebben valami, bár szerintem az ilyen hotfixeket nem egy-két nap összehozni.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#10) Albigator válasza Tamás88 (#8) üzenetére


Albigator
őstag

Szintén zenész, lap + VGA.

De mivel én soha nem használtam az ASUS Live Updatet így elvileg nem lehetek érintett, de ez a program amúgy (ASDT.exe) nekem se tudta megmondani, h áldozat vagyok-e véletlen.

Szerencsére nem használok ilyen progikat, meg driver keresőt stb. BIOS-t is csak akkor frissítek gyártó oldaláról, ha azt már vki kipróbálta. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) ViZion


ViZion
félisten

Hát, ilyen háttérben futó, adatgyüjtő okosságokat nem szoktam felrakni. Ami kell, azt letőtTöm ahonnan kell, chipset driver AMD, VGA driver AMD/nV oldal, stb. USB és pár extra dolog van (illetve volt, már nincs Asus lapom), amit Asusról szedtem le, de azt nemigazán kellett frissíteni, műXik, kész.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12) cuebler válasza ViZion (#11) üzenetére


cuebler
senior tag

úgy-úgy... dettó. vicces, hogy pont tavaly váltottam asus laposra, de ez a live update meg giftbox okosságok nem tetszettek. jó megérzés volt :-)

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#13) k-adi válasza Tamás88 (#8) üzenetére


k-adi
nagyúr

:D nekem is

szerintem ez valami troll program

(#14) domewalk3r


domewalk3r
csendes tag

Az ASUS féle live updatet akkor raktam a kukába, amikor a méregdrága csilli-villi gémernotin jelzett hogy van friss bios. Felraktam, majd csodálkoztam hogy gyakorlatilag téglázta a gépet, recoveryvel kellett visszabohockodni a regi biost.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.