Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kár, hogy csak a szoftver fejlesztésbe fektetnek ennyi energiát, a kamerák valódi minőségét pedig beáldozzák a készülékek vékonyságának érdekében.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) moleculez


moleculez
veterán

Komoly, főleg a parkos kép🤭

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) szabeska


szabeska
addikt

Én pár napja Xiaomi Note 6-on használom, jó cucc.

F1

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tetszik hogy ilyen nem hivatalos infókat is lehoztok :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) INGJOKE válasza enginev3.0 (#4) üzenetére


INGJOKE
veterán

Azok eddig is voltak... sokkal jobb, hogy fogkefét is tesztelnek már...:D

(#6) _szantos_


_szantos_
csendes tag

Itt vannak a gcam portok:
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

[ Szerkesztve ]

(#7) Fitzgerald válasza _szantos_ (#6) üzenetére


Fitzgerald
veterán

S9+ -al kipróbálom a Gcam-et, kíváncsi vagyok.

(#8) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Arnova portot próbáltam, eddig az a legmegbízhatóbb számomra a 6-os verziókból, de még kellene a Pie rendszer a telómra is, mert van néha kifagyás, amit lehet az Oreo okoz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#9) moleculez


moleculez
veterán

Amúgy ezért nem vagyok Androidos! Mindig volt valami amit lehet hackelni, moddolni, húzni, optimalizálni, bétázni, alfázni, costom-ROM vagy xy remix... És mivel erre lehetőség van, én élek vele, ebbe rengetek időt, energiát belerakva, a teló meg általában félkész, mert ez az elmebajom. Na most ilyen problémám nincs iOS alatt.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) csobi1 válasza moleculez (#9) üzenetére


csobi1
tag

Biztosan hallottál már arról,hogy a jó az unalmas. :)

(#11) dilajoska1 válasza moleculez (#9) üzenetére


dilajoska1
őstag

És szerinted IOs-en már nincs mit fejleszteni vagy ott már minden olyan tökéletes hogy már fizikai képtelenség fejleszteni tovább? Mert biztos hogy van mit fejleszteni hogy mégjobb legyen, csak ugye ott nem tudsz mit csinálni saját magad hanem várnod kell pl. egy frissítésre.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#12) Crafter32 válasza moleculez (#9) üzenetére


Crafter32
őstag

Én is IOS-t kezdtem el használni, de agyrèmet kapok az alapvető funkciók tiltásàtòl vagy szándékosan bonyolultabbà tevèsètől, hogy fietős szolgáltatás felé tereljen. Hiába szép és gyors ha sokkot kap az ember egy egyszerű privát számok letiltàsának megvalósítása közben. ( De még sorolhatnàm).

(#13) forgonati válasza moleculez (#9) üzenetére


forgonati
őstag

Ennek ugye az az előnye, hogy egy népszerű telefonnál rengeteg a moddolt app meg a custom rom, hatalmas mennyiségű user teszi bele a munkát, hogy az a telefon tényleg jobb legyen, új funkciókat kapjon és egyre közelebb álljon ahoz, amilyennek alapból lennie kellene. Csak hát ugye a gyátó idő vagy valami más híján nem foglalkozik ennyit a szoftverrel. Miközben az iOS olyan amilyen, nem nagyon tudsz fejleszteni rajta userként, és meg kell békélned azzal, hogy olyan, amilyen. Aztán vagy belenyugszol abba hogy valami nem jó és várod a frissítést, hogy hátha az Apple javítja. Vagy pedig átmégy androidra. Kinek mi jön be.

Keelah Se'lai!

(#14) zolomon17


zolomon17
senior tag

Gyári OP6T szoftverrel

Legfrissebb portolt app

Szerintem a Google-ös verzió élénkebb.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#15) HarleyCustom válasza moleculez (#9) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Kellet neked megszólalni,elevenen felfalnak.:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16) hwtvennek válasza Crafter32 (#12) üzenetére


hwtvennek
tag

"egyszerű privát számok letiltàsának megvalósítása közben"

Csak én vagyok az akit soha semmilyen privát szám nem hív fel? :D Vagy ha évente egyszer előfordul simán csak leszarom? Ugyanúgy tudsz fejleszteni iOS-re is mint Androidra...

Milyen fizetős szolgáltatás felé terel az iOS? Ezt mondjuk nem teljesen értem. Engem még soha nem terelt oda, csak azért fizettem amiért akartam.

Egyszerű példa.

[ Szerkesztve ]

(#17) enginev3.0 válasza moleculez (#9) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nehéz megállni nekem is, de már egy éve jól bírom stabil gyári romokkal :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) haris válasza HarleyCustom (#15) üzenetére


haris
őstag

Igen. Miért is kellett?
Amit írt teljesen irreleváns infó egy elérhető - de nem kötelező- kamera alkalmazás hírhez.
Ráadásul kb semmi értelme annak amit írt, mert androidon sem kötelező mókolni. És miért is félkész rendszer? Mert Ő szét mókolja ha megteheti? Jaj...

