Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Huroq


Huroq
senior tag

Teljesen át tudom érezni min mentél keresztűl. Sajnos ezt az utat én is megjártam.
Engem 2 évig kezeltek a "pattanások" (vadállatok) miatt. Ugyan csak genny vér minden este. Egy az egyben mint amit elmeséltél. Nekem az arcomon és a hátamon volt.
Ugyan azt a hatóanyagot tartalmazó gyógyszert szedtem mint te, csak más forgalmazótól. A neve ROACCUTAN volt. Ezt egy kerek évig kellett szednem, mert ahogy mondták telítödnie kell a szervezetnek.
Nálam 100% -osan bevált ha a mellékhatsoktól eltekintek. Amire felírták arra jó volt. Másra sajnos nem.
Egy év után egy szem pattanás nem volt rajtam és azóta sem jött ki egy sem. Sajnos a mellékhatása azóta is tart. Olyan száraz a bőröm, hogy az elmondhatatlan. A hátamon nekem is megmaradtak a hegek. Nekünk azt mondta az orvos, hogy a TB finanszírozza a plasztikai beavatkozást, hogy szebbek legyenek, de mire odajutottam, hogy nincs egy pattanásom se már a hegek nem is érdekeltek, ezért nem is kértem.
Nálam is problémás volt a tej ivás. Napi 1 liter megvolt. Azóta próbálom visszaszoritani 2-4 decire/nap.

A javuláshoz/gyógyuláshoz sok-sok kitartást kívánok neked.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.