Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) elektrotank válasza HuMarc (#14) üzenetére


elektrotank
tag

Ez így igaz, de pl a csotány génje véd a sugárzás ellen (ne kérdezd milyen sugárzás ellen, fogalmam sincs, így olvastam, hallottam nem tudom hol, mikor) de véd. Plusz sok olyan kisérletet hajtottak végre, ami védene a sugárzás ellen. A napkitöréseket viszonylag előre tudjuk jósolni ma már, nem mindig, de azért valamit tudunk. A vírust és a meteort tartom a legvalószínűbbnek az általad felsorolt dolgokból. A meteor ellen még tudnánk védekezni, elég sok berendezésen dolgoznak (?) a készítők, hogy elterelhessük őket. Persze ez nem két perc lenne. Tudtommal a legközelebb eső meteor amiről tudunk hogy jön az 2029 körül fog meglátogatni minket. A vírust tartom a legésszerűbbnek talán, mert azt ma már akármi kirobbanthatná... de az ember ettől függetlenül megpróbálna védekezni. A génmodósítás jelenleg nem létezik embereken, de állatokon elég sokat végrehajtottak már sikeresen, szóval ki tudja mit tartogat a jövő. Már füleket is tudnak szinte a semmiből építeni (ezt vmi génekről szóló műsorban láttam, ne kérdezd melyik).

@Stonerice:

Az emberiség a saját maga által kreált társadalmi rendszerhez sem képes alkalmazkodni!

Ha észrevetted a társadalmak nem az emberiségnek készültek... hanem hogy ez bizonyos emberek javára válljon. Ahogy a bankok se azért épültek, hogy megvalósítsák minden álmod. De szerintem kicsit jobb így élni, mintha "vademberek" lennék mindenféle rendszer nélkül és úgy gyilkolhatnánk egymást ahogy akarjuk büntetlenül. Nem feltétlen a társadalommal van baj, hanem azzal a néhány ismeretlen emberrel aki rángatja a madzagokat a háttérben, akikről mi sose fogunk hallani.

Amúgy emberi hülyeségben nagy mértékben egyetértek veled, be is bizonyítom! Mennyi mindent elérhetnénk, fejlődhetnénk, erre megalkotunk egy ilyet: [link] :(

UI: A videó megnézése után azt hiszem feladom, igazatok van. Tényleg megfogunk halni. :(

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.