De részemről kiszálltam

(#19) Aryon87


Aryon87
félisten

Orvendetes, hogy a tobbi marka is megkapja a lehetoseget ilyen-olyan modon, hogy a Huawei-hez hasonloan lehessen remek ejjeli kepeket csinalni.
Remelem az S835-os telefonokra is mielobb eljut a port, U11-en szeretnem mar kiprobalni. (Jelenleg nem mukodik, osszeomlik az app)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20) ghiottone válasza Aryon87 (#19) üzenetére


ghiottone
nagyúr

S835-ös Force-on nálam ez a port már működőképes, de az éjjeli mód még gyenge és a videó nem igazán megy. + a végeredmény még nem üti meg az 5-ös gcam portok szintjét.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#21) Rotyi válasza haris (#18) üzenetére


Rotyi
aktív tag

[link]

Ami majdnem az, az nem az!

(#22) natë válasza moleculez (#9) üzenetére


natë
nagyúr

Ezzel nagyon egyetértek. Mindkét platformot használom (céges-saját), de 41 évesen már nem olyan fun baxtatni a droidot, mint 6-7 éve pl.. Az iOS-ban az a jó, hogy nem tudod nagyon moddolni, s mivel nem tudod, ezért nem is gondolkodsz azon, hogy kellene, így megnyugszol és örömmel használod.

(#23) kali válasza moleculez (#9) üzenetére


kali
legenda

Ez szerintem nem attól kellene, hogy függjön, mert a lehet ≠ kell!
iPhone/iOS esetén is van béta, meg JB, de azokkal sem mindenki él, a nagy többség ügyet sem vet ilyesmire.
Amikor épp Androidos telefonom van, akkor sem mókolok már jó ideje, nem kell root, meg bootloader nyitás, de még csak módosított firmware sem, mert régóta nincs már kedvem komolyabban foglalkozni ilyesmivel, hanem csak használni akarom a telefont és úgy is teszek, mivel ez döntés és nem lehetőség kérdése.
Ha már Google kameramódok, még arra sem vettem rá magam jó ideje, hogy portolt kamera alkalmazásokat telepítsek a telefonjaimra, hiába volt adott a lehetőség többnél is, mert ilyen szinten sem érdekel már annyira az egész, egyrészt megfeleltek a gyári megoldások, másrészt mindig volt valami gond a portolt verziókkal.
Az örvendetes, ha úgy átveszik az újabb módokat, hogy alapban vagy hivatalosan kiadott alkalmazás formájában lesz elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#24) Michele


Michele
tag

Tegnap ki jött a hivatalos app a Play Store, már a régebbi Pixel is működik vele.
Tehát azon is van éjszakai mód.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.GoogleCamera

[ Szerkesztve ]

(#25) Drakmusz válasza Michele (#24) üzenetére


Drakmusz
őstag

Ezt még az előző kamera verzióval csináltam,szerintem jó lesz.Egy első generációs Pixel XL az elkövető,és ott ugye nincsen OIS sem.
[link]

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#26) Michele válasza Drakmusz (#25) üzenetére


Michele
tag

Jó kép 👍👍

(#27) #80439296 válasza Drakmusz (#25) üzenetére


#80439296
törölt tag

Nézem, hogy honnan a faxból ismerős a hely - hát Budakalász... :Y :C

(#28) Drakmusz válasza #80439296 (#27) üzenetére


Drakmusz
őstag

:K

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#29) atike


atike
nagyúr

....bár minden Androidos telón alap lenne.... Mármint a gyári Google megoldás...

(#30) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Jó ez a kameraszoftver...

De várjunk csak!

Nahát, ezt a többszörös expoziciót a 12 éves Fujifilm kamerám is tudta. :K :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#31) #80439296 válasza Polarstar (#30) üzenetére


#80439296
törölt tag

Meg az Oppo Find 7.
Így csinált valami 60 megás képet, ami ~4 évvel ezelőtt jó minőségnek számított.
(Ma sem kutyaütő.)

(#32) moleculez válasza HarleyCustom (#15) üzenetére


moleculez
veterán

Nyugudtan, ha egyszer ingyen van...
Amúgy tényleg nagyon durván jó képeket csinál.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#33) #80439296 válasza moleculez (#32) üzenetére


#80439296
törölt tag

De a 15 ezres BlooBloo (akármi) nevű telefonhoz képest nem csinál 37.5x jobb képet... ;] :P ;]

(#35) hwtvennek válasza #32839680 (#34) üzenetére


hwtvennek
tag

Miért ne lenne? Eleve ugyanazt tudja azt leszámítva, hogy csak embereken működik a Portré, de már erre is van app. Halide. Ezzel pedig egyéb varázslatokat lehet művelni. :F

(#36) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Pár fentihez. Manapság, már rootolni se szoktam a telefonom, korábban az xperia L annyira szar volt alapból, (és akkor minden frissítéssel új bug jött elő) hogy bootloadert nyitottam és figyeltem miket fejlesztenek alá. Nagyon komoly, hogy akár egy fejlesztő is miket tudott csinálni, és itt nem kész dolgok portolásáról beszélek, hanem pl a kamera kezelés alapjanak (aszem kamera HAL-nak hívták ) újraírása. Azótq szerencsére a kamerán kívül azért rendes a szoftver a sonykban.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#37) tete12


tete12
csendes tag

Sziasztok!
A sima pixel 3-at szeretném megvásárolni!
https://www.saturn.de/de/product/_google-pixel-3-2486296.html?rbtc=ide%7Cpf%7C2486296%7C%7Cp%7C%7C
Találtam egy ilyen ajánlatot, elég jól hangzik.
Tapasztalata valakinek esetleg?
Garancia?

Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